Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Nad morze
  •  » Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

#1 2008-11-20 00:34:16

deXter

Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Był może ktoś na święta lub sylwestra nad morzem?

Zastanawiam się jak jest w tym okresie z turystami w takich miejscowościach jak Władysławowo, Chałupy czy inne na Półwyspie Helskim. Mi osobiście święta kojarzą się bardziej z wyjazdem w góry niż nad morze. Co więcej w praktyce miejscowości nadmorskie poza sezonem praktycznie zamierają, pamiętam jak kilka lat temu byłem na weekend majowy w Chałupach - przez cały długi weekend miasto żyło, a ostatniego dnia jak tylko turyści wyjechali na ulicach praktycznie pustki, o kolacji w knajpce można było zapomnieć.

 

#2 2008-11-20 13:13:21

mchuderlaczek

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Witam,

ja byłam na Sylwestra nad morzem dwa razy, raz w zeszłym roku a drugi trzy lata temu w Gdańsku. Powiem szczerze, że było super!! Nad samo morze trzeba wziąć czapkę, bo wieje, ale spacer to sama przyjemność. Ludzi było niewiele, dzięki temu było kameralnie i sympatycznie! Naprawdę polecam. Na ten rok znalazłam np. w Dębkach w pensjonacie imprezę sylwestrową w stylu lat 20 smile

Jeśli chodzi o knajpy itd. to wszystko było pootwierane na Starym Mieście, nad samym morzem tylko kilka knajpek/smażalni było nieczynnych, reszta otwarta.

Tutaj możesz obejrzeć zdjęcia z Sylwestra z zeszłego roku:http://picasaweb.google.com/magdalena.mazek/Sylwester2007GdaSk#

Jak coś to pytaj!

M.

 

#3 2009-12-01 09:30:51

Maria_28

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Dobry pomysł taki sylwester nad morzem, przyznaje że chodzi mi po głowie myśl witania tak 2010 roku smile

 

#4 2009-12-02 10:18:08

lagatta

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Mój brat był rok temu w noc sylwestrowa na plaży w Sopocie. Mówił, że było rewelacyjnie! Chciałabym sama to przeżyć, niestety w tym roku mi się nie uda, ale postaram się za rok spełnić to moje małe marzenie  smile

 

#5 2009-12-07 09:16:31

ALDONA

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Większość to chyba jeździ na południe naszego kraju witać nowy rok, a na północy rzeczywiście nie ma takich tłumów?

 

#6 2011-02-24 23:08:56

TrzyKafki_pl

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Jeżeli sylwester to tylko góry lub Kraków. Uważam że nigdzie nie ma takiego klimatu jak tam,nawet nad morzem. Co o tym sądzicie?

 

#7 2012-06-01 12:14:23

OW_Akces_pl

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Sylwestrem to dobry patent dla osób lubiących spokój i ciszę, bo w tym okresie poza pojedynczymi jednostkami świeci tam pustkami. ;]

Pozdrawiam i życzę udanego sylwestra.

 

#8 2012-12-08 17:59:20

rosiczka

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Byłam na Sylwestra i jeśli ktoś chce spędzić go tanio to jak najbardziej polecam morze wink

 

#9 2012-12-13 12:32:52

eDom_apartamenty

Re: Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Sylwester nad morzem staje się coraz bardziej popularny. Niegdyś królowały góry i białe szaleństwo, teraz widzimy tendencję do szukania ukojenia i spokoju z dala od ludzi smile osobiście uważamy, ze nie ważne gdzie, ważne, że z bliskimi. A jeżeli będziecie szukać noclegu to chętnie pomożemy smile

 
  • Index
  •  » Nad morze
  •  » Ilość turystów nad morzem w okresie swięta-sylwester

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh