Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-02-08 15:40:37

cisza

WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Internauci
będę wdzięczna za wyrażenie swoich opinii o biznesie, który prowadzimy z mężem od ubiegłego roku.
Stworzyliśmy mikro ośrodek, w którym zagościć mogą osoby zmęczone zgiełkiem codzienności, spragnione ciszy i bliskości natury. Proponujemy odpoczynek na wschodnich rubieżach Polski, nad dzikim, granicznym Bugiem. Jest to miejsce bez barów, dyskotek, deptaków, tłocznych plaż. Jest za to wspaniała rzeka, cisza, pola i łąki, dziewicze lasy, mnóstwo ptaków.
Do dyspozycji gości są dwa drewniane, wolnostojące, komfortowo wyposażone domy , basen z podgrzewaną wodą, trawiasta plaża z łóżkami do opalania, wiata biesiadna z murowanym grillem. Naszym Gościom wypożyczamy kajaki i organizujemy spływy.
Do N.Ciszy zapraszamy ludzi pragnący odpoczywać bez dzieci. Nie zapewnimy dla nich żadnych atrakcji. Większość ofert agroturystycznych skierowana jest do całych rodzin. A my chcielibyśmy zaproponować urlop tym, którzy dzieci już odchowali lub ich po prostu nie lubią. Nie mamy nic przeciwko dzieciom, ale pomyśleliśmy ,że może są tacy, którzy chcieliby wypocząć nie mając obok siebie na plaży uroczych maluchów skaczących do wody, wykrzykujących do rodziców o swoich sukcesach w budowaniu zamków z piasku czy grających w piłkę przed tarasem sąsiedniego domku.
W ubiegłym sezonie mieliśmy 50% obłożenie ( jak na 2 pierwsze miesiące działalności to chyba zupełnie nie źle) ale nadal zastanawiamy się taka oferta sie przyjmie.
Jak sądzicie czy uda nam się zdobyć takich klientów?

 

#2 2012-02-08 16:16:51

piea

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

myślę, że powinno Wam się udać! czemu nie? Hoteli na świecie, które nie przyjmują dzieci też jest mnóstwo i to nie dlatego, że nie lubią dzieci, tylko dlatego, że są tacy, którzy nie przepadają za odpoczynkiem w zgiełku, hałasie  i dziecięcym rozgaworze!
Jak moje dzieci były małe- to wrzaski i krzyki naszych milusińskich i całych tabunów tych obok-  jakoś mi zupełnie nie  przeszkadzały, ale teraz, jak moje dzieci to już poważna młodzież- wolę wypoczywać raczej w ciszy i spokoju, poza ścisłym sezonem wakacyjnym, i szukam raczej tych mniejszych hoteli, bez animatorów, żadnych figo-klubów, itp.....
Na pewno też znajdą Państwa pensjonat miłośnicy wędkarstwa, emeryci, lub po prostu osoby ceniące sobie głuszę przyrody i takie, które wolą słuchać słowiczych nutek .... , którzy po rocznej pracy w gwarnych, zatłoczonych miastach szukają właśnie takiego wypoczynku na łonie przyrody.

Pomysł jest bardzo dobry; powstają ośrodki dla różnych turystów, a w tym przypadku- dla tych bez milusińskich!,  natomiast młodzi rodzice z maluszkami świetnie się czuja razem a ich dzieci doskonale bawią się wśród innych dzieci i dla takich rodzin jest ogromny wybór wśród ofert z animacjami dla najmłodszych..., ale za kilka/kilkanaście lat , jak te latorośle podrosną, ich rodzice też będą szukać  już czegoś innego,  miejsc spokojniejszych i właśnie takie osoby odnajdą na pewno Państwa pensjonat.
Życzę udanego sezonu i mnóstwa gości!

 

#3 2012-02-09 17:19:48

cisza

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Dziekuję za wypowiedź. Czyli nie jest tak żle - nie wszyscy sa przeciw takiemu pomysłowi. Pozdrawiam.

 

#4 2012-02-26 14:00:06

rpbaczek223

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Nareszcie!!!! JESTEŚCIE WIELCY!!!!! Wreszcie ktoś się odważył stworzyć coś dla osób, które nie lubią wrzeszczących dzieci na własnych wakacjach!!!!!!!!!!! Na pewno wam się powiedzie! Trochę reklamy i zobaczycie, że się od chętnych nie opędzicie! Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ POWODZENIA!!!!!

 

#5 2012-02-27 15:07:20

cisza

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Dziekujemy, nie spodziewalismy sie tak etuzjastycznej opini ! Równiez pozdrawiamy.

 

#6 2012-03-07 17:28:14

TrzyKafki_pl

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Musze przyznac, że oferta całkiem fajna,zobaczycie za jakiś czas jaki będzie odzew. Zbliża się wiosna,więc teoretycznie zainteresowanie powinno być coraz większe.

 

#7 2012-04-29 10:23:31

DworDziekanow_pl

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Patrząc na ilość osób popierających, myślę że wasza oferta może być naprawdę atrakcyjna.
Jest dużo ludzi, którzy cenią sobie idealny spokój, ponieważ powiedzmy sobie szczerze, dzieci są urocze, ale gdy nie wrzeszczą, nie biegają, nie płaczą i gdy nie robią zamieszania ;] Według mnie uda wam się czego wam z całego serca życzę.

 

#8 2012-05-06 11:23:06

cisza

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Dziękujemy za opinie. Właśnie jesteśmy po weekendzie majowym . W dwóch domach mieliśmy 100 % obłożenie i Goscie byli bardzo zadowoleni z pobytu. Zresztą jak tu nie być zadowolonym jak wiosna przepiekna , wszystko pachnie bzy zakwitły, woda w basenie 25 stopni i fantastyczna pogoda. Takze na razie chyba wszystko gra!

 

#9 2012-05-17 13:47:38

DworDziekanow_pl

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Najgorsze są poczatki,pamiętajcie o tym. Potem goście polecają Was też inny i robi się z tego ładny łańcuszek. Mam nadzieję,ze Wam się uda. Oby tak dalej:)

 

#10 2012-05-18 11:45:13

cisza

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Dziękujemy. Macie rację, poczatki deprymujące. Szczególnie po tym jak na początku maja były upały a teraz jest 10stopni. Ludzie nie myślą o wypoczynku, wiec nie ma rezerwacji i telefonów z pytaniami. Wydaje mi sie ,że juz nikt nie przyjedzie. Dziwne uczucie. Pozdrawiamy.

 

#11 2012-05-25 18:01:04

kangur

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Oferta wprost idealna dla mnie. Z tego co piszesz jest tam wszystko co lubie i czego mi potrzeba zeby sie wyciszyc i odpoczac. Jestem pewien, ze takich jak ja jest wielu wiec mam nadzieje, ze biznes sie rozkreci, czego Ci zycze smile Moze sam skozystam podczas nastepnej wizyty w Polsce... Pozdrawiam smile

 

#12 2012-06-20 10:25:51

lamia1

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Witam
Co za wspaniałe miejsce i super pomysł. Zastanawiam się bo trochę daleko , jestem z Wrocławia . Właśnie ja też tego nie rozumiem dlaczego wszędzie jest wszystko pod dzieci ? A ja chcę ciszy i spokoju . A nie jak ostatnio wyjący pies za ścianą i płaczące dziecko od 5,40 rano - horror !
Mam nadzieję ,że powstanie więcej takich miejsc - też prowadzę własny biznes i myślę , że w Waszym przypadku problemem jest lokalizacja ,kraniec Polski , piękny ale np. za zachodniej Polski przy naszych drogach to cały dzień jazdy .
Myślę ,że jednak sie wybiorę , będę mieć jeden warunek : zero dzieci i zero wyjących psów . Co nie znaczy ,że nie lubię dzieci albo psów , wręcz przeciwnie ale niekoniecznie chcę tego słuchać na urlopie  i o 5 rano .
Pozdrawiam i życzę powodzenia

 

#13 2012-07-02 10:24:46

Columbus24_pl

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Właśnie moim zdaniem cały sens w tym aby jechać daleko i także jest to nieodłączny element każdego wypoczynku. Poza tym jest także wiele takich miejsc gdzie można wypocząć bez dzieci.

 

#14 2012-07-03 08:22:36

cisza

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Dziękujemy za opinie. Wschodnia ściana naszego kraju jest dla wielu tak mało znana,ze moze właśnie warto wygospodarować troche więcej urlopu i tu przyjechać. Oczywiście bedzie to wszystko to interesujące dla Tych co cenią sobie przyrodę i nie oczekują rozbudowanej infrastruktury i udogodnień. Podobno sa to Zielone Wrota Europy.Tutaj w niektórych miejsach czas zatrzymał sie jakby w XIX wieku a jedyne co świadczy o tym,że tak nie jest to anteny satelitarne na drewnianych domach krytych eternitem. Pozdrawiamy.Nadbużańska Cisza!

 

#15 2012-08-16 13:58:37

BalticHome_pl

Re: WAKACJE BEZ DZIECI - nad Bugiem

Ciekawy pomysł, myślę że dość oryginalny aczkolwiek już przez spotykany, sporo osób nie lubi hałasu dzieci, poza tym nie każde wakacje trzeba z dzieciakami spędzaćsmile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh