Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-07-22 18:46:08

kangur

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Dla wszystkich Travelmaniakow wybierajacych sie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie cenna rada: jesli nie chcecie stac 3 godziny po bilety do glownych kas (otwarte od 9-tej) najlepiej jest kupic bilety w Planetarium. Kasa otwarta jest od 09:30 ale stoi sie max 45 minut i mozna wylupic bilety do Planetarium i na wystawy.

Osobiscie jestem zawiedziony i rozczarowany wystawami. Jest to rozrywka skierowana glownie dla maluchow i to nie najlepszej jakosci. Wiele maszyn i stanowisk jest popsutych. W panujacym tam halasie ciezko jest cokolwiek uslyszec, ciezko tez jest sie dopchac do co ciekawszych stanowisk hmm  Planetarium, natomiast, jest super smile Polecam. Osobiscie uwazam, ze lepiej jest wykupic bilety na kilka projekcji w planetarium a darowac sobie wystawy. Cala nasza 7-mka, w tym nastolatki, podzielaja moje zdanie. Oczywiscie kazdy lubi cos innego i, stojac w kolejce, poznalem ludzi, ktorzy przychodzili tam enty raz.

 

#2 2011-07-25 09:58:24

lagatta

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Dzięki Kangur za radę. Powiem Ci szczerze, że słyszałam dokładnie takie same opinie o wystawach jak napisałeś.
Natomiast ciekawi mnie Planetarium. Na której projekcji byłeś?

 

#3 2011-07-30 23:45:45

kangur

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Bylismy tylko na "Pod niebem Majow" Pierwsza polowa to Niebo nad Warszawa. Niestety, poniewaz jedna z projekcji byla odwolana z powodow technicznych, nie bylo szans zalapac sie na wiecej projekcji, a szkoda sad

 

#4 2011-08-03 12:13:34

TrzyKafki_pl

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Muszę przyznać,ze to planetarium prezentuje się naprawdę bardzo fajnie i polecam każdemu aby je odwiedził. Cena nie jest duża, a zobaczyć można bardzo wiele.

 

#5 2011-09-02 13:22:28

texarkana

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Nie o Palnetarium mówię, tylko o samym Centrum... Mój syn (nastolatek) był tam ze szkołą i tez wrócił rozczarowany. "Jakiej tam nauki, w tych warunkach się człowiek absolutnie niczego nie nauczy, może sie najwyżej mniej lub bardziej bezmyślnie pobawić" - powiedział. Centrum się szeroko reklamuje i reklama ta jest zachęcająca, ale mnie tez się zdaje, że nie ma czym się zachwycać.
W Amsterdamie to jest dopiero Muzeum Nauki (Nemo)! Tam wszystko działa elegancko.

Ostatnio edytowany przez texarkana (2011-09-02 13:23:09)

 

#6 2011-10-26 16:41:44

TrzyKafki_pl

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Dla wszystkich którzy tam nie byli,to przydałyby się zdjęcia planetarium na forum,prawda? Moze ktoś wstawi.

 

#7 2011-10-26 17:09:12

maciekart

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Też niedawno byłem w Koperniku i powiem tak... podzielam twoje zdanie kangur ! nie mówię że nie jest fajnie bo fajnie jest ! ale dużo zepsutych maszyn , tłumy ludzi i trzeba dużo czasu żeby wszystko zobaczyć i zrozumieć hmm planuje jeszcze tam jechać i własnie zobaczyć więcej bo patrzyłem wszystko w biegu ! niektóre rzeczy naprawdę fajne !

 

#8 2011-10-26 17:13:13

maciekart

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

A w planetarium nie byłem bo jak wspominałem byłem tam na bardzo krótko hmm więc nie wiem jak tam jest haha tongue

Ostatnio edytowany przez maciekart (2011-10-26 17:14:23)

 

#9 2011-10-26 17:17:13

maciekart

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Ale jeszcze dodam że też myślałem że będzie to coś lepszego !

 

#10 2011-11-30 13:44:02

TrzyKafki_pl

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Ale mimo wszystko chyba nie ma co narzekać i warto zachęcać szczególnie wycieczki aby odwiedzały to centrum.

 

#11 2011-12-02 14:54:40

kangur

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

TrzyKafki: Niestety jest na co narzekac sad a wlasnie po to mamy to forum zeby dzielic sie roznymi radami i doswiadczeniami, tymi dobrymi i zlymi smile . Przede wszystkim organizacja: gdyby bilety mozna bylo kupic od reki, bez stania 3 godziny w 300-tumetrowej kolejce jak za komuny, to mozna by jeszcze przebolec strate pieniedzy. Mnie osobiscie najbardziej podobalo sie planetarium i.....barek, w ktorym mozna zjesc naprawde pyszny objad za male pieniadze smile No i jeszcze Teatr Robotyczny...Gdyby nie tlumy, halas, wielkie kolejki do poszczegolnych stanowisk i duza liczba zepsutych maszyn, kazdy znalazl by cos ciekawego dla siebie, ja rowniez. Ale w takich warunkach jakie tam panuja to bardzo trudne jesli nie wrecz niemozliwe hmm Nawet jak juz sie dopchasz do ciekawego stanowiska to ciezko sie dobrze bawic majac za plecami kilkanascie osob czekajacych kiedy odejdziesz.
Ogolnie Centrum zapewnia fajna rozrywke dzieciom bo maja sie gdzie pobawic...  Jesli chodzi o zdjecia to nie za bardzo jest tam czemu robic zdjec...a w planetarium nie wolno smile
Widzac reklamy w TV i dlugie kolejki spodziewalem sie czegos duzo lepszego...
Kto nie byl moze pojsc ale lojalnie uprzedzam, ze moze byc mniej lub wiecej zawiedziony smile
Ale tak jak wczesniej pisalem: kazdemu podoba sie co innego smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2011-12-02 15:56:58)

 

#12 2011-12-02 19:08:35

gmariusz8

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Ostatnio edytowany przez gmariusz8 (2011-12-02 19:22:07)

 

#13 2011-12-29 14:07:46

TrzyKafki_pl

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Tak,miałem okazję być w tym centrum nauki i faktycznie mam kilka zdjęć. Jutro postaram się wstawić je na forum,tak aby wszyscy mogli zobaczyć.

 

#14 2012-05-03 10:57:23

OW_Akces_pl

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Dobra rada:) A propos centrum to warto je odwiedzic.  Bardzo interesujące miejsce.

 

#15 2012-05-17 13:48:28

DworDziekanow_pl

Re: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Zatem czekamy z niecierpliwoscią na zdjęcia,bo te widziałem tylko w tv:) A moze i osobiście również się tam kiedyś wybiore.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh