Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2011-02-28 16:52:59

anet_zb

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Grzesiek i to jest świetna decyzja. Na pewno będziecie zadowoleni, znakomity wybór:) Już dziś życzymy wyjątkowej, pełnej wrażeń podróży i miłych, niezapomnianych  wspomnień

 

#17 2011-02-28 17:57:15

krakowianka

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Costa Brawa jest wspaniala i do wypoczynku i zwiedzania ( niedaleko Barcelona i mniejsze ciekawe miejscowosci ). Osobiscie nie bylam, ale mam znajomych ktorzy spedzili w tym regonie dwa tygodnie. Wrocili bardzo zadowoleni.

 

#18 2011-02-28 18:59:39

anet_zb

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

 

#19 2011-03-01 20:37:52

katerina

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

 

#20 2011-03-02 03:40:21

kangur

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Dziekuje wszystkim bardzo. Nie mozemy sie doczekac smile

 

#21 2011-03-04 08:41:47

gmariusz8

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Andaluzja to swietny wybor! Gibraltar tez warto zobaczyc. Bylismy w Hiszpanii 2 razy i napewno tam wrocimy. Super kraj!

 

#22 2011-03-06 11:16:28

kangur

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Zapowiada sie fajna wycieczka smile Dziekujemy Wszystkim za pomocne podpowiedzi big_smile

 

#23 2011-12-05 18:13:30

anet_zb

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Następna nasza podróż do Hiszpanii  to przelot samolotem, a potem poruszanie się pociągami na dłuższych trasach szczególnie wtedy gdy  nie ma specjalnych widoków po drodze.
Gdy trzeba coś zwiedzać z dala od miast warto wypożyczyć samochód i wtedy mamy problem rozwiązany.         
Poruszanie się środkami komunikacji jest łatwe i nie musimy szukać miejsca parkingowego co w większych miastach jest trudne i ceny za parkowanie dość wysokie.
Przejazd z Polski do Hiszpanii jest bardzo męczący i szkoda czasu i kasy na paliwo.

 

#24 2011-12-11 19:18:13

Bonita

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Hiszpania w tydzień - od razu nasuwa mi się na myśl wyjazd z biurem podróży, moim zdaniem o wiele tańszy niż wycieczka organizowana samodzielnie, do tego bez stresu i nerwów, wszystko załatwią za Ciebie. Ja przymierzam się do wyjazdu z allinclusive.com.pl, sprawdz ich ofertę wycieczek do Hiszpanii, a nuż znajdziesz coś dla siebie.

 

#25 2011-12-13 13:17:35

kangur

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Dzieki serdeczne smile Wakacje w pieknej Hiszpanii juz dawno za nami smile bylismy w Andaluzji z Rainbow Tours i bylo super. Zgadzam sie, ze na krotkie wycieczki lepiej jechac z biurem. Jestesmy b. zadowoleni smile Pzdr.

 

#26 2012-02-18 14:50:24

ameliakowalik

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

A ja polecam Majorkę. Udało mi sie spedzić na tej wyspie bardzo fajny tydzień. Ja leciałam z przesiadką przez Bruksele, ale teraz Ryanair otworzył bezpośrednie połączenia z Polski. Wyspa jest naprawdę fajna, stolica wyspy przepiękna i idealna na zwiedzanie i spacery. Ceny nie są wysokie. Dzieki niedrogiej i sprawnej komunikacji miejskiej udało mi się zwiedzić prawie całą wyspę. Dla zainteresowanych rozkład jady autobusów i info o zabytkach można znaleźć np. tu: Majorka. szczególnie polecam Pociągiem do Sóller i Jaskinie smoka wink

 

#27 2012-02-18 18:09:43

Bonita

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Ja się wybieram do Hiszpanii, a dokładnie na Teneryfę, wyspę, o której marzyłam od tak dawna, zdecydowałam się na hotel Bahia Flamingo w miejscowości, o której słyszałam wiele dobrego od znajomych. Wyjazd nie będzie taki drogi, za to warunki allinclusive, do tego bardzo blisko plaża i jeden z najbardziej efektownych klifów. Nie mogę się doczekać, kiedy ujrzę to na własne oczy.

Ostatnio edytowany przez Bonita (2012-02-18 18:10:35)

 

#28 2012-02-18 19:50:17

olala

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

wczoraj wróciliśmy z Fuerteventury ;-) w zeszłym roku spędziliśmy kilka fajnych dni na Ibizie :-) wszystko sami organizujemy i zawsze zwiedzamy jak najwiecej sie da smile

Ostatnio edytowany przez olala (2012-02-18 19:52:21)

 

#29 2012-03-14 13:06:12

marioo

Re: Pomysl na tydzien w Hiszpanii

Jestem zwolennikiem dokładnego zwiedzania dużych miast. Turystyczne ogarnięcie Paryża zajęło mi dwa tygodnie! Jeśli planujesz tydzień w Hiszpanii polecam Barcelonę. Osobiście wolę latać niż jeździć. W związku z czym polecam skorzystać z wyszukiwarki lotów i monitorować oferty na tanie loty do Barcelony. Proponuję rezerwować hostele, wtedy można przeznaczyć więcej pieniędzy na atrakcje.
Obowiązkowe do zobaczenia:
1. Sagrada Familia
2. Muzeum Picassa
3. Poble Espanyol na Górze Montjuic
4. Fontanna na Montjuic
5. Casa Mila
6. ZOO w Barcelonie
7. L’Aquarium de Barcelona
8. Barrio Gotico

A na deser, jeśli ktoś kibicuje FC Barcelonie pozostawiam stadion i muzeum wink

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh