Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

#1 2011-02-25 12:41:39

grosik83

Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Witam, wstępnie planujemy w tym roku wypoczynek w Chorwacji, nigdy tam nie byliśmy a z racji,ze w grę chodzi w tym roku tylko podróż samochodem padło na ten kraj wink Będziemy z rocznym i dwuletnim dzieckiem dlatego będę wdzięczna za Wasze sugestie odnośnie konkretnych miejsc, chcemy jechać z biura podróży, zalezy mi aby hotel i plaże były dostosowane dla dzieci (w miarę piaszczyste o ile to możliwe w Chorwacji), hotel czysty, z basenem i wyżywieniem.
Możecie coś polecić?? Gosia

 

#2 2011-03-17 08:42:04

Sandra_k23

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

A jaki region Cie interesuje? Może jakaś konkretna miejscowość? W której części Chorwacji?
Osobiście nie będę oryginalna i polecę okolice Spiltu, turystów tam nie brakuje ale można znaleźć prawie odludne zakątki jeśli takie lubisz tu jest pare propozycji, różne hotele w Splicie w róznych cenach, jesli szukasz hotelu z wyżywieniem to z doświadczenia polecam ten adria24.pl/hotele-chorwacja-as-split-1860 wink

 

#3 2011-03-29 09:38:04

Sandra_k23

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Może do najtańszych nie należy ale cos za coś

Ostatnio edytowany przez Sandra_k23 (2011-03-29 09:38:42)

 

#4 2012-01-23 14:58:45

mika1781

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Witam, wybieramy się z dziećmi do Chorwacji w region śr Dalmacja lub poł. poszukuję sprawdzonych miejsc i kwater proszę o pomoc, ewentualnie namiary na kwatery. Nie interesują mnie hotele.

 

#5 2012-01-23 20:12:10

kasia_lublin

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

osobiście polecam okolice Zadaru, są ładniejsze niż zatłoczony i nieciekawy Split. W okolicach Zatonu są fajne plaże, a tam znajduje się Zaton Holiday Resort z plażami piaszczystymi i z pełnym wyposażeniem wakacyjnym - zjeżdżalnie, bary, i czego dusza zapragnie. Ja osobiście wynajmowałam dom ze strony casamundo.pl (novasol.pl) - to ten sam serwis. Polecam stronę!!!! Można tam znaleźć coś z basenem, wszystko zależy od ceny jaką chcecie wydać. To domek w którym mieszkałam z 7 moich znajomych (mozna spokojnie wybrac się w mniejszej ilości osób) - https://www.casamundo.pl/cm_object/?object=524851. Rok temu byłam w okolicach Trogiru, dokładnie to Seget Donji do Apartamentów Medena (z biurem Adriatyk) - tez fajne miejsce, dobrze przygotowane, nawet było mini zoo;)
Życze udanego pobytu!!

 

#6 2012-03-03 12:02:23

sprocket73

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Polecam południową część Makarskiej Riwiery - miasto Gradacz.
Byłem tam w zeszłym roku, w sezonie można było przebierać w kwaterach, a ceny 12 euro od osoby są dość niskie jak na Chorwackie realia. Miejscowość jest w miarę spokojna, ale ma wszystko co turyście potrzeba.
Zdjęcia i opis mojego pobytu można znaleźć tutaj: picasaweb.google.com/sprocket1973/PoUdniowaChorwacjaLato2011

 

#7 2012-04-27 12:04:11

Jolaa

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Cześć, ja co roku jeźdzę z dziećmi do chorwacji.

Zawsze jednak rezerwujemy domek lub apartament, nie chcemy być uwiązani w hotelu konkretnymi godzinami posiłków i jednak taniej nas to wynosi. W tym roku zarezerwowaliśmy domek na stronie edom.pl w miejscowości Lopar gdzie jak Pani nas powiadomiła są piaszczyste plaże
I uwaga jedziemy już jutro smile
Zdam wam relacje jak było.

Pozdrawiam

 

#8 2012-07-02 11:01:17

Columbus24_pl

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Warto znać takie namiary,ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą. Poza tym warto też korzystać z usług dobrych i sprawdzonych biur podróży. Wtedy mamy pewność,że nikt nas nie oszuka.

 

#9 2014-11-26 16:48:50

ashtree

Re: Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Hoteli nie znam , ale za to znam miejsce na Półwyspie Peljesac (miejscowości nie pamietam), gdzie właściciel na górze miał dość fajne apartamenty, natomiast na parterze znajdowała się mała restauracyjka, w której on sam gotował danie kuchni regionalnej. Wiem, że zainteresowani mogli rezerwować też pobyt z wyżywieniem, ponoć wyśmienitym. Peljesac dodatkowo ma to do siebie, że znajduja sie na nim plaże bardzo dobre dla dzieci, (drobniusienki żwirek i piasek), doskonałe winnice i osławione ostrygi. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę poszukać jakichś namiarów na to miejsce.

 
  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Chorwacja, wyjazd z dziećmi, polecacie jakieś konkretne miejsce/hotel?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh