Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-12-30 01:00:45

patrykkami

Tajlandia, czy Malezja, czy Indonezja?

Cześć, mam prośbę do Was wyżeraczy wink o porady jaki kraj lepiejh wybrać. Nie ineteresuje mnie wypoczynek w hotelu z basenem ale zwiedzanie kraju "od kuchni". To co chiałbym zobaczyć to orientalizm, ciekawa kulturę i dalekowschodnie zwyczaje kulinarne. do tego, żeby było w miarę tanio i bezpiecznie. Tylko nie piszcie mi, że tak to tylko w erze:) Pytam poważnie doświadczonych osób, które miały okazje zobaczyć te kraje.
Wyjazd planuję sam - bez biura podrózy. Dzięki z góry za cenne informacje.
Pozdrawiam
Patryk

 

#2 2011-12-30 02:56:13

kangur

Re: Tajlandia, czy Malezja, czy Indonezja?

Czesc smile Do Indonezji dopiero sie wybieram wiec nie pomoge. Moge polecic Ci Tajlandie i Malezje, bo tych krajach bylem. Obydwa sa bezpieczne a jesli chodzi o orientalizm, ciekawa kulturę i dalekowschodnie zwyczaje kulinarne to w Tajlandii zdecydowanie wiecej zobaczysz, posmakujesz i przezyjesz, no i jest tez taniej (generalnie b. tanio). Wielu Travelmaniakow bylo w roznych miejscach Taj. Jak napiszesz co Cie konkretnie interesuje napewno pomozemy smile
Pozdrawiam, Grzesiek smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2011-12-30 04:36:44)

 

#3 2012-01-01 13:52:44

gmariusz8

Re: Tajlandia, czy Malezja, czy Indonezja?

Bylismy w Malezji i Indonezji...Malezja jest egzotyczna ale bardziej cywilizowana. Indonezja jest ok ale czy zwiedzanie jej "od kuchni" to dobry pomysl...to juz jak kto lubi. Osobiscie gdybym mial zapuszczac sie gdzies w dzikie miejsca to wybral bym Malezje. A Tajlandia to nasze marzenie na przyszlosc smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh