Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Egipt
  •  » jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

#16 2010-07-22 15:08:19

piea

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

egipski Antinal, polski Nifuroksazyd ( ale egipski jest lepszy na ich florę), coca-cola, drinki (ale bez kostek lodu-chyba że maja lód z wody mineralnej- w co mocno watpię!) I powinno byc OK

 

#17 2010-07-22 20:05:47

thegriasia

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

polskie leki nie działają na zemstę, polecam tak jak większość ANTINAL.

Ale warto podczas pobytu pić dużo coca-coli i jeśli ktoś może i lubi to pić alkohol. Na pewno pomorze to w jakimś stopniu aby nie dopadły nas dolegliwości. Ale i tak wszystko zależy od naszego organizmu bo jeśli ktoś jest po chorobie i brał antybiotyki to w 80 % może go dopaść zemsta.

 

#18 2010-07-22 20:33:30

PAVULON

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

polskie leki DZIAŁAJĄ na zemstę, a najlepszym sposobem jest jednak zapoznanie się co nieco przed każdą podróżą do danego kraju, o warunkach tam panujących...

 

#19 2010-07-23 12:06:27

thegriasia

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

może i działają ale na pewno nie tak skutecznie.

 

#20 2011-12-15 15:56:37

jedrzej

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

U mnie polskie leki zadziałały na niestrawności. Ale przejawy były bardzo delikatne, myślę, że na wszelki wypadek każdy powinien zaopatrzyć się w antinal. Sami rezydenci go zalecają.

 

#21 2011-12-15 20:04:07

Kasia6555

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

Egipski Antinal ma w składzie to samo co nasz Nifuroksazyd-dawka jest tylko dwa razy mocniejsza,więc nifuroksazydu trzeba wiecej wcinać..........i na pewno zadziała.....I nie ma co przesadzać z profilakyuką....jak zemsta ma kogos dopaść to i tak dopadnie....A juz z pewnoscią nie brać profilaktycznie naszych probiotyków.....to nie ta kultura bakteryjna.....

 

#22 2012-01-22 12:05:09

NataliaClearEgypt

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

wg zaleceń lekarza:

ANTINAL 1 TAB. 4 RAZY DZIENNIE
STREPTOQUINE 1TAB. 3 RAZY DZIENNIE PO JEDZENIU

MOTINORM 1TAB. 3 RAZY DZIENNIE PRZED JEDZIENIEM

PIĆ DUŻO PŁYNÓW !!!! MIN . 2 LITRY DZIENNIE

pozdrawiam
Natalia

 

#23 2012-01-27 21:01:25

TwojaPlaneta

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

z profilaktyką rzeczywiście nie ma co przesadzać, z moich własnych doświadczeń wynika że jak coś "się zaczyna" to organizm od razu to wyczuwa- i ja wtedy od razu brałem Antinal, nie czekając na "rozwinięcie". Zawsze pomagało i nie straciłem ani jednego dnia urlopu smile

 

#24 2012-03-14 10:41:05

roman_gor

Re: jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

W Egipcie na problemy żołądkowe polecono nam "DROTAZIDE" /kapsułki/ i "REHYDRAN-N" /sole mineralne/. Kupiliśmy te leki w aptece bez recepty. Przez 15 dni pobytu byliśmy zdrowi i mogliśmy się cieszyć wycieczką , poznawaniem i podziwianiem piękna tego kraju.  Niektórzy zalecali kieliszek koniaku przed jedzeniem.

 
  • Index
  •  » Egipt
  •  » jaki lek na kłopoty żołądkowe w egipcie?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh