Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-12-09 17:29:18

Sabina85

wyjazd do Indii

Witam wszystkich

Końcem Lutego 2012 wybieram sie do Indii i Nepalu, prawdopodobnie zacznę od Nepalu a pózniej wzdłuż wybrzeża uderzę na południe. Wybieram sie sama, na kilka miesięcy, jeśli ktoś chciałby sie dołączyć nawet na tydzień lub dwa to zachęcam do napisania maila: sabinas@vp.pl.

Pozdrawiam
Sabina

 

#2 2011-12-09 21:43:32

anet_zb

Re: wyjazd do Indii

Planowaliśmy wyjazd na własną rękę pod koniec stycznia na 2-3 tygodnie ze znajomymi. Znajomi  tym razem nie dadzą rady, a sami troszkę się obawiamy. Koniec lutego w ogóle nie wchodzi w grę - jednak pomysł świetny. Gratulujemy odwagi i życzymy wspaniałej wyprawy. Na razie wyjazd musimy odłożyć niestety:(

Ostatnio edytowany przez anet_zb (2011-12-09 23:00:29)

 

#3 2011-12-09 22:01:18

krakowianka

Re: wyjazd do Indii

Daj ogloszenie na Globtroter.pl - to jest tez strona gdzie osoby szukaja przylaczyc sie do kogos i wyruszyc razem. Powodzenia,fajowy pomysl.

 

#4 2011-12-14 18:04:49

cafeIndia

Re: wyjazd do Indii

Cześć Sabina,

Ja mam w planach szwędanie się po Tamil Nadu pod koniec marca i pierwszy tydzień kwietnia.  Mój cel to oglądanie świątyń  i chciałabym też dotrzeć do takich mniej opisanych w przewodnikach. Masz zamiar tam też zajrzeć? Jeśli tak to mogłybyśmy się spotkać i pozwiedzać kilka dni razem.  Luty i marzec spędzę na Goa na kursie jogi, wiec jeśli będziesz w Anjunie to chętnie się spotkam , ale nie będę miała czasu na wspólne zwiedzanie.

pozdrawiam,
Aneta z cafeIndia.pl

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh