Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

#46 2011-12-12 12:24:30

piea

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

a ja jak zwykle  książki i kilka filmów dokumentalnych ( podrózniczych):smile) no i nie byłabym kobietą gdybym nie zamarzyła o czymś wyłącznie  babskim! i wprawdzie nie zakupiłam ale za to podpowiedziałam mężowi nazwę pewnych boskich perfum- które mąż zamówił właśnie via internet!

Pavulon, ciekawych rzeczy się tu dowiaduję dzięki Twojej numizmatycznej pasji! Nie miałam pojęcia zielonego, że na Antarktydzie jest jakakolwiek waluta!
Ciekawe kto ją emituje i dla kogo? (dla pracowników stacji badawczych? ) Napisz coś więcej, bo to ciekawostka niecodzienna!

 

#47 2011-12-12 12:42:33

PAVULON

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Piea, może to nie post na temat banknotów , ale odpowiem ci na pytanie
Banknoty Antarktydy NIE SĄ oficjalnym środkiem płatniczym,emitowane są jako banknoty kolekcjonerskie, dochód z ich sprzedaży częściowo finansuje prowadzone tam prace badawcze. Każdy banknot ma swoją "datę ważnośći"np mój do 2020r..można go wymienić w USA na dolary amerykańskie...Co ciekawe są to banknoty POLIMEROWE, czyli nie tak łatwo je zniszczyć np. przez zamoczenie(kto by to chciał zrobić?!)
Jakkolwiek to brzmi , banknoty są PIĘKNE, a 1 dolarówka(z pingwinami )uznawana jest w rankingach za jeden z NAJPIĘKNIEJSZYCH banknotów świata!
Dla ciekawskich polecam wystukać w googlach link BANKNOTY ŚWIATA, swoją piękną stronę ma jeden z wieloletnich kolekcjonerów, banknoty są nie dość że przedstawione w poszczególnych państwach, to jeszcze można zobaczyć jak zmieniały się na przełomie kilkudziesięciu lat!jest co obejrzeć
Piękne banknoty ma wiele państw, wg. mnie należą do nich państwa arabskie, oraz te "bardzo odległe"np Wyspy Wielkanocne czy Galapagos..

 

#48 2011-12-12 13:49:25

kasik364

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Wenezuela ma fajne banknoty wink takie kolorowe i ze zwierzątkami smile

Ostatnio edytowany przez kasik364 (2011-12-12 13:50:05)

 

#49 2012-01-03 10:57:22

Goska_foto

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ja ostatnio rzucialm sie wir zakupow przedswiatecznych. Kupilam chlopakowi zdalnie sterowany helikopter ale zabawa mowie wam za sobie chyba sama taki kupie. Mina mojego chlopak bezcenna. Cieszyl sie jak male dziecko i taraz caly czas lata nim po mieszkaniu.

 

#50 2012-01-03 17:30:57

beatag83

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ja jesli kupuje przez internet to korzystam z allegro, ostatnio kupiłam łózko do sypialni + materac smile a moj najblizszy zakup to jedzenie dla kota big_smile

 

#51 2012-02-06 12:40:59

Goska_foto

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Jedzenie dla kota?? Dlaczego to najlepszy zakup tuzo taniej czy jak?

 

#52 2012-02-07 08:03:35

olala

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

dużo towarów kupujemy w internecie, części do samochodu, telefonu, książki itd....
ostatnio coś dla łasuchów - silkinową formę na muffinki ;-)

 

#53 2012-02-22 12:01:17

Goska_foto

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

 

#54 2012-07-26 11:19:19

BalticHome_pl

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Kupiłem ostatnio na allegro ławeczkę do brzuszków wink kosztowała 70 zł z przesyłka 90, ale powiem Wam, że spisuje się, troche odłazi lakier, ale jakie to ma znaczenie? Jest ok!

 
  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh