Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-04-27 17:28:07

eva875

Złote Piaski

Czy ktoś wybiera się na Złote Piaski w terminie około 27. 07 - 04. 08 . 2010 ?

 

#2 2011-11-13 14:36:19

elena

Re: Złote Piaski

bylam niemalze w tym czasie - przylecialam wmniej-wiecej przed twoim wyjazdem. Niesamowite miejsce, bulgaria to moja nowa milosc, hotel tez super (palma park). polecam wszystkim!

 

#3 2012-05-02 20:21:08

OW_Akces_pl

Re: Złote Piaski

O tak Bułgaria to piękne miejsce. Nie bez powodu nasi rodzice jezdzili właśnie tam a nie gdzie indziej do europy. Tak zwane wczasy w Bułgarii. Piękne złote piaski, dyskoteki, plaże czyściutkie, nie drogo, i naprawdę Bułgaria to tak samo cywilizowany kraj jak Polska

 

#4 2012-08-24 18:00:07

ana1

Re: Złote Piaski

polecam Bułgarię. byłam właśnie w Złotych Piaskach

 

#5 2012-09-27 19:31:01

Lemon1616

Re: Złote Piaski

Też polecam Bułgarię  piękne piaski:)

 

#6 2012-09-27 19:35:02

piea

Re: Złote Piaski

no własnie..... a mnie znajomi, którzy tam byli- trochę przestraszyli do podróży do  Bułgarii - że niby wciąż bieda,  postkomuna, dziadostwo, brzydkie hotele, brzydkie kurorty  i nic im się tam nie podobało oprócz cen! smile
przekonajcie mnie, że może jest tam jednak inaczej.... i że warto tam jechać, choćby na tydzień odpocząć....

 

#7 2012-09-27 20:04:54

katerina

Re: Złote Piaski

Piea ja tez niestety jestem nastawiona negatywnie:( Bylam w Bulgarii na krotkim wyjezdzie i pomimo atrakcyjnych cen niewiele tam atrakcyjnosci:( Co najwyzej Bansko na narty w zimie,ale to juz co kto lubi?!

 

#8 2012-12-18 18:48:26

OWAkces_PL

Re: Złote Piaski

Jeżeli chodzi o sezon od maja do października, to Bułgaria jest atrakcyjna przede wszystkim pod względem pogody. Lato jest tam długie i ciepłe, nie jest tak kapryśne jak u nas, w morzu można się kąpać do końca września. Latem jest w bród świeżych, wspaniałych owoców i warzyw, raj dla osób na diecie odchudzającej. Do tego mięsa z rusztu, w których przyrządzaniu Bułgarzy są mistrzami. Drogo jest w eleganckich hotelach, ale w pensjonatach i campingach (domki ze wszystkimi wygodami) mieszka się zupełnie wygodnie i niedrogo. Całe bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego pełne jest zabytków do zwiedzania, w głębi kraju jest Weliko Tyrnowo, Rilski Monastyr... jak ktoś chce, zawsze zapełni wolny czas.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh