Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2011-04-19 22:33:09

krakowianka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Byles juz na tej wycieczce szkolnej? Jak wrazenia,gdzie w koncu pojechaliscie?

 

#17 2011-04-20 14:14:46

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Krakowianka wycieczka odbędzie się 11 maja do Warszawy smile

 

#18 2011-04-20 21:09:15

texarkana

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Nie wiem, czy to dobry wybór...

 

#19 2011-04-21 21:21:40

krakowianka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Hejka Maciek! Co bedziecie zwiedzac,macie juz plany?

 

#20 2011-04-22 20:52:06

maciekart

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

texarkana dlaczego ? a krakowianka planów jeszcze nie ma ale na pewno kino będzie film tez nie wiadomo jaki ale już niedługo zaczniemy planować smile

 

#21 2011-05-09 09:25:39

Usmiech_com_pl

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Jeżeli chodzi o miejsca na jednodniową wycieczkę w Polsce,to jest ich naprawdę sporo. Począwszy od miast jak Kraków czy Warszawy,a skończywszy na mniejszych miejscowościach wypoczynkowych jak np Wisła. Fajnie jest takze na Jurze krakowsko czestochowskiej.

 

#22 2011-11-10 21:02:36

Rubikon

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

jeśli szukacie jakiś pomysłów na to jak spędzić i gdzie się wybrać na jednodniową wycieczkę, to proponuję skorzystać z takiego portalu nextur mnie bardzo pomógł, bo tam są już gotowe scenariusze, wystarczy tylko sobie pobrac i już gotowe, wiemy jak i gdzie jechać, czy chcemy zwiedzać zamki, czy raczej pobyć w przyrobie, bardzo pomocny to jest portal

 

#23 2011-11-11 09:37:35

anet_zb

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

z Gdańska - Malbork, Klif w Orłowie, całe Kaszuby, Frombork, Wyspa Sobieszewska,

 

#24 2011-11-11 11:20:38

aknolinka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

 

#25 2011-11-30 13:41:34

TrzyKafki_pl

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Takich miejsc an jednodniową wycieczkę jest naprawdę mnóstwo,ale myślę że najlepszy byłby tutaj Kraków oraz jego piękne zabytki. Idealne miejsce dla osób lubiących aktywna turystykęsmile

 

#26 2012-12-03 14:08:33

micha2

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Zależy jaki rejon - warto wybrać się w Podkarpackie i pozwiedzać trochę tamtejszych klimatów, ale to jest już propozycja dla bardziej dociekliwych. W Rzeszowie wiadomo - słynny pomnik, o którym głośno mówić nie można. Obok w Jasionce znajduje się także ładny pałac oraz Dwór Ostoya, w którym można się nawet zatrzymać. Niedaleko lotnisko, więc wypad można połączyć z atrakcją pt. lot samolotem. Pomysłów na wycieczkę w Polsce jest naprawdę bardzo dużo, wystarczy ruszyć głową. A większość i tak kursuje klasyką - Warszawa, Kraków, ewentualnie Gdańsk. Ileż można?

 

#27 2012-12-03 17:02:28

myszka

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Ja z Waszych wypowiedzi musze sobie zapamiętać to i owo. Jak będę w odpowiednim rejonie to sobie wykorzystam. Niestety co do młodzieży to racja. W dzisiejszych czasach to dzieciaki nie interesują wyjścia ani historyczne ani jakiekolwiek inne naukowe. Najlepiej kino, kregle.

 

#28 2012-12-05 10:09:02

VillaHolidayPark_pl

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Ja jak podkreślałem: zdecydowanie polecam Warszawe,stolica zimą też jest piękna,poza tym na ukończeniu jest już wiele inwestycji,co znacznie poprawi poruszanie się po mieście. Na 1-2 dniową wycieczkę to idealne miejsce.

 

#29 2012-12-13 15:16:25

TrzyKafki_pl

Re: Miejsce na jednodniowa wycieczke w Polsce ;)

Jeśli Podkarpackie to warto zwiedzić Bieszczaady aby poczuć tamtejszy klimat oraz kulturę ludności,a takze przy okazji zwiedzić Krosno. Wracajac warto zahaczyć o Kraków,gdzie na 2 dniową wycieczkę nie zabraknie atrakcji.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh