Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

#31 2011-07-12 08:36:23

WillaAlta_pl

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Owszem - kiedyś to było zło. Gdy zakupy internetowe jeszcze raczkowały wielu oszustów chciało się na tym dorobić. Teraz nie ma tam miejsca na oszustwa a zakupy w internecie to tania i wygodna forma. Naprawdę warto smile

 

#32 2011-07-13 13:56:19

kaasiaa

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Kupiłam sobie ostatnio właśnie buty w sklepie internetowym. bardzo mi się podobają i nawet doskonale pasują. Poza tym były tańsze niż w sklepie.

Ostatnio edytowany przez kaasiaa (2011-07-15 14:18:27)

 

#33 2011-07-24 15:59:38

WillaAlta_pl

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

No i właśnie. To są dobre strony zakupów w internecie. Tanio i wygodnie. Trochę ostrożności trzeba zachować, ale generalnie się opłaca wink

 

#34 2011-11-01 05:46:25

Jack

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Chociaż jest to grupa turystyczna, pewnie chodzi o kupno rzeczy turystycznych...  ale przy okazji może i od razu napiszę o innych zakupach:

--Wakacje na Kubie: już czwarty raz kupujemy przez Internet; jedynie z powodu tego, że używamy dwóch różnych kart kredytowych (z powodu bezpłatnego ubezpieczenia, jakie każda karta oferuje) finalizujemy przez telefon.
--Komputer marki DELL zamówiłem przez Internet 6 razy od 1995 r. i w tym tygodniu zamówię następny, nigdy nie było żadnych problemów.
--Toner dla drukarki Laser Printer--oszczędzam do 75%, raz tylko miałem problemy, ale otrzymałem nowy.
--Baterie do aparatu fotograficznego i kamery wideo--kosztują mnie poniżej 20% tego, co zapłaciłbym w sklepie i sprawują się świetnie.
--Programy komputerowe, w sklepach kosztują dwa razy tyle i często zamawiając je z USA, nie płacę 13% podatku.
--GPS do samochodu i na wyjazdy kanu, były o wiele tańsze, niż w lokalnych sklepach i zaoszczędziłem ok. 20%.
--Specjalistyczny przyrząd do mierzenia zawartości różnych gazów w powietrzu (nadal na niego czekam).
--Papier i wiele przyborów biurowych z renomowanych sklepów (Office Depot, Staples)-koszt może trochę niższy, ale nie musiałem tego ciężaru wozić.
--Parę książek (głownie z Amazon i Chapters).
--Kupony z różnych popularnych firm typu Groupon, oferujące np. obiady czy przedstawienia teatralne za pół ceny-też nie było problemów, nawet gdy musiałem z nich zrezygnować, otrzymałem zwrot.



Parę lat temu sprzedałem składaną łódkę właśnie przez Internet.  Oczywiście, pojawiło się wiele naciągaczy, którzy gotowi byli zapłacić o wiele więcej... ale czekiem, ale wreszcie sprzedałem ją, otrzymując gotówkę.

Ogólnie nie miałem problemów z zamawianymi produktami, ale firmy, z których je otrzymałem, są raczej znane i mają dobrą opinię.

Jacek

Ostatnio edytowany przez Jack (2011-11-01 05:48:02)

 

#35 2011-11-02 20:25:25

anulka

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Wtrące się do dyskusji i pochwale się również swoim zakupem. Ostatnio przełamałam się bardziej do zakupów w sklepach internetowych, kupiłam ostatnio pare rzeczy osobistych, książke a teraz czekam na przesyłkę kolejnej książki i doczekac się nie mogę smile pozdrawiam

 

#36 2011-11-05 08:11:10

Jurek

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Kupiłem statyw fotograficzny -jestem zadowolony

 

#37 2011-11-05 17:11:07

rl98ps

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ja ostatnio - ze wzgledu na zmianę mieszkania - kupiłamkilka rzeczy do domu: pralke, kuchenke i lodówkę smile ogolnie jestemzadowolona, sprzet co prawda uzywany, ale cena i stan rewelacja smile

 

#38 2011-11-06 01:29:17

kangur

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ogolnie zakupy na internecie sie udaja, ale sa wyjatki. Ostatnio znajomi kupili przez internet obrazy na kanwasach. Na zdjeciach obrazy wygladaly niezle, ale jak juz je dostali to okazalo sie, ze do oryginalu z internetu wiele im brakuje...znajomi sa wsciekli a ja uwazam, ze kazdy by mogl takie cos namalowac hmm

 

#39 2011-11-06 16:13:57

rl98ps

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

To prawda, czasami sie trafi jakis bubel.... ale to samo może nas spotkać w 'normalnym' sklepie.

 

#40 2011-11-07 13:54:08

anet_zb

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

My najczęściej kupujemy elektronikę, akcesoria fotograficzne i prezenty.
Staramy się unikać sprzedawców jednego strzału, wolimy takich co dużo sprzedają i przede wszystkim sprawdzamy czy dana osoba ma dużo pozytywnych komentarzy.
Jeśli trafiają się jakieś negatywy, to wtedy staramy się analizować czy można takiej osobie zaufać.
Nam tez trafiły się zakupy, gdzie produkty niestety odbiegały od tego co było zaprezentowane w ofercie.
Było to nasze ryzyko bo sygnały były już w komentarzach!!!
Często można kupić dany produkt dużo taniej i co najważniejsze bez wychodzenia z domu.

 

#41 2011-12-08 18:18:46

AniaMW

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

A ja ostatnio przez internet kupiłam 2 książki w księgarni wysyłkowej. Przyszły błyskawicznie, bardzo starannie opakowane smile i mimo opłaty pocztowej za wysyłkę i tak koszt poniosłam mniejszy od ceny nominalnej, wydrukowanej na książkach do sprzedaży "sklepowej"...

 

#42 2011-12-09 12:46:15

aknolinka

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Notorycznie i nałogowo buszuję po allegro: aktualnie kupiłam wszystkie prezenty świąteczne smile

 

#43 2011-12-10 23:41:47

rl98ps

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

 

#44 2011-12-11 11:17:19

Mikus

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

sporo kupuje na allegro, jakies drobne rzeczy...oplaca sie i wszystko do tej pory jest ok smile

 

#45 2011-12-11 19:16:42

PAVULON

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

to może i ja się pochwalę : sprawiłem sobie niebywały dla mnie prezent na święta:
nabyłem banknot z ANTARKTYDY!. Wydawało mi się to do niedawna rzeczą prawie nierealną ale okazuje się że jeżeli czegoś naprawdę pragniesz , osiągniesz to...!

 
  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh