Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-08-08 15:34:34

away

Dobre buty trekingowe, gdzie?

Witajcie, do ekstremalnego podróżowania tylko buty trekingowe. Chcę zainwestować i dlatego moje pytanie czy znacie jakieś sklepy z dobrym przedziałem cenowym? Ciekawymi ofertami, właśnie na buty trekingowe? Dzięki za pomoc.

 

#2 2011-08-09 00:09:01

PAVULON

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

w dzisiejszych czasach większość korzystnych zakupów to internet
za dobre buty trzeba zapłacić , ale wydatek na pewno się opłaci pod względem wytrzymałośći i wygody,
ja osobiście do tej pory używam obuwia firmy SALOMON, b. dobre, tylko z tego co wiem w tym roku kosmicznie wywindowali ceny...

 

#3 2011-08-09 08:26:35

Kasia6555

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Pavulon ma rację,ale butów nigdy nie kupuje przez internet....niby ten san fason i rozmiar co na półce sklepowej a często nawet w takiej samej parze moze byc cos nie tak...a po co potem odsyłać buty do sklepu ...wole dołożyć parę groszy i kupic w sklepie.Buty SALOMON OK...takich też uzywamy.Ale ostatnio ktos namówił nas na buty firmy Hi Mountain....troszkę tańsze i rewelacyjne....polecam...Maja również odzież i sprzet trkingowy....tez polecam...

 

#4 2011-08-09 21:09:39

krakowianka

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Polecam jeszcze firme NORTH FACE - maja swietny i dobrej jakosci obuwie do trekingu. Mam ich  i jestem bardzo zadowolona. Takie obuwie trzeba kupowac w sklepie. Musisz zmierzyc but najlepiej na skarpete do trekingu ( sa takie i warto je miec ). A co do cen: trzeba pochodzic i porozgladac sie. Firma Salomon tez rewelacja,ale cenowo wysoka. Polecam te dwie firmy.

 

#5 2011-08-09 23:46:40

kamillord

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Poczytaj o butach i innym sprzęcie na http://ngt.pl/
jak sama nazwa wskazuje - (niezależna grupa testingowa) są tu przwdziwe opinie użytkowników danej marki i danego modelu...
Jeśli chodzi o buty, to u mnie jest to jedna z niewielu rzeczy na których nie oszczędzam (oczywiście na pierwszym miejscu jest jakość, a za nią trzeba płacić). Dobre buty to podstawa

Zainteresuj się niemiecką firmą Meindl, wg mnie najlepsze buty, w jakich chodziłem... i chodzę cały czas...
Ich jedynym minusem  jest dostępność i cena - najlepiej je przymierzyć w jakimś sklepie, wybrać model, twardość podeszwy, itp a następnie kupić je taniej w pewnym sklepie ze Szczecina na allegro

 

#6 2011-08-11 12:48:51

off_on

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Ja sam kupiłem ostatnio buty hi-tec. Ten model http://www.hi-tec.com.pl/V-lite%20Altitude%20Ultra%20Luxe%20wpi.html Jak do tej pory jestem zadowolony. Nic się z nimi nie dzieje i dobrze się chodzi. Wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie w ofercie tej firmy.

 

#7 2011-08-11 15:22:35

kangur

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Zazdroszcze tym, ktorzy moga kupowac sobie buty na necie. Ja, z moimi stopami o numer mniejszymi od kajaka, przechodzilem istne katusze za komuny. Nie moglem nawet pomarzyc o modnych czy eleganckich butach i, starajac sie podazyc za moda, kupowalem za male buty  smile  Kiedy byla moda na "szpicbajery" zafasowalem sobie pare u szewca, co odpowiednio kosztowalo sad Nawet w wojsku nosilem przymale "kamasze" co dzis skutkuje tym, ze musze miec buty idealnie dopasowane . A to znaczy, ze musze spedzic duuuuuzo czasu w sklepie. Na necie moge kupic wszystko oprucz butow hmm  Pozdrawiam szczesliwcow, ktorzy te przezabawne czasy znaja tylko z opowiadan.

Ostatnio edytowany przez kangur (2011-08-11 15:24:33)

 

#8 2011-08-24 16:41:58

szmali

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

kangur ---> Uuu, nie zazdroszczę! hmm Dla mnie najlepszym sposobem jest właśnie kupowanie butów przez neta, bo wtedy nie muszę łazić za pasującym mi modelem w nieskończoność...

A tak wracając do tematu to ja przychyliłbym się do wypowiedzi off_on. Nie znam zbyt dobrze firmy Hi-Tec, ale akurat ten model jest fajny. Ma go kuzyn i ponoć faktycznie dobrze się chodzi. Można śmiało ryzykować.

 

#9 2011-08-30 14:35:18

dracon

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Zgadzam się dobre buty trekingowe to podstawa, ja zaopatruję się w sklepie SARAFIS, bardzo atrakcyjne ceny, poniżej ceny katalogowej, do tego przesyłka jest błyskawiczna i duży wybór.

 

#10 2011-09-15 21:32:33

Kanonier

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Ja też kupuję buty od czasu do czasu w necie i jeszcze się nie naciąłem. Grunt to dokładnie przymierzyć w sklepie. Kupowanie w necie jest o tyle korzystne, że można trafić na niezłe obniżki, zwłaszcza teraz po sezonie. Ostatnio w ten sposób znalazłem fajne niski trekkingi Hi-Teca w sklepie internetowym ich dystrybutora. Przydadzą się na zimę i przyszły sezon :-)

 

#11 2011-09-26 19:18:35

Bonita

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Jedne z lepszych butów trekkingowych produkuje Meindl, Scarpa, Salewa, ale kupując ich sprzęt trzeba liczyć się z wysokimi kosztami. Z drugiej strony to inwestycja na lata.

 

#12 2011-09-26 19:57:47

mar2403

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

Kazdy ma swoja ulubiona marke, ja akurat polecam buty firmy Merrell,wygodne wytrzymale i tak jak napisala Bonita na lata.

 

#13 2011-09-27 13:38:26

piea

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

no cóz.... sprawa butów zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb i do jednej prostej odpowiedzi na pytanie : gdzie? i jak często bedę z tych butów korzystać?
Jeśli nie chodzę regularnie po górach, nie jestem człowiekiem gór ( bo nie jestem), to po co mi profesjonalne buty trekkingowe za 1,000PLN? , jeśli idę w góry przy okazji jakiejś wycieczki 1, czasmi 2 x do roku ? ( i to nie są góry wysokie, tylko zwykłe szlaki).
Ja mam buty Campusa z serii ZEB, są to buty trekkingowe, ale nie takie  profesjonalne  z super wytrzymałych materiałów na lata, ani nie  wyprodukowane w jakichś mega- kosmicznych technologiach, ale są lekkie, anty poślizgowe, dobrze trzymają stopę i mają fajną traperską podeszwę do chodzenia po dużych kamulcach!
Na moje potrzeby- zabierania ich na najwyżej  1 tydzień w roku- (a wykorzystuję je podczas wyjazdu może 2 razy) - to są absolutnie super!
A ponieważ nie kosztowały majątku- to zupełnie mi nie szkoda,  że leżą na pawlaczu  przez 99 % roku.
Nawet jak się rozeschną z powodu zbyt rzadkiego  ich użytkowania- to je wywalę i kupię następne. Takie same!

Ostatnio edytowany przez piea (2011-11-09 09:40:45)

 

#14 2011-11-07 15:44:07

Kanonier

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

 

#15 2011-11-09 09:33:17

piea

Re: Dobre buty trekingowe, gdzie?

dzięki:), ale to nie tyle o rozsądek tu chodzi, ile o indywidualne potrzeby!
Ja mam akurat takie zdanie w tym temacie -jak to opisałam powyżej!, inni mogą mieć zupełnie odwrotnie:)
pzdr,

Ostatnio edytowany przez piea (2011-11-09 09:33:48)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh