Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-06-01 16:29:17

maciekart

Sporty wodne ! :D

Co powiecie na temat sportów wodnych czego próbowaliście , jakich jeszcze chcielibyście spróbować ? ( coś ciekawego i fajnego o sportach wodnych )

 

#2 2011-06-13 15:40:34

Wakacje_Gdansk_pl

Re: Sporty wodne ! :D

widzę, że temat nie zyskał popularności. a szkoda smile bo sporty wodne są naprawdę ciekawe i potrafią wciągnąć. Oczywiście to zabawa nie dla każdego, ale warto chociaż spróbować smile

 

#3 2011-06-14 19:13:16

maciekart

Re: Sporty wodne ! :D

Popieram ! ja już za 5 dni lecę do Turcji i mam zamiar spróbować ! jak nie parasailing to narty wodne ale zobaczymy ... może będzie coś ciekawszego big_smile

 

#4 2011-07-06 19:47:26

maciekart

Re: Sporty wodne ! :D

No i z Turcji wróciłem ! ... i spróbowałem parasailing ! smile Na poczatku poszliśmy z tatą na plaże i podeszlismy do budki parasailingu i powiedzielismy że chcemy leciec a oni wzieli kase i od razu zakładają nam kapoki , potem przechodzimy na motorówkę taka małą i z niej na taką dużą która już nas bedzie ciągać ! smile Na motorówce jest facet który robi zdjęcia big_smile gdy zapieli nam takie pasy , rozłożyli spadochron to zacząłem sie stresować haha smile ta motorówka była duża a z tyłu nie miała obręczy ( płotka ) i my siadamy z tyłu tej motorówki , oni nas przypinaja do spadochronu i ruszają a my siedząc zsuwamy sie z motorówki i w góre ! smile Emocje były niesamowite ... i dla ludzi którzy się boją ! ja też troche sie stresowałem ale to jest pełny relaks i nie ma czego sie bać ! smile ja nawet nie pomyslałęm że to może być coś tak fajnego ! widok z góry niesamowity ... i tak latamy i latamy , potem oni motorówką płyna przy brzegu i my lecimy nad plażą a oni żeby dodac emocji nas zniżają haha tongue my lecimy nad parasolami , ludzie nas za nogi łapią , machaja , potem znowu w góre , znoszą nas nad wodę i sciągają ! i tak skończyłą się ta cudowna przygoda ... jeżeli będziecie mieli okazje to naprawdę bardzo polecam bo bardzo bardzo warto !

 

#5 2011-07-07 06:27:01

lolek2

Re: Sporty wodne ! :D

Ze sportów wodnych uprawiam tylko kajakarstwo , ale to o czym pisałeś to musi być niesamowite przeżycie , aż zazdroszczę troszeczkę .

 

#6 2011-07-07 12:16:16

trotamundos

Re: Sporty wodne ! :D

Kajakarstwo jest wspaniałesmile Polecam też Nurkowanie:)

 

#7 2011-07-07 12:39:43

krakowianka

Re: Sporty wodne ! :D

Pare razy latalam na parasailing na pd. Francji,adrealine ma sie podwyzszona. Narty wodne tez sa fajne,zwlaszcza sam start!!! Dobra zabawa- polecam. Nurkowanie tez jest bardzo ciekawe.

 

#8 2011-07-25 12:32:31

maciekart

Re: Sporty wodne ! :D

Właśnie wróciłem z Mazur ( Augustów i Wigry ) i pływałem kajakiem ! szczerze mogę powiedzieć że to super sprawa ! fajny relaks , naprawdę polecam !

 

#9 2011-09-10 14:42:00

maciekart

Re: Sporty wodne ! :D

Byłem niedawno na 2-dniowym spływie kajakowym po rzece Orzyc która przepływa przez moje miasto ... było wspaniale !

 

#10 2011-09-14 12:54:16

podroznik

Re: Sporty wodne ! :D

Spływy kajakowe to jest to. Niestety w tym roku dwa terminy spływów mnie ominęły. Czas pokaże czy uda się nadrobić next year.

 

#11 2011-09-16 00:19:58

texarkana

Re: Sporty wodne ! :D

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami w Grecji omal nie wykupiłam sobie lekcji nart wodnych, ale jednak stchórzyłam...sad

 

#12 2011-09-17 08:07:18

Michasia_Bogus

Re: Sporty wodne ! :D

A my jak na razie to bardzo spokojnie i tradycyjnie-rowerek wodny dla zabawy i relaksu oraz kiedyś kajak  gdzieś na małym akwenie.Wspominamy sympatycznie!smile

 

#13 2011-09-17 09:04:00

kangur

Re: Sporty wodne ! :D

Splywy kajakowe to jest to - zgadzam sie z Podroznikiem.  Kiedys bylem zapalonym kajakarzem. Robilismy krotkie i dlugie splywy Wisla, Pilica, Bugiem/Narwia itp, ale najlepiej wspomina splywy Mazurskie, szczegolnie Krutynia...to byly czasy! To sa wspomnienia! Polecam. Wspaniala czynna forma spedzania wakacji smile

 

#14 2011-10-31 04:33:25

Jack

Re: Sporty wodne ! :D

Od kilkunastu lat uprawiam pływanie na kanu (w Ontario, Kanada) i uważam, że jest to cudowny sposób na spędzanie czasu.  Mała, wręcz prymitywna łodeczka, a pozwala zabrać ze sobą rzeczy na kilka tygodni, można nią wszędzie dopłynąć, gdzie jest chociażby kilka centymetrów wody, a jak nie ma, to można przenieść (chociaż tego ostatniego unikam).  Polecam!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh