Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-08-30 16:55:05

hyzio

Seksowna reklama :)

Witam. Ostatnio przechadzając się po Warszawie zauważyłem wieeelki plakat reklamujący… no wlasnie nie wiem co. Była na nim seksownie wypinajaca pupe kobieta i napis, ze od wrzesnia dają za darmo. Strasznie mnie ciekawi, co to jest za kampania i co można w ten sposób reklamowac. Może ktos z was wie cos na ten temat?

 

#2 2011-08-30 18:16:53

piea

Re: Seksowna reklama :)

Tej reklamy nie widziałam- i szczerze mówiąc,  nie będę jej nawet specjalnie poszukiwać, ale sam cel-  dzisiejsi twórcy/spece od reklam- osiągnęli!! chodzi bowiem, ni mniej ni więcej- głównie o przyciągnięcie wzroku potencjalnego klienta, ! I to im się świetnie udaje!- bowiem nic tak nie przykuwa uwagi- jak niecodzienne, intrygujące fotki?
A to czy to jest smaczne, niesmaczne, moralne, czy nie, czy patrzą na to dzieci, staruszki i czy czasem nie obraża to czyichś uczuć- to są sprawy, którymi na pewno twórcy reklam się nie zajmują!
Cel jest jeden- przyciągnąć uwagę jak największej liczby odbiorców- bo to zapewni spodziewaną sprzedaż zainteresowanemu klientowi- który płaci przecież za taką reklamę fortunę!
Nasuwa się tez pytanie o morale owego Klienta!  Pomysłodawca reklamy- to jakby- artysta- wizje wolno mu więc mieć różne- ale ostatecznie to  Klient akceptuje przecież przedstawione pomysły  lub nie....
Widocznie ów przedmiotowy pomysł trafił w gust klienta!

 

#3 2011-08-31 00:11:10

texarkana

Re: Seksowna reklama :)

Moim zdaniem dowcip w reklamie jest bezcenny (tak w ogóle), ale w tej akurat reklamie po prostu wulgarny

 

#4 2011-08-31 09:13:07

duzychris

Re: Seksowna reklama :)

nie widzialem jeszcze tego plakatu. gdzie go mogę zobaczyc, albo najlepiej to wklejcie tu jakies zdjecie.

 

#5 2011-08-31 12:39:37

lagatta

Re: Seksowna reklama :)

duzychris chyba żartujesz, żeby wstawić tu takie zdjęcie?! Zgadzam się z texarkaną, to jest wulgarne! Nie toleruję wulgaryzmu w żadnej formie i myślę, że nasz administrator również.

 

#6 2011-08-31 12:53:43

hyzio

Re: Seksowna reklama :)

 

#7 2011-08-31 13:24:12

anulka

Re: Seksowna reklama :)

czytając wasze posty pomyślałam i wyobraziłam sobie nie wiadomo jakie to może byc wulgarne i obrażliwe zdjęcie ale patrząc na to, to nie widze w tym nic wulgarnego. sorry może jestem jakaś inna, ale każdy ma prawo wyrazic swoje własne zdanie. pozdrawiam. wink

Ostatnio edytowany przez anulka (2011-08-31 13:26:54)

 

#8 2011-08-31 13:58:45

lagatta

Re: Seksowna reklama :)

Coś mi tu śmierdzi spamem !!! Ciekawe tylko czy hyzio i duzychris to ta sama osoba, czy tylko z jednej firmy.

 

#9 2011-09-01 14:20:42

PAVULON

Re: Seksowna reklama :)

typowy przykład reklamy:chcesz wiedzieć zotaw nam swoje dane a nie odczepimy się juz od ciebie...

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2011-09-01 16:32:52)

 

#10 2011-09-01 15:26:03

katerina

Re: Seksowna reklama :)

 

#11 2011-09-02 02:45:54

kangur

Re: Seksowna reklama :)

Tez nie uwazam zdjecia za wulgarne ale podoba mi sie ostatnia wypowiedz Lagatty, i to bardzo smile Ciekawe czy doczeka sie odpowiedzi?

 

#12 2011-09-02 07:31:21

myszka

Re: Seksowna reklama :)

Też myślalam że fotka jest bardziej nieprzyzwoita. Ale w dzissiejszyvh czasach jest tyle nagości i seksu wszędzie że to zdjęcie jest prawie "grzeczne". Niestety jak się ma dzieci to jest problem na ulicach w Tv i wszędzie gdzie się da są nagie kobiety  najczęściej. Nawet jak się na pocztę wchodzi to trzeba uważać bo na stronie o2 lub wp też co chwila jakieś gołe laski. Na MTV czy Vivie jak piosenkarka nie jest w bikini to piosenka nie jest taka popularna. Itd... przykłady można mnożyć ale tego się już chyba nie zmieni niestety.

 

#13 2011-09-02 13:39:36

texarkana

Re: Seksowna reklama :)

Hej, kochani - bo to nie samo zdjęcie jest wulgarne, tylko RODZAJ DOWCIPU! Bo co - patrzymy na tę laskę w rozpiętych spodniach i w domyśle mamy, że laski dają za darmo (...) wiadomo co. Mnie to oburza. Jak ktoś tak przelotnie spojrzy bez zastanowienia, to oczywiście nic wulgarnego nie widzi. Ale jak pomysli chwilkę już zmienia zdanie.
Rzecz jasna wkrótce wszystko sie wyjaśni i będzie chodzić o jakąs cudowna promocję (np. drugi komplet kredek szkolnych za darmo od wrzesnia). Ale liczy się jednak ten wulgarny podtekst. Inna sprawa, że nie jest to jeszcze szczyt wulgarnosci... ale ja wolałabym, żeby takich reklam nie było na ulicy. Patrzą na to nasze dzieci, a niektóre nasze dzieci to już nie są przecież takie zupełnie niczego nieswiadome istoty...

 

#14 2011-09-03 17:20:43

emilka8787

Re: Seksowna reklama :)

Darmowy internet dla abonentów.... i zagadka rozwiązana wink

Ostatnio edytowany przez emilka8787 (2011-09-03 19:28:51)

 

#15 2015-07-19 10:08:35

Raleigh80

Re: Seksowna reklama :)

Jaką pupę wypina????? Przecież ona wcale nie ma pupy...:-) Poza tym, to jest seksowne? Błagam...:-) mozna było sie spodziewać nie wiadomo czego, a nie dziewczyny w jeansach... Ludzie, wiele hałasu o nic:-) naprawdę...:-)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh