Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-09-21 20:57:40

Oskarek

Portugalia - smaochodem

Chcemy ze znaomyi ruszyc w paxdzierniku samochodem do Portugalii, po drodze zaliczyc jeszcze klika miejsc. Słyszałem jednak że w Portugalii są straszne drogi a tubylcy jeżdzą jak wariaci.

Czy autostrady sa płatne?

 

#2 2008-11-26 21:37:49

asnieszka

Re: Portugalia - smaochodem

Absolutnie, to nieprawda. Portugalia ma fantastyczne drogi, a wlasciwie autostrady. Jest ich mnóstwo i bez problemu mozna szybko przemieszczac sie z płn na płn. Przewodniczka mówiła ze pobudowali je przed mistrzostwami ktore organizowali. Byłam zaskoczona ze tak bardzo od nich sie róznimy pod tym wzgledem.  Oczywiscie autostrady są płatne, z tego co wiem to płaci się za kolejne odcinki, nie za kilometry.
My z męzem wypozyczylismy auto i pojezdzilismy po płd i zach wybrzezu i nie moge powiedziec zeby Portugalczycy jezdzili jak wariaci. Mysle ze nawet w tej kwestii wychodzą przy nas Polakach na plus.

 

#3 2009-12-02 16:22:51

mlody_nomad

Re: Portugalia - smaochodem

ja także potwierdzam! Jeździłem w Portugalii z Porto do Lizbony i z powrotem (wypożyczonym autem na lotnisku) i byłem zaskoczony DOBRĄ jakością dróg. Na trasie jeździ się bez najmniejszego problemu - jak na zachodzie Europy, na pewno nie jak w PL wink Mały problem może w miastach, ale to zawsze jak nie znasz miasta, jedziesz pierwszy raz, znaki w innym języki to może i czasem trąbną ale to przecież nic...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh