Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

#16 2010-06-29 15:45:32

anet_zb

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Jadąc pobrzeżem Morza Adriatyckiego, pomijając autostrady praktycznie co kawałek można się zatrzymać  i dostrzec piękny krajobraz. Poza tym sami możemy zdecydować o tym gdzie się zatrzymać, na co poświęcić więcej czasu. Polecamy zdecydowanie samochód.smile

 

#17 2011-04-27 10:44:37

deborah83

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

My bylismy w Chorwacji 5 lat temu w podrozy poslubnej i wtedy lecielismy samolotem. Ale teraz chcemy sie na rocznice wybrac i juz autokarem, tj. na objazdowke z Funclubem, bo chcemy wiecej zobaczyc. Samochodem swoim raczej bym sie nie zdecydowala ze wzgledu na zmeczenie i tez obawy, ze a nuz sie zepsuje...

 

#18 2011-05-31 14:24:11

grosik83

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

My lada dzień wybieramy się samochodem, ze względu na 8 miesięczne dziecko nie chcieliśmy lecieć bo wolimy być mobilni, planujemy w drodze powrotnej nocleg w austriackich Alpach, 2 lata temu byliśmy na tej samej zasadzie i też z małym dzieckiem we Włoszech, było super, zobaczymy jak w tym roku uda się wyjazd wink

 

#19 2011-05-31 15:01:27

Fresh

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

 

#20 2011-05-31 16:52:45

maciekart

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Ja też uważam że samochodem i na własną rękę ! niesamowita wycieczka big_smile

 

#21 2011-07-12 12:53:46

kaasiaa

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Też samochodem! Możecie zawsze zrobić przerwę,  gdzie chcecie. Autobusem bym się nigdy nie wybrała na taką długą podróż.

 

#22 2011-07-19 18:50:16

Rudziik

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Ja taż polecam wyjazd samochodem. Można zobaczyć więcej samemu bez przewodnika i wycieczki. W Chorwacji byliśmy w 2005 roku w Plitwickich Jeziorach i na półwyspie Istrii. Było super...Może w tym roku pojedziemy tam z dziećmi we wrześniu....

 

#23 2011-07-19 20:10:35

anulka

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Nie byłam nigdy w Chorwacji ale słyszałam od znajomych, że zdecydowanie lepiej jechac samochodem, można zwiedzic więcej niż tylko Chorwację, zrobic przerwe w podróży jak wam sie podoba...

 

#24 2011-07-19 21:01:49

kasia_lublin

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

przyłączam się do większości wypowiedzi, zdecydowanie jeśli chodzi o Chorwację to tylko samochodem. Właśnie w poprzedni wtorek wróciłam z Chorwacji i mimo tego że musieliśmy zmienić tłumik w samochodzie, nadal wybrałabym ten środek lokomocji. Można zatrzymać się tam gdzie się chce, zobaczyć więcej, nikt nie decyduje o tym ile czasu w danym miejscu chcesz spędzić, a poza tym możesz po drodze zwiedzić kilka miejsc, np. Budapeszt, Pragę w zależności którędy będziesz jechać, lub wykąpać się w Balatonie;) polecam zwiedzić Zagrzeb.

 

#25 2011-07-19 21:25:58

Jurek

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

 

#26 2013-04-18 11:54:28

OWAkces_PL

Re: Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Każda opinia będzie inna,wiec ja powiem tak: Jeżeli chcemy zwiedzić jak najwięcej,wtedy warto pomyśleć o wyjeździe samochodem,mamy duże pole manewru plus niezależność. Podobnie autokarem,z tym że plusem będzie to,że nie męczymy się prowadząc samochód. Samolot to najszybszy środek transportu,lecz niestety nie zobaczymy i nie zwiedzimy zbyt wiele,dla mnie to najgorsza opcja.

 
  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Chorwacja lepiej samochodem, autobusem, czy samolotem?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh