Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2011-02-24 23:08:14

TrzyKafki_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Wyciąg narciarski w okolicach Trójmiasta? Pierwsze słysze,ale ciekawe jak się prezentuje i czy turyści często z niego korzystają. Jeżeli macie jakieś opinie na ten temat,to śmiało piszcie.

 

#32 2011-03-29 18:26:34

mar2403

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Uwazam ze milosnicy polskiego morza beda zawsze jest odwiedzali bez wzgledu na pogode, bo jest naprawde piekne. Z cenami bywa roznie, tlok bywa meczacy ale wszystko zalezy od indywidualnych wymagan travelmaniakow.

 

#33 2011-04-01 21:34:00

anulka

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

nasze polskie morze nie jest za piękne ale cieszmy się z tego że wgl je mamy.. W innych krajach np. Węgry, Austria itp ludzie nie mają wgl dostępu do morza..

 

#34 2011-04-06 12:13:25

Usmiech_com_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Polskie morze jest przede wszystkim zimne,a jak trafimy na deszcz to w ogóle przechlapane. Zdecydowanie lepiej jest wybrać się w górskie tereny.

 

#35 2011-05-03 16:02:29

roman_gor

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Sianożęty -  tam  wybieramy się w drugiej połowie sierpnia. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze. Myślę, że zwiedzimy Kołobrzeg i Ustronie Morskie, popłyniemy statkiem po morzu, a może jest jeszcze coś ciekawego do zobaczenia w najbliższej okolicy - kto wie?, prosimy o wskazówki, dziękujemy :-)

 

#36 2011-07-01 12:58:42

Witek

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

w okolicy Kołobrzegu jest trochę do zwiedzania wink
w samym Kołobrzegu warto zobaczyć katedrę, piękny port, molo latarnię, do tego przy drodze do Koszalina zaraz za Kołobrzegiem jest militarny obóz coś świetnego możliwość przejechania się czołgiem, ale również kupienia kupienia wojskowych gadżetów wink

 

#37 2011-07-13 09:50:13

lukash182

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Jasne, że jadąc za granice można liczyć na lepszą pogodę i ciekawsze widoki. W ogóle każdy wyjazd za granicę to nowe doświadczenie kultura miejsce język itd. Jednak nad polskie morze też warto jeździć. Po pierwsze to dobre miejsce na weekendowe wypady lub krótkie kilkudniowe wyjazdy. Bardziej opłaca się wtedy wyjazd karjowy choćby ze zwględu na koszt i czas podrózy. Po drugi nadal jest taniej (niewiele ale jednak). Przyznam jednak szczerze, że ja osobiście od wyjazdu nad polskie morze wolę Mazury lub Warmię smile


Swoja drogą ciekawe czy ktoś z Polski jeździ nad....niemiecki morze...?!

 

#38 2011-07-14 07:29:40

krakowianka

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Polskie morze jest zimne,lodowate i jak sie do niego wchodzi to na sekunde...bo inaczej caly czlowiek dretwieje. Ale te klimaty nadmorskie i nasze jeszcze dzikie plaze sprawiaja,ze jezdzimy i cieszymy sie z samego widoku morza. Ja mam super pamiatki z pierwszych wyjazdow do Ustki i Kolobrzegu,sa to niezapomniane wspomnienia.

 

#39 2011-07-14 09:15:21

kaasiaa

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Polskie morze jest piękne, przede wszystkim uwielbam Kołobrzeg+okolice.
Nad niemieckim morzem też już byłam, ale preferuje polskie.

 

#40 2011-07-14 16:42:02

lukash182

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Mnie jeszcze drażni jak jest zakwit w wodzie, ale trzeba wspierać polską turystykę smile

 

#41 2011-07-19 02:14:30

lusia

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Naprawdę fajna jest też strona litewska. Byłam w czerwcu i woda tam miala 17 stopni, bo jakoś tak prądy morskie przechodzą. To było w palandze. A w polsce faktycznie kołobrzeg, tylko szkoda że jest przy otwartym morzu i woda jest zimniejsza.

 

#42 2011-07-24 15:55:09

WillaAlta_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Na Litwie? A nawet nie wiedziałem, że mają takie warunki. Mimo to polskie plaże są chyba piękniejsze, co? smile

 

#43 2011-07-25 16:46:19

lukash182

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Polskie morze jest dobre żeby skoczyć na Majówkę...na dłuższy wypad zdecydowanie lepiej wybrać się gdzieś zagranicęsmile Najlepiej widać to chyba po obecnej pogodzie...nie zazdroszcze tym co siedzą teraz gdzieś pod namiotami, mam nadzieje, że wzięli ze sobą pontony smile

 

#44 2011-07-25 17:13:44

roman_gor

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Witku! Bardzo dziękuję! Myślę, że wyprawa do Kołobrzegu i okolic przyniesie nam wiele wrażeń. Dziękuję :-)

 

#45 2011-08-02 19:03:21

Michasia_Bogus

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Na plus to:
piękne,długie piaszczyste plaże
cudowne zachody słońca
sosnowe lasy przy plaży
miejsca ciekawe przyrodniczo i kulturowo w okolicy
korzystny dla zdrowia klimat
sentymentalne wspomnienia z wakacji w dzieciństwie
Na minus:
kapryśna pogoda
zimne morze
ceny

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh