Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-05-12 16:08:19

mygumas

Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

Witajcie smile

Za 2 m-ce wybieram się do Puerto Rico, Gran Canaria z stąd pojawia się u mnie kilka pytań. Byłbym wdzięczny za pomoc i informacje, którymi możecie  się podzielić smile

1. Jak wygląda życie nocne w miejscowości Puerto Rico, czy są w okresie wakacyjnym Lipiec/Sierpień jakieś imprezy, dyskoteki, kluby gdzie po całodniowym zwiedzaniu można się wybawić ?

2. Jak wygląda dostęp do plaży, czy od hotelu, który jest w miejscu; Aparthotel Riosol Isla de Lobos w Puerto Rico jest daleko, czy na piechotę można chodzić, jak wygląda ten temat? Wiem, że hotel jest wysoko i dużo pod góre bede wchodził i schodził..

3. Czy komunikacja miejsa dowozi do miejscowosci  Las Palmas, Play del Íngles,i San Agustin wieczorami i czy jest jakiś powrót z klubów - jak można wrócic np o 4 rano do Puerto Rico smile?

4. Jak wyglądaja ceny żywności, czy są takie sklepy jak w polsce typu biedronka, czy inne markety? Chodzi o jedzenie, mam mozliwosc zrobienia sobie sam obiadu (pokój z dużą kuchnią) i warto raz na 2 tyg z niej skorzystać.

5. Jeżeli ktoś miałby coś jeszcze do podpowiedzenia jak co koniecznie zabrać, jakieś sugestie odnośnie ciuchów czy tego typy rzeczy to będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi smile


W razie co podaje maila smile  mygumas@tlen.pl


Z góry dziękuję!!

 

#2 2011-05-13 14:30:57

kasik364

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

z tego co pamietam miasteczko bardzo urokliwe, dowóz do Las Palmas, Play del Íngles,i San Agustin bez problemu komunikacją miejską również do pieknego miasteczka puerto de mogan (polecam) niedaleko jest piekna plaża Amadores z białym, afrykańskim piaskiem, no i najważniejsze!! jak byłam na Gran Canari to akurat w Puerto Rico było najtańsze piwko!!!  wink

 

#3 2011-05-13 14:47:52

mygumas

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

O w końcu jakieś info smile Dziękuję!! smile

 

#4 2011-05-13 21:15:22

mar2403

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

Niestety nie bylam w Puerto Rico tylko w San Agustin. Odnosnie transportu ok. 4 rano w gre wchodzi tylko taxi. W sklepach ceny zywnosci trudno porownac do polskich sklepow typu Biedronka bo sa obowiazujaca waluta jest Euro. A nie wiem czy nalezysz do osob ktore przeliczaja Euro na zlotowki czy poprostu Euro to Euro. My mielismy opcje all inclusive wiec sporadycznie kupowalismy tylko jakies napoje. W San Agustin sa liczne restauracyjki, ktore wieczorami zachecaja turystow muzyka na zywo, czesto tez wystepuja mezczyzni przebrani za kobiety, bylam na jednym z takich wystepow i bylo naprawde zabawnie i atmosfera swietna). Jest tez sporo clubow. My poruszalismy sie wieczorami tylko taksowkami bo taki sposob byl najlatwiejszy.
Na Gran Canarii latem sa straszne upaly wiec przy pakowaniu wez to pod uwage. My akurat bylismy w lutym, a wlasnie luty, marzec to najlepsza pora jesli nie lubisz strasznych upalow.

Ostatnio edytowany przez mar2403 (2011-05-13 21:20:35)

 

#5 2011-05-14 14:47:11

mygumas

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

Nie przeliczam euro na złotówki ale chciałem wiedzieć mniej wiecej jak wygladaja ceny podstawowych produktów, plus minus. Pytanie bierze sie stad ze wybieram sie na wlasna reke hotel, samolot itp i bez wyzywienia. Mam do dyspozycji normalna kuchnie i bede na pewno z niej koszystal dlatego pytam o normalne sklepy typu markety wlasnie i jak wygladaja ceny zywnosci smile

Upały mi nie przeszkadzaja tutaj nie mam obaw smile


Jakby ktos jeszcze chcial cos dodac od siebie to smialo piszcie smile !

 

#6 2011-05-14 19:06:08

kasik364

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

z tego co pamietam są tam sklepy typu spar zresztą jak w całej hiszpani, jak już będziesz na Gran canari to zrób sobie dniowy wypad na teneryfę promem jeśli jeszcze tam nie byłeś, również piekna wyspa smile

 

#7 2011-05-14 21:36:20

mygumas

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

co do teneryfy to mam zamiar wybrać się na Teide  wink

Ostatnio edytowany przez mygumas (2011-05-14 23:00:44)

 

#8 2011-06-29 13:51:28

mygumas

Re: Puerto Rico Gran Canaria - kilka pytań :)

Nikt wiecej nic nie powie, poleci, doradzi..

proszeee wink

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh