Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Zsyp
  •  » CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

#1 2011-06-28 14:34:44

Julka88

CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Byliście wtedy w Gdyni?Jak Wam się podobało?

Podczas 3 koncertów (Smolik, Kayah, Matthew Herbert Big Band) + setu DJ-skiego Matthew Herberta tysiące widzów z Trójmiasta i całej Polski witało nadejście lata do 2 rano.

Program dzienny CudaWianków obejmował m.in. Alternatywne Zwiedzanie Miasta, czyli 5 godzinnych działań mobilnych, prezentujących Gdynię m.in. od strony relaksacyjnej, zielonej, architektonicznej, nadmorskiej czy historycznej. Duży entuzjazm wzbudziła gra miejska Secret Game: Ukryte Historie skłaniająca do szybkiego przemieszczania się po centrum Gdyni w poszukiwaniu odpowiedzi na historyczne zagadki.

Główny punkt programu – scena muzyczna przyciągnęła wielotysięczną widownię nie tylko z Gdyni, ale i całego kraju. Zachwyt wzbudziła scena z mieniącą się barwami i bardzo oryginalną scenografią autorstwa Jarosława Koziary, wyświetlona setkami punktów świetlnych. Koncerty zapowiedział i gości przywitał Tomasz Podsiadły.
Krótki set dj-ski Matthew Herberta był jedynie przedsmakiem następujących po nim atrakcji. Bardzo entuzjastycznie przyjęto Smolika z zespołem, w towarzystwie m.in. Natalii Lubrano i Sqbassa jako wokalistów. Prawdziwą euforię wywołała Kayah, która przez ponad godzinę rozgrzewała publiczność największymi przebojami, zachęcając do tańca i przekazywania innym pozytywnej energii.

 

#2 2011-08-03 11:57:11

TrzyKafki_pl

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Mój znajomy był i mówił,że najbardziej spodobało mu się zwiedzanie miasta,bo nigdy wcześniej nie był w Gdyni. A sam koncert uważał za bardzo udany,więc chyba warto było tam pojechać.

 

#3 2013-11-22 12:51:42

ewelina111

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

W Gdyni bywam co jakiś czas na wakacjach, fajne miasto:) Co do tego Alternatywnego Zwiedzania Miasta, niestety nie brałam udziału, ale słyszałam że super sprawa. W innych turystycznych miejscowościach też urządzają takie gry uliczne, chyba cieszy się to coraz większym zainteresowaniem:)

 

#4 2013-12-03 12:39:12

STOPWroclaw_pl

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

A ja dawno nie miałem okazji być w Gdyni,jednak wydaje mi się,że wszelkie atrakcje mamy obok,a głównie chodzi mi o miasto Gdańsk oraz Sopot- jak najbardziej warto je odwiedzić,szczególnie podczas sezonu:)

 

#5 2013-12-19 11:23:12

Hotel_Lidia_pl

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Gdynia to urocze miasto i zarazem zupełnie inne niż Wrocław czy nawet Gdańsk. Trzeba tylko uważać na tamtejszej plaży i na przyjazd meksykańskich marynarzy:)

 

#6 2013-12-28 16:54:47

Kornelio

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Mój kolega akurat wtedy był w Trójmieście i mówił, że było po prostu WOW. Nie wiem czy mogę mu wierzyć, bo zwykle lubi trochę koloryzować smile

 

#7 2014-01-05 10:38:47

Sywor_pl

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Ja osobiście wolę Sopot i Gdańsk- jest więcej zabytków do zwiedzania,są dla mnie bardziej atrakcyjne niż Gdynia,chociaż jeżeli ktoś szuka tylko plaży i niższych cen to też ciekawa opcja.

 

#8 2014-01-10 13:22:27

Stefan

Re: CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Ja jadąc na urlop staram się omijać miasta. Ale byłem w Gdyni służbowo i powiem, że pięknie było (na tyle na ile miałem czasu, żeby zwiedzać)

 
  • Index
  •  » Zsyp
  •  » CudaWianki w Gdyni - podobało Wam się?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh