Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-06-28 14:16:39

bpskipper

Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

Wybieram się w sierpniu do Dubrovnika. Będąc blisko, chciałbym skoczyć do Czarnogóry, do Kotoru, na jeden dzień. Interesuje mnie wszystko, co związane jest z wjazdem do Montenegro. Dochodzą mnie informacje dość niepokojące. Podobno długo trzeba stać na granicy Chorwacji Czrnogóry. Celnicy niejednokrotnie polecaja wybebeszyć wszystko z auta, przeglądaja bagaże, czekając na łapówkę. Na drogach też niebezpiecznie. Jeżdżą jak szalency. Policja czatuje na drogach, zatrzymujac za byle co. Chodzi o kase (łapówka). Jak coś znajdą to od razu posterunek, a tam parę godzin nie twoje, chyba że sie ich opłaci). Jak to jest. Proszę o opinię kogoś, kto tam był samochodem w tym roku lub najdalej w 2010. Czy są jakieś inne opłaty poza 10 EUR za wjazd samochodem. Czy jak pojadę nie swoim autem to musze mieć upoważnienie od właściciela. Czy musi być potwierdzone notarialnie i w jakim języku. Wszystkie takie formalo-prawne sprawy. Dziekuję.

 

#2 2011-06-29 14:48:32

nowiniak8

Re: Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

Wróciłem kilka dni temu z Czarnogóry było okey!żadnychproblemów na granicy,postój trwał ok.30 minut.Jechaliśmy autokarem,wKotorze też byłem ładne miasto.Wkleiłem w tym portalu fotki z tej wycieczki i nawet 2 części filmiku.Zapraszam do obejrzenia.Jestem chętny na udzielenie odpowiedzi.Warto jechać do Czarnogóry i nawet Albanii bo tam też byliśmy.

 

#3 2011-12-29 14:42:28

TrzyKafki_pl

Re: Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

A czy ktoś wie jaki ceny panują w Czarnogórze w trakcie sezonu zimowego? Oraz na jakie temperatury można liczyć? Bardzo prosze o wszystkie informacje.

 

#4 2011-12-30 00:39:32

Fresh

Re: Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

 

#5 2012-02-18 00:28:30

TrzyKafki_pl

Re: Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

"11 tys. mieszkańców serbskich wsi położonych w górach jest odciętych od świata przez silne opady śniegu - poinformowały władze Serbii. Kłopoty z dostawami prądu ma Czarnogóra, z powodu śniegu zamknięto lotnisko w Podgoricy."

Ostatnio edytowany przez TrzyKafki_pl (2012-03-19 00:55:46)

 

#6 2012-05-16 20:15:11

AniaMW

Re: Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

Informacje z przełomu kwiecień/maj '2012: Czarnogóra jest OK! Żadnych ekstremalnych niespodzianek; na granicy HR-MNE trochę się bawią, ale ok. pół godziny i po wszystkim.
Będąc gdzieś, na południu Chorwacji warto wyskoczyć do malowniczej, ciekawej Czarnogóry!

 

#7 2012-07-02 11:06:06

Columbus24_pl

Re: Czarnogóra-prośba o aktualne informacje

Podobnie jest podczas lata,czyli miesiące: czerwiec-lipiec, sierpień. Z całą pewnością warto odwiedzić Czarnogórę i zwiedzić ten malowniczy kraj.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh