Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-05-23 11:23:59

Julka88

Amber Route - Szlak Bursztynowy

Znalazłam w internecie ciekawy artykuł o atrakcjach turystycznych, gdzie znalazłam opcje wycieczki Szlakiem Bursztynowym! Można wiele zobaczyć: Muzeum Bursztynu w Gdańsku, Muzeum Bursztynu w Stegnie,
Bursztynowy Ołtarz i monstrancję w Bazylice Świętej Brygidy w Gdańsku, "Z bursztynem przez tysiąclecia" - wystawa Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, Muzeum Inkluzji w Bursztynie, Uniwersytet Gdański,
Bursztynowa uliczka - ulica Mariacka w Gdańsku, Długie Pobrzeże w Gdańsku, Jantar itd. Ktoś z Was może był w tych miejscach i może powiedzieć czy warto je zwiedzić i zobaczyć?!

 

#2 2011-06-02 13:48:18

Usmiech_com_pl

Re: Amber Route - Szlak Bursztynowy

Co prawda nigdy nie podróżowałem Bursztynowym Szlakiem,ale myślę ze jest to bardzo fajna wyprawa. To wszystko o czym piszesz to atrakcyjne zabytki które warto zwiedzić.

 

#3 2011-06-13 15:30:08

Wakacje_Gdansk_pl

Re: Amber Route - Szlak Bursztynowy

Warto zwiedzić smile Bursztynowe twory naprawdę robią wrażenie. A sam Gdańsk też jest wart uwagi. Także warto - polecam serdecznie smile

 

#4 2011-08-03 11:58:38

TrzyKafki_pl

Re: Amber Route - Szlak Bursztynowy

Nigdy nie byłem a Gdańsku,ale może kiedyś odwiedze to miasto. Ze swojej strony zapraszam również do Krakowa,myślę ze to najpiękniejsze z polskich miast:)

 

#5 2012-12-04 09:18:19

wiolka

Re: Amber Route - Szlak Bursztynowy

Zamiast podziwiać bursztyny na wystawie, czy nie lepiej zbierać je osobiście na plaży? To dopiero jest przeżycie. Polecam! Oczywiście trzeba wiedzieć, gdzie można bursztyny znaleźć. Pewnego lata zbieraliśmy z mężem bursztyny przy prawie bezwietrznej pogodzie i znaleźliśmy ciekawe okazy - nawet miejscowi się dziwili, że o tej porze roku udało nam się zebrać tak ciekawą kolekcję.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh