Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

#16 2011-01-19 14:46:12

kangur

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Przez internet zakupilismy tez bizuterie na prezenty swiateczne, baterie do telefonow a syn kupil sobie wlasnie laptopa a wczesniej kupowal czesci do swojego auta smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2011-01-19 14:48:10)

 

#17 2011-01-19 23:34:25

toria83

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ja rowniez sporo kupuje przez internet, poczawszy przez kosmetyki i odziez na ebayu, jak rowniez wszystkie nasze wycieczki i bilety na rozne imprezy. Nie cierpie biegania po sklepach i stania w dlugich kolejkach.
Ostatnio nawet sama jestem po drugiej stronie i zaczelam wystawiac rozne przedmioty na aukcje na ebayu, swietna sprawa, zawsze znajdzie sie chetny na cos czego ja chce sie pozbyc. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez toria83 (2011-01-19 23:35:47)

 

#18 2011-01-20 20:01:27

Jurek

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Wycieczkę  do Egiptu

 

#19 2011-03-09 23:46:15

texarkana

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

A ja koszulkę Metallica i parę gadżetów z tej samej bajki, m.in. "kostki Heatfielda" (oczywiście nie dla mnie, tylko dla potomstwa). Szybko, sprawnie i dość drogo - ale niekt mnie nie oszukiwał, sama podjęłam decyzję. Koszulka pierwsza klasa, ciągle noszona, ciągle prana i trzyma się!

 

#20 2011-03-10 08:26:32

piea

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

W zasadzie non stop kupuję książki- masę książek!, a od czasu do czasu jakieś domowe sprzęty (rtv, agd), natomiast ciuchy, kosmetyki lubię sobie  "pomacać" w zwykłym  sklepie!
Odnośnie wycieczek- mam wszystkie większe Biura pod nosem i też lubię iść tam  osobiscie  i pogadać. Czasami wpadnie jakis gratis (butelka wina od Biura, czy jakiś przewodnik- do kraju do którego akurat kupiłam ofertę, ot, takie małe, ale b. miłe gesty!)smile

 

#21 2011-03-10 12:51:09

texarkana

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Piea, a w jakim to biurze winko dają?

 

#22 2011-03-10 13:04:59

lagatta

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Zgadza się, niektóre biura w ten sposób dziękują klientowi, że wybrał właśnie ich. Ja np. dostałam butelkę wina jak kupiłam wycieczkę do Maroka oraz przewodnik przy zakupie wycieczki na Kretę w biurze podróży Arti-Fex. Tu są na nich namiary: http://www.goracewakacje.com/Kontakt.html
Jednak nie wiem czy taki gratis jest za każdym razem.

 

#23 2011-04-13 21:45:28

texarkana

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Co do tych zakupów przez internet, których dotyczy ten wątek, to ostatnio moja rodzina zaliczyła wpadkę. Kupili ze dwa roczniki czasopisma "Gitarzysta" - ale z powyrywanymi najważniejszymi stronami! Prawie same reklamy i artykuły o sprzęcie zostały! Na szczęście po burzliwej dyskusji udało się kasę odzyskać. Ale oszuści do samego końca udawali, że nie wiedzą o co chodzi (że niby to syn czy ktoś tam powytrywał, tere fere). Bywa i tak...

 

#24 2011-05-09 09:48:49

Usmiech_com_pl

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Zawsze trzeba uważać co i u kogo kupujemy. Dlatego jestem zdania,że im więcej pozytywnych opinii i komentarzy na temat danej firmy tym lepiej. Miejmy to na uwadze podczas zakupów. Osobiście mam same dobre doświadczenia z zakupów w sklepach internetowych.

 

#25 2011-05-17 13:56:20

Bernadeta_eu

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ja mam bardzo podobne odczucia na ten temat,zawsze czytam opinie i różne komentarze na temat firm internetowych. Jeżeli są w porządku to kupuje. Do tej pory się nie zawiodłem.

 

#26 2011-06-07 11:12:35

marek33

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

ja kupuje główne przez allegro, moja żona za to kupuje angielskim sklepie asos.com/?r=2 i jest max zadowolona. Z polskich rzeczy to kopiłem raz usługę na sagio.pl nawet czytałem wczoraj, że będą kogoś zamykać w związku z tym serwisem;) stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=77671

 

#27 2011-06-10 16:16:56

anulka

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

u mnie podobnie jak i u marek33 .. Ja tez kupuje głownie na allegro, od niedawna odkryłam stronę angielskiego sklepu asos.com ;-)

 

#28 2011-06-10 16:56:41

kangur

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Ostatnio kupilem teleconventer do mojego aparatu (dwukrotnie wzmacnia dzialanie obiektywu). Dziala tak jak sie spodziewalem a kosztowal mniej niz 50% ceny sklepowej. Kupilem tez sluchawki audio - dzialaja bez zarzutu smile Kupuje przez e-bay ale zona czasem przez allegro i wszystko jest OK, pozdrawiam smile

 

#29 2011-06-10 17:01:28

kangur

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Aha - kupilem tez dodatkowe baterie do aparatu i karty SD a moj syn tez kupowal dodatkowe baterie, karty i czytniki do kart. Do tej pory wszystko dociera bez problemu i dziala bez zarzutu...a ile kasy mozna oszczedzic big_smile

 

#30 2011-06-13 15:41:59

Wakacje_Gdansk_pl

Re: Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Przez internet warto kupywać smile Oczywiście rozważnie i tylko u sprawdzonych sprzedawców. Stereotypy, że zakupy w internecie to zło, przechodzą już do lamusa - ludzie zaczęli dostrzegać plusy

 
  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » Co kupiliście ostatnio przez internet ?Jesteście zadowoleni z zakupu ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh