Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-10-28 09:49:01

Mika

Alicante - Hiszpania

Czy ktoś był w tym regionie i może podzielić się wrażeniami?

 

#2 2008-10-28 10:50:01

monaj1

Re: Alicante - Hiszpania

byłam tam kilkakrotnie...niewiem co konkretnie Cie interesuje ? ogólnie -jest pieknie, czysto, ludzie są bardzo ale to bardzo uprzejmi i zawsze usmiechnięci...liczne  kawiarenki, knajpki, bary, paby, restaucracje i ogródki, przepyszna kuchnia i wspaniała aromatyczna kawa i swieze soki owocowe...czyste piaszczyste nie przeludnione plaze. Duzo sklepów i zaskakujaco niskie ceny w porównaniu z naszymi sklepami tj ZARA, MNG, DIESEL, Mustang itp...Niedaleko Alicante (okol. Benidorm) jest fajny park rozrywki Terra Mitica, osobiscie polecam  Elche i ogróg palmowy El Palmeral...

 

#3 2008-10-28 12:51:36

Mika

Re: Alicante - Hiszpania

dziękuję!
a jak najlepiej poruszać się po Hiszpani, samochodem czy autobysem. Chcę też trochę pozwiedzać. Pomyslałam ze Alicante będzie miejscem docelowym, ale dobrze byłoby coś jeszcze zobaczyć. Orientujesz się jakie są ceny wynajęcia samochodu?

 

#4 2008-10-28 12:55:08

Mika

Re: Alicante - Hiszpania

a zdjęcia z hiszpani w Twoim profilu to z Alicante?
masz może więcej...?

 

#5 2008-10-28 13:08:04

monaj1

Re: Alicante - Hiszpania

poruszałam sie samochodem z moimi przyjaciólmi mieszkajacymi na stałe w Alicante, wiec jest  to jedyny znany mi srodek lokomocji smile ...z tego co mi wiadomo komunikacja jest swietnie rozwinieta i nie ma problemu z dotarciem gdziekolwiek i o którejkolwiek godzinie-do tego jest bezpiecznie.
www.Europcar.pl/Alicante  co do wynajmu to mozesz zorientowac sie wchodzac na ta stronke jakie sa ceny.
w moim profilu jest własciwie tylko po jednym zdjeciu , pozostałe sa bardziej prywatne dlatego ich nie umieszczałam.
www.alicante-spain.com- tutaj mozesz sobie troszke poogladac

 

#6 2008-10-28 13:40:28

monaj1

Re: Alicante - Hiszpania

z tanszych to jest mi znana siec hoteli Ibis, których jest tam dosc duzo..o kwaterach nic nie wiem sad

 

#7 2008-10-28 13:53:10

monaj1

Re: Alicante - Hiszpania

sprawdziłam i polecam serwis www.booking.com/Hotels  mysle ,ze kazdy znajdzie cos dla siebie na miare swoich mozliwosci, dokonane rezerwacje za ich posrednictwem sa pewne, preferowane i uznawane bez zadnych zaliczek.

 

#8 2008-11-09 11:08:12

Ibermaxx

Re: Alicante - Hiszpania

Jeżeli szukacie zakwaterowania,wakacji czy wczasów w regionie Alicante i Costa Blanca gorąco polecam wynajem apartamentów: hiszpania-apartamenty.pl Na stronie znajduje się także wiele ciekawych informacji z regionu oraz co warto zwiedzić i czego nie można absolutnie przegapić będąc tam.
Jesteśmy małą rodzinną firmą zajmującą się wynajmem nieruchomości w Hiszpanii. Zapraszamy do nas na wspaniałe wakacje o każdej porze roku...
Pozdrawiam wszystkich internautów.
Ania

 

#9 2008-11-12 10:25:10

DoRa

Re: Alicante - Hiszpania

wchodziłam na stronę - apartamenty wyglądają  całkiem przyzwoicie

 

#10 2008-11-22 17:13:28

Ibermaxx

Re: Alicante - Hiszpania

A co zwiedzić i czego nie przegapić na Costa Blanca i w regionie Alicante znajdziecie tutaj: hiszpania-apartamenty.pl/pl/przydatne_informacje/
Są opisane prawie wszystkie atrakcje turystyczne w regionie z odnośnikami do angielsko i hiszpańsko języcznych stron poświęconych Costa Blanca. Jeżeli wybieracie się do Alicante znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam.
Ania

 

#11 2010-07-25 11:22:23

tokida

Re: Alicante - Hiszpania

Mieszkamy w Alicante już od 10 miesięcy więc już całkiem nieźle orientujemy się w miejscowych realiach. Zapraszam wszystkich rodaków do odwiedzenia naszego Cafe - Baru "Medusa" położonego przy samej plaży San Juan. Podpowiemy co warto zwiedzić, gdzie zrobić zakupy, jak funkcjonuje komunikacja miejska, etc.

 

#12 2010-07-25 22:39:59

globusik

Re: Alicante - Hiszpania

Nie cierpie betonowych silosow Benidormu...

 

#13 2010-08-18 13:09:41

travelowa

Re: Alicante - Hiszpania

w Alicante byłam, zobaczyłam i ... wyjechałam wink generalnie jeśli lubisz kurorty i wczasy ze sporą ilością turystów i mieście pełnym apartamentowców, to ok... tj. tak jest w lipcu i sierpniu, poza głównym sezonem jest całkiem przyjemnie, najlepiej we wrześniu/październiku smile a ja osobiście to polecam costa de la luz, wciąż dość nieznaną dla przeciętnego polskiego turysty zakątka Hiszpanii. Kadyks, Tarifa i położone pomiędzy wioski tworzą niesamowitą mieszankę smaków, zapachów, słońca i południowej mentalności smile
więcej o Kadyksie np. na stronce cadizturismo.com smile

 

#14 2010-08-18 16:45:47

globusik

Re: Alicante - Hiszpania

Travelowa jestem jak najbardziej twojego zdania....


SMIERC HISZPANSKICH  ZAMKOM BETONOWYCH

 

#15 2012-03-27 16:43:08

alutka9

Re: Alicante - Hiszpania

region Costa Blanca jak najbardziej wart polecenia,samo Alicante warte zobaczenia,podobnie jak Benidorm ale noclegow lepiej poszukac w mniejszych miejscowosciach mniej lub bardziej turystycznych.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh