Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Maroko
  •  » Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

#1 2011-03-06 21:50:00

texarkana

Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

...tzn. na pierwszy ogień. Jestem zwolennikiem zasady "lepsze od razu, a gorsze potem, bo może wcale nie okazać się gorsze". Czy ktoś był z Rainbow w Maroku? Jakieś uwagi?

 

#2 2011-03-07 14:17:25

piea

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Texarkana, byli moi znajomi ( na klasycznej objazdówce"Cesarskie Miasta") właśnie z Rainbow- wrócili jak zawsze uśmiechnięci i zachwyceni!!! mnie tez Maroko bardzo "kręci" , ale jakoś po tej sytuacji w północnej Afryce- odczekam na pełen spokój...(nigdy nic nie wiadomo, co i którym arabom strzeli do głowy)!
Kraj na pewno jest super ciekawy a Rainbow- wiadomo-profesjonaliści w objazdówkach!!!
(PS. twoją zasadę bym ciut zmodyfikowała: "lepsze od razu , gorsze nigdy, a inne lepsze potem" !), smilesmile:)pzdr,

 

#3 2011-03-07 15:55:56

maciekart

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Zgadzam się z piea a poza tym Maroko to cudowny kraj ... ja nie zobaczyłem go za dużo ale jeszcze na przyszłość planuje smile

 

#4 2011-03-07 22:39:06

texarkana

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Tak, sytuacja niepewna. Ostoją turystów byli tam zawsze policjanci, a teraz przeciwko nim skierowana jest agresja ludu... Pewnie w tym roku sobie daruję Maroko, aczkolwiek to Magiczne Południe kręci-nęci... Zobaczymy! Jak znajdę coś innego, co mnie zakręci, to wykupuję i już. Ale wcale nie tak łatwo znaleźć... Jak miejsce i program OK, to termin nie ten, a jak znowu wszystko gra, to cena zwala z nóg...

 

#5 2011-03-20 21:20:01

Joanna

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Również planowałam Maroko na ten rok. Plany przez wiadomą sytuację musiałam zmienić, więc Afryka czeka na swoją kolej i spokojniejsze czasy

 

#6 2011-03-21 09:41:35

piea

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Jakoś ten rok pechowo sie zaczął..... Ja odwołałam rezerwację do Tunezji, a przyjaciele właśnie zamienili  MAROKO. A tak bardzo  sie cieszyli.... mieli lecieć w 2-giej połowie maja, niestety...za duże ryzyko!
Oj! te afrykańskie niepokoje niejednemu pokrzyżują plany na ten rok!

 

#7 2011-05-19 14:12:57

roman_gor

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

10 czerwca lecimy do Maroka / na 8+7 / z BP RAINBOW. Z tym biurem jeżdzimy od sześciu lat i zawsze byliśmy zadowoleni, wszystko było przygotowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Jak będzie w Maroku? Mam nadzieję, że wrócimy  pełni wrażeń i wspaniałych przeżyć. Myślę, że problemy żołądkowe nie popsują nam wycieczki /mamy za sobą zdrowy wyjazd do Egiptu/.     Napiszę  po powrocie. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia gdzieś na szlaku :-)

 

#8 2011-05-20 07:45:21

lidonek

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

no to miłej podróży i czekamy na relację i zdjęcia  smile

 

#9 2011-05-20 17:26:29

maciekart

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

oczywiście , czekamy czekamy !

 

#10 2011-12-15 10:18:21

roman_gor

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Nasze zdjęcia z objazdówki i z Agadiru można zobaczyć na naszym profilu. Wyjazd był bardzo udany, przeżyć i wrażeń moc. Maroko nas zauroczyło i  w czerwcu 2012r. wybieramy się z BP RAINBOW  na "MAGICZNE POŁUDNIE". Przez 15 dni pobytu nie spotkaliśmy się z żadną agresją ze strony Marokańczyków, byli mili, serdeczni i  pomocni.  Zachęcam do odwiedzenia tego kraju, bo warto. Pozdrawiam :-)

 

#11 2011-12-16 14:03:20

AniaMW

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Na pytanie "magiczne południe czy cesarskie miasta?"- widzę tylko jedno rozwiązanie:
I JEDNO i DRUGIE!
Miasta - to miasta, ciekawe i warte poznania, a południe- to południe, magiczne, wciągające, zachwycające...

 

#12 2012-06-21 22:02:12

roman_gor

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Zwiedziliśmy "cesarskie miasta" w ubiegłym roku i "magiczne południe" teraz, właśnie wróciliśmy. Obie wycieczki ciekawe, chociaż różne, ale przeprowadzone profesjonalnie, bo pilotki były najwyższej klasy turystycznej. Brawo dla tych PAŃ! Polecam i życzę udanej wyprawy do Maroka. Zapraszam na mój profil, jest tam sporo zdjęć.

 

#13 2012-08-30 13:23:53

texarkana

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

No to moze teraz ktoś mi powie, którą z tych dwóch wycieczek lepiej sobie strzelić jako pierwszą. Chcę tam pojechać w styczniu. A może to wogóle niedobra pora?

 

#14 2014-06-16 15:54:56

texarkana

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

No i byłam w Maroku w lutym 2014 z Rainbow na "Magicznym Południu". Było świetnie. Kwitły drzewka migdałowe, a w g órach jeszcze leżało troszke śniegu. Widoki bajeczne, temperatura przyjemna. Mieliśmy troszkę chmur i pustynnej kurzawy, ale to jakoś znacząco nie przeszkodziło w smakowaniu i oglądaniu tego pięknego, ciekawego kraju. Najgorzej wypadła wycieczka na erg Chebbi, cała wspinaczka na wydmy na darmo, bo widoczność była słaba.

Ostatnio edytowany przez texarkana (2014-06-16 15:55:20)

 

#15 2017-03-09 15:39:41

oscar

Re: Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

 
  • Index
  •  » Maroko
  •  » Magiczne Poludnie czy Cesarskie Miasta?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh