Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Turcja
  •  » Jakie polecacie hotele w Turcji ?

#1 2011-02-05 13:39:54

maciekart

Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Mnie i interesują hotele z aquaparkiem lub z jakimiś zjeżdżalniami i bezpośrednio przy plaży , na rodzinne wakacje smile Ale piszcie i własne inne propozycje smile

 

#2 2011-02-06 11:41:35

kasia_lublin

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

ja byłam w Konakli - Hotel Vital Beach, mimo swoich 3 gwiazdek naprawdę godny polecenia. Niestety nie ma Aquaparku ze zjeżdżalniami, natomiast całkiem w porządku basen jest na stanie;) opis hotelu wraz ze zdjęciami na stornie holidaycheck oraz na travelmaniakach;)

 

#3 2011-04-20 14:16:05

emily

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Ja polecałabym hotel Saray Beach - niby tylko 3 gwiazdki, ale wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Ładne widoki, hotel położony w samym centrum Alanyi, wiec wszędzie blisko, miła obsługa, a na dodatek leżaki i parasole bezpłatnie. Na dodatek hotel przy samiuśkiej plaży, więc pełen relaks smile Naprawdę hotel godny polecenia.

 

#4 2011-04-20 15:33:36

piea

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Maciek, rozumiem, że mają to być wakacje tzw raczej hotelowe!smile, więc jeśli macie korzystać z uroków hotelowej infrastruktury- to raczej wybierzcie jakiś większy hotel na dużym terenie, żeby miał tzw. rozpostarcie! z kilkoma basenami, zjeżdżalniami, itd... musisz poszukac na Holidaycheck, albo na Zoover.pl
A konkretnie jaka część Turcji została wybrana? Egejska, Licyjska czy Pamfilia?

 

#5 2011-05-08 10:14:41

Inez

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Ja z czystym sumieniem na 100% mogę polecić hotel Alaiye Resort & Spa w Alanii w dzielnicy Avsallar. Byłam tam na wakacjach z dziećmi i grupą znajomych. Cudowne baseny, aquapark , hotel nowy, duże pokoje. Bardzo dbają o klienta. mają swoją grupę animacyjną z Holandii, która wspaniale bawi gości w dzień i wieczorem. All inclusive bardzo bogate, niczego nie żałują. Woda butelkowana dostępna na każdym kroku, gdyż lodówki z wodą stoją dosłownie wszędzie. W tygodniu, jak znajdę trochę czasu dodam tę podróż wraz ze zdjęciami z hotelu. Dużo jeżdżę i jak dotychczas jest to jeden z najlepiej wspominanych przeze mnie hoteli. Pozdrawiam

 

#6 2011-05-08 16:31:47

maciekart

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Ja już hotelik na ten rok mam wybrany i wiem gdzie jadę smile ale piszcie jeszcze oczywiście propozycje bo na pewno się przydadzą innym użytkownikom big_smile

 

#7 2011-06-03 08:52:17

duzychris

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

ja moge polecic hotel Sailors Beach Hotel 4*. bylem tam wprawdzie tylko 2 noce bo bylem na wyjezdzie objazdowym ale hotel dla mnie bardzo fajny. przed hotelem plaza w prawdzie kamienista ale ujdzie, pokoje w pełnym wyposażeniu i co dla  mnie najważniejsze szerokie zaplecze rekreacyjne, basen,  siłownia, boiska do siatkówki koszykówki itd.

 

#8 2011-06-06 18:44:45

trotamundos

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Ja polecam hotel w Bodrum- Bitez Garden Life. Kameralny, czysty, miła obsługa, z każdej strony otoczony palmami i kwiatami:)

 

#9 2011-06-06 19:44:30

anulka

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Ja polecam hotel - Hedef Kleopatra Golden Sun w Alanyi. Jest to hotel 3*, położony w centrum, 20 m od plaży hotel dla osób niewymagajacych nie wiadomo czego ale polecam bardzo smile

Ostatnio edytowany przez anulka (2011-06-06 19:45:21)

 

#10 2011-07-06 15:20:22

travelka90

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Moi znajomi byli w Kleopatra Beach 4*, bardzo zadowoleni, blisko do centrum Alanyi, no i dostępne baseny, brodziki dla dzieci...bardzo pozytywnie, z tego co mówili.

 

#11 2011-07-06 19:16:40

maciekart

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Ja polecam Turan Prince Residence ! bardzo fajny hotelik !

 

#12 2011-07-07 11:13:48

Kasia6555

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

oj Macku......szczegulnie po tych waszych perypałkach z kwaterunkiem.....a jak kogoś też coś takiego spotka?..........
Ja polecam Grand Ontur w Cesme....mimo tego ,ze oddalony od centrum ....Wszystko w hotelu na najwyższym poziomie,zaczynając od samego zakwaterowania......miło,sprawnie i bez przykrych niespodzianek....

 

#13 2011-07-07 14:47:19

maciekart

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

No tak Kasiu ale ja myślę że to jest wina biura podróży , rezydenta itp. a nie hotelu , bo do hotelu naprawdę nie mam zastrzeżeń a nawet wręcz przeciwnie smile

 

#14 2011-07-07 19:05:06

Kasia6555

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

no a jak ktoś się wybierze właśnie z nieudanego biura z nieudolnym rezydentem.....to są układy i układziki......

 

#15 2011-08-08 15:32:43

travelka90

Re: Jakie polecacie hotele w Turcji ?

To róznie jest z tymi hotelami... ale jesli jeden człowiek poleca, a drugi narzeka, to albo kwestia gustu, albo faktycznie wina biura podróży...
Ostatnio w telewizji coś tam mówili na ten temat i pozytywnie wypowiadało się też młode małzeństwo o hotelu Royal Palm w Alanyi, w którym byli na wycieczce z biurem BeeFree.

 
  • Index
  •  » Turcja
  •  » Jakie polecacie hotele w Turcji ?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh