Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-04-29 21:24:38

leon730

Wyspy Dalmacji

W Chorwacji byłem kilka razy ale parę lat temu.
Nigdy jednak nie byłem na żadnej wyspie (chodzi mi o wyspy Dalmacji) , więc może ktoś z Was zna tam jakieś fajne miejsce , blisko morza, malowniczo położone i w miarę zielono jak na Chorwację . Dobrze było gdyby na plaży były drobne kamienie mamy małe dziecko. Szukamy cichego i spokojnego miejsca ale wskazane byłby w okolicy (5-10km)  dobre restauracje. Może być gdzieś koło większej miejscowości.
Jeśli chodzi o apartament 50-60 m, nowoczesny, dobrze wyposażony w płaski duże TV, dvd, itd konieczny Internet i oczywiście duży taras z widokiem na morze. Nie musi to być Hilton 5* ale komfortowe miejsce z klimatem i koniecznie fajną łazienką. Super by było gdyby w willi lub pensjonacie był basen ale nie jest to jakoś bardzo ważne. W granicach rozsądku pieniądze nie są dla mnie problemem.
Gdybyś ktoś z Was znam takie miejsca będę wdzięczny za sugestie.

W rachubę wchodzi też wybrzeż południowej Dalmacji.

 

#2 2011-06-06 22:57:48

GoscCroatia

Re: Wyspy Dalmacji

polecam wyspe "Dugi Otok" kolo ZADAR oto wideo:  www.youtube.com/watch?v=QwDh19XQ2T8

Ostatnio edytowany przez GoscCroatia (2011-06-08 19:17:56)

 

#3 2012-06-28 20:17:36

pantich

Re: Wyspy Dalmacji

Dugi otok to największa wyspa archipelagu zadarskiego, szczycąca się licznymi zatokami, z których najpopularniejsze to Sakarun i Telašćica.

Sakarun plaża cool
youtube.com/watch?v=rfpM3k48-Os

Zakwaterowanie w Bozava (3 km od Sakarun)
traveladriatic.net/pl/northern-dalmatia/bozava

Ostatnio edytowany przez pantich (2012-06-28 20:18:03)

 

#4 2012-07-02 10:46:59

Columbus24_pl

Re: Wyspy Dalmacji

Racja,to malownicza wyspa i na pewno będzie co podziwiać. Polecam przejrzeć także nasze oferty wyjazdu do Chorwacji, wybór jest naprawde szeroki,a w tym roku ceny nie kształtują się źle nawet w pełni sezonu.

 

#5 2012-07-17 15:46:52

aoc15

Re: Wyspy Dalmacji

Polecam wyspę Hvar. Nieduża, ale malownicza.

 

#6 2013-01-31 15:08:22

Katarzynka_eu

Re: Wyspy Dalmacji

A masz moze jakieś zdjęcia tej wyspy? Daj chociaż link,odnośnik gdzie możemy ja zobaczyć,poniewaz faktycznie może być bardzo ciekawa skoro zachwalasz:)

 

#7 2013-02-14 12:19:33

edom_wakacje

Re: Wyspy Dalmacji

leon, polecamy Ci wobec tego zajrzeć do nas na edom.pl - w wyszukiwarce ofert możesz uwzględnić jakie wyposażenie Cię interesuje, taras, basen, termin, etc. Przy każej ofercie znajdują się zdjęcia i opis obiektu, w wielu przypadkach także oceny osób, które już je odwiedzały więc nie jedziesz "w ciemno". Polecamy Ci jedną z chorwackich wysepek, nie wszystkie odwiedzaliśmy więc opinie o restauracjach musisz znaleźć sam w Internecie - polecamy w tym celu portal holidaycheck z rekomendacjami atrakcji, restauracji i ciekawych miejsc.

Ostatnio edytowany przez edom_wakacje (2013-02-14 12:20:33)

 

#8 2013-02-24 16:51:28

ApartamentyGorskie_pl

Re: Wyspy Dalmacji

To też dobra opcja,czyli szukać miejsca do wypoczynku po przez sprawdzone portale turystyczne z wieloma ofertami noclegowymi. Co do samych wysp- naprawdę jest w czym wybierać,ale z doświadczenia wiem,że często jest tam także drożej.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh