Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-01-14 21:36:30

piea

groźna sytuacja w Tunezji

co myslicie o tym konflikcie? chyba w tym roku lepiej tam nie jechać.......

 

#2 2011-01-15 07:53:57

PAVULON

Re: groźna sytuacja w Tunezji

Tunezja , podobnie jak egipt, od dawna kojarzą sie z pięknymi wakacjami, ale tak naprawde nie wiemy co sie tam dzieje wewnętrznie, szkoda bo na pewno najwięcej starca na tym oni sami(chodzi o turystykę)
miejmy nadzieje że konflikt wygaśnie spokojnie, i można będzie tam spokojnie podrózować
a na razie jeżeli miałbym tam jechać , jednak bym sie wycofał, zamknięta przestrzeń powietrzna  o czyms jednak świadczy...

 

#3 2011-01-15 20:18:03

lidonek

Re: groźna sytuacja w Tunezji

sytuacja wygląda nieciekawie, też bym się teraz nie zdecydowała na wyjazd. No i zgadzam się z PAVULONEM iż stracą pieniądze z turystyki na jakis czas

 

#4 2011-01-18 08:04:09

gmariusz8

Re: groźna sytuacja w Tunezji

Mysle, ze kazdy kto ma odrobine rozsadku i wyobrazni odpusci sobie Tunezje w tych dniach. Mnie osobiscie i mojej zonie Tunezja nie do konca odpowiada jako miejsce na wakacje. Plaze i hotele - i owszem ale draznili nas ludzie i nie do konca odpowiadala ta kultura. Nie wiem moze wakacje w Egipcie zrazily nas do tych rejonow swiata. Oczywiscie szanujemy inne zdania na ten temat. :-)
Wiadomo, ze na turystyce straca ale jak latwo jest uzyc bezbronnych turystow jako argumentow przetargowych w politycznych sporach. Jak tam was ciagnie to poczekajcie az sie uspokoi. :-)

 

#5 2011-01-18 10:03:58

kazikss

Re: groźna sytuacja w Tunezji

Ja to mysle ze o ile sytuacja polityczna w tym kraju nie uspokoi sie jeszcze przez kilka miesiecy to sam kraj generalnie bedzie bezpieczny juz w kilka dni, ludzie tam wyladowali swoj gniew i musza zaczac z powrotem zaczac zyc, utrzymywac swoje rodziny itp. Z powodu tych zamieszek utraci ona jednak duzo turystycznego ruchu jaki miala do tej pory, co z jednej strony wymusi obnizenie cen (i tak juz stosunkowo niskich), z drugiej niestety unicestwi czesc hoteli i innych biznesow turystycznych. Mysle ze o ile teraz to jeszcze nie jest najlepszy moment to w ciagu dwoch trzech miesiecy mozna juz wyjazd do Tunezji spokojnie planowac

 

#6 2011-03-05 00:13:09

texarkana

Re: groźna sytuacja w Tunezji

A ja myslę, że po zamieszkach i wojnach domowych ludzie są ponurzy, agresywni i niezbyt zyczliwie nastawieni do obcych, lepiej sie im więc nie napatoczyć... Moim marzeniem jest Libia (i Tunezja), ale jednak - choć serce boli - nie pojadę tam w tym roku.

 

#7 2011-03-05 22:35:34

krakowianka

Re: groźna sytuacja w Tunezji

U nas we Francji prosza zeby wstrzymac sie ze wszystkimi wyjazdami w tamte strony. Trzeba poczekac jak sie uspokoi. A predko to nie bedzie,za daleko zaszlo. Szkoda tylko  ze na tym chaosie najbardziej ucierpia cywile.
Dziewczyny musicie poczekac,zeby spedzic tam wakacje.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh