Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-12-13 14:42:36

piea

czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Wpadł mi taki pomysł do głowy, żeby uszczęśliwić bliską osobę wycieczką ! No wiecie,.... to zaskoczenie, itd, tylko mam obawy, czy całe przedsięwzięcie będzie na tyle trafione, że nie okaże się że a to termin nie pasuje, a to brak mozliwości zmiany terminu na inny, a to problem z urlopem w tym czasie....
Zastanawiam się, czy nie będzie więcej kłopotu, niz radości??? Co o tym sądzicie?

 

#2 2010-12-13 18:38:36

Michasia_Bogus

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

To może lepszym pomysłem będzie podarowanie tej osobie bonu wakacyjnego...wtedy ta osoba będzie miała możliwośc wybrania sobie wycieczki, za określoną na nim kwotę w danym biurze podróży oraz dopasuje sobie termin. wink

 

#3 2010-12-13 20:36:45

anet_zb

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Alicjo czasami nasze najlepsze intencje nie uszczęśliwiają najbliższych. Decydując się na wykupienie wycieczki trzeba by było naprawdę bardzo dobrze znać preferencje tej osoby odnośnie wypoczynku, formy wyjazdu, które lubi najbardziej i oczywiście miejsce. Nie zawsze to co lubimy, to co było by dla nas bardzo dobre,  jest tak samo dobre dla innych. Jeśli wiesz, że z takiej wycieczki naprawdę ktoś bliski byłby zadowolony to super pomysł, rewelacyjny. Najlepiej wybadać dokładnie grunt wcześniej. Niektórzy lubią spontan, inni wolą się przygotować dokładniej i potrzebują więcej czasu.  Sam pomysł jest świetny, jeśli jednak ma to być niespodzianka to może lepiej wybrać jakąś krótką wycieczkę.  Znamy takich, którzy postawieni byli przed faktem i zamiast do pracy pojechali na lotnisko. Mieli załatwiony urlop i dokładnie zaplanowany, dowiadywali się o tym w ostatniej chwili i byli ogromnie zadowoleni. Tylko czy każdy tak potrafi?? My np. lubimy planować dużo wcześniej, przygotowywać się do wyjazdu....takie oczekiwanie  to największa frajda.

 

#4 2010-12-14 11:34:31

lagatta

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Powiem tak, ja BARDZO ucieszyłabym się z takiego prezentu  smile  Obojętnie dokąd ta wycieczka mała by być i kiedy. Zrobiłabym wszystko, żeby załatwić urlop i wszystko dograć. Ale ja jestem rodowitą travelmaniaczką  wink  a nie wiadomo czy ta osoba też jest.

 

#5 2010-12-14 12:48:09

lidonek

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

ja taki prezent zrobiłam rodzicom na 25 rocznice ślubu. Mama od zawsze chciała zwiedzić Paryż więc to była świetna okazja aby spełnić jej marzenie. Widok jej twarzy jak rozpakowała paczuszke - bezcenny. smile
Ja osobiście też była bym zadowolona, ale problemy z urlopem rzeczywiście trzeba wziąć pod uwage.

 

#6 2010-12-16 12:38:52

LogosTour

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Witamy,

uważamy, że taki prezent jest po prostu fantastycznym pomysłem, tylko trzeba się poważnie zastanowić co dana osoba lubi, co ją interesuje, wybrać wycieczkę pod naszego bliskiego, nie pod nas, czyli to, co nam by się podobało. Trzeba zadać sobie kilka pytań o to czy to powinna być wycieczka egzotyczna czy europejska, krótki wypad do jednej ze stolic czy objazdówka? Mamy nadzieję, ze uda Ci się dobrze wybrać!

Pozdrawiamy

 

#7 2010-12-16 20:48:14

kangur

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Pewnie moze to byc dobry pomysl, ale to zalezy. Niektore osoby lubia planowac swoje wakacje i trzeba by miec pewnosc, ze to bedzie wlasnie to na co obdarowywana osoba ma ochote. Co innego jesli ktos marzy o jakims wyjezdzie w konkretne miejsce i dostanie bilet. W takim wypadku to super prezent. smile

 

#8 2010-12-17 12:20:09

piea

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Dzieki wszystkim za sugestie i  podpowiedzi; skłaniam się najbardziej do uwagi Kangura . Wycieczkobiorcą ma byc mój własny małzonek!smile - a więc ze wzgledu na zbyt skomplikowaną  jego pracę- a raczej fakt otrzymania urlopu w terminie który właśnie nam pasuje - nie może byc mowy o zupełnym zaskoczeniu- więc po krótkich rozmowach "naprowadzających" doszliśmy do consensusu - że wspólnie poszukamy jakiegoś pasującego "prezentu" w dogodnym terminie i kierunku - a ja bedę tylko wycieczkodawcą! Taki prezent dla nas obojga pod choinkę! - chociaż juz sie zanosi na opóźniony- bo jeszcze o grudniu - nie ma juz mowy! zobaczymy czy cos z tego wyniknie.....
dzieki wszystkim za opinie:)

 

#9 2010-12-17 15:29:09

kangur

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Z mezem to inna sprawa bo robisz prezent i jemu i sobie. Poza tym wiesz co lubi. A nawet jak nie lubi to i tak pojedzie tam gdzie go szefowa zabierze wink. Mamy jakies wyjscie?  Przeciez najwazniejsze zebyscie Wy- nasze panie byly szczesliwe- wtedy zycie jest latwe big_smile . Pozdrawiam i zycze udanych wakacji!!! smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2010-12-17 15:30:34)

 

#10 2010-12-17 17:25:08

anet_zb

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Kangur dobre podejście....smilesmile. Takie prezenty uwielbiamy sobie robić i jeszcze wspólnie się do nich przygotowywać. Moim prezentem urodzinowym od Zbyszka jest Paryż - jedziemy razem w styczniu i już nie możemy się doczekać. Życzymy Tobie Alicjo udanych wojaży i wszystkim travelmaniakom takich cudownych prezentów:)

 

#11 2010-12-17 18:10:22

katerina

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Kilka miesiecy temu zlozylam sie wraz z bratem na bon wakacyjny na rocznice slubu rodzicow.Ze wzgledow praktycznych tj.praca,urlopy.itp. pomysl okazal sie strzalem w dziesiatke!Wniebowzieci rodzice dolozyli pare groszy i pojechali na wycieczke do Izraela w wybranym przez Nich terminie.Bon mozna kupic za dowolna sume nawet niewielka np.weekend w hotelu ze spa na terenie kraju,a jesat wazny przez rok od momentu kupienia,wiec wachlarz mozliwosci ogromny.

 

#12 2011-01-04 13:16:48

TrzyKafki_pl

Re: czy zakup wycieczki/podrózy to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy???

Ja również uważam,że jest to świetny pomysł aby sprawic bliskim gwiazdkowy prezent. Lepszy od takiej wycieczki będzie wakacyjny bon,dzięki któremu znajomi wybiora się w podróż kiedy tylko będa chcieli.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh