Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-22 19:42:20

lagatta

Ciekawe FILMY

Był wątek o książkach podróżniczych, więc teraz czas na filmy. Chcę jednak zaznaczyć, że nie chodzi mi o filmy dokumentalne. Mam na myśli produkcje typu "Kwiat pustyni" czy "Biała masajka". Czekam z niecierpliwością na Wasze propozycje  smile

 

#2 2010-11-22 21:33:28

anet_zb

Re: Ciekawe FILMY

Jeśli chodzi o nowości  to " Jedz, módl się i kochaj" - chociaż książka zdecydowanie lepsza:)

 

#3 2010-11-23 08:58:24

piea

Re: Ciekawe FILMY

Jestem wielką fanką filmów podróżniczych, ale zdecydowanie DOKUMENTALNYCH!!!!, natomiast jeśli chodzi o fabularne to są to zwykle przyjemne filmiki, ale bez większej wartości.
Miło się oglądało "Dobry Rok" kręcony w pięknych plenerach Prowansji, "Pod słońcem Toskanii" z rewelacyjną Diane Lane , "Mamma Mia"- z pięknymi  zdjęciami z wyspy Skopelos, czy "Moje Wielkie Greckie Wakacje" .
Filmu "Jedz, módl się, kochaj" nie widziałam- bo ksiązka skutecznie obrzydziła mi ten film- czytałam książkę, która uważąm za beznadziejną- zresztą książka ma paskudne opinie na forach księgarskich- więc rynek "czytaczy" równiez podziela moje zdanie.
Fajne są tez stare  przygodowe, typu" Białe Wilki" i stare jak swiat- ale bardzo przyjemne "Niedźwiadek", Biały Kieł.

 

#4 2010-11-24 22:24:06

lagatta

Re: Ciekawe FILMY

Piea miałaś chyba na myśli "Moje wielkie greckie wesele"  wink

 

#5 2010-11-25 08:22:32

piea

Re: Ciekawe FILMY

Hejka lagatta,
Nie ! miałam na myśli "....greckie wakacje"! - ta sama aktorka (Nia Vardalos) gra w tym filmie przewodnika po Grecji dla amerykańskiech turystów.  Taka zwariowana komedia, niezbyt udana, ale mentalność turystów- oddana świetnie! , no i te greckie plenery.....smile

 

#6 2010-11-25 10:55:23

lagatta

Re: Ciekawe FILMY

W takim razie przepraszam  smile
Ja polecam jeszcze wzruszający film "Zaklinacz koni" z Robertem Redfordem i młodziutką Scarlett Johansson. A wspominam o nim ze względu na przepiękne widoki, które są w filmie.

 

#7 2010-11-28 00:23:36

anet_zb

Re: Ciekawe FILMY

Moje wielkie greckie wakacje - film pełen humoru z miłymi greckimi widokami. Lekki i przyjemny

 

#8 2010-11-28 15:14:40

trotamundos

Re: Ciekawe FILMY

Film Mamma Mia jest genialny:) Polecam również Slumdoga czy Siedem lat w Tybecie smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh