Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-09-15 15:00:58

PAVULON

upadł selectours

wiadomo że to naturalna kolej rzeczy że słabszy przegrywa , ale to biuro było jednym z bardziej znanych, świadczy o tym choćby liczba ludzi na lodzie zostawionych za granicą , no i nie byli wcale tacy tani. Słyszałem że problemy miała też niemałe triada...

 

#2 2010-09-15 15:07:40

KlaudiaRakocz

Re: upadł selectours

mi się o uszy obiło, że Orbis tez nie ma się najlepiej - ale nie siejmy paniki....wyjeżdżajmy częściej i tym wspierajmy touroperatorów winkwinkwink

 

#3 2010-09-15 15:11:10

PAVULON

Re: upadł selectours

ja mam to "szczęście"że wyjeżdżam z mniejszymi i tańszymi i odpukać nie miałem wpadki. Po prostu mierzmy siły na zamiary. dorgi nie znaczy najlepszy tani nie znaczy ekstra okazja

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2010-09-15 15:53:44)

 

#4 2010-09-15 15:19:52

piea

Re: upadł selectours

 

#5 2010-09-15 20:38:41

Valion

Re: upadł selectours

Dotychczas sądziłem, że ten problem nie dotyczy angielskich biur, ale ostatnio również u nas upadło kilka i to wcale dużych..

 

#6 2010-09-16 21:35:47

minifix

Re: upadł selectours

Ja sugeruję nie rozpuszczać plotek "gdzieś zasłyszanych". Bo tu ktoś słyszał o Orbisie, ktoś o Triadzie, inny o Itace. O Select nikt nic nie słyszał, a już ich nie ma.
Nie wiem jak się ma Orbis, ale po tym jak kupił go nowy inwestor - duży gracz na rynku - nie sądzę, aby miała mu stać się krzywda.

 

#7 2010-09-16 22:08:36

PAVULON

Re: upadł selectours

ten wątek nie ma na celu rozsiewanie plotek, jeżeli jest wymiana informacji między podróżnikami {nawet podejrzeń} dotyczących kondycji danego biura to dobrze. nie każdy ma zaufanego pracownika u swojego touroperatora który podpowie z kim jechac najbezpieczniej. "stare wygi "podróżnicze wiedzą na co zwracac szczególną uwage przy wyborze oferty , nowi mogą łatwo paść ofiarą nie do końca uczciwego sprzedawcy któremu zależy sprzedać jak najdrożej bo liczy sie dla niego przede wszystkim prowizja. więc jestem za wymiana informacji o rzetelności i kondycji danego biura bo to jest z korzyścia przede wszystkim DLA NAS-potencjalnych klienów

 

#8 2010-09-17 19:58:21

minifix

Re: upadł selectours

Ale też musimy odróżniać touroperatorów od agentów/sprzedawców. Agentowi rzeczywiście może zależeć żeby sprzedawać wycieczki biura, które daje mu największą prowizję. Ale to zupełnie inna kwestia niż to, który touroperator jest godny zaufania.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh