Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-07-19 16:47:39

nasstazja

Przeloty liniami RYANAIR

Ludzie, pomocy !! brat kupił mi bilet do Anglii , a ja 16 lat skończe dopiero w grudniu.. nie będą chcieli wpuścić mnie na pokład ;/ bez opieki osoby dorosłej (wystarczy że ma skończone 16 lat).Przepadną mi wymarzone  wakacje, czy ktoś ma pomysł co zrobić z tym fantem? Biletu nie można odwołać i przepadną pieniądze . Lot jest 28 lipca z Rzeszowa do Luton. Bede wdzięczna za informacje. !

 

#2 2010-07-19 17:56:47

madziuszka

Re: Przeloty liniami RYANAIR

a to nie jest tak, że wystarczy, że będziesz miała zgodę opiekuna?

 

#3 2010-07-19 20:15:41

nasstazja

Re: Przeloty liniami RYANAIR

no właśnie teraz wprowadzili od października , że nikt nie może lecieć poniżej 16 roku życia, nawet za zgoda opiekuna...

 

#4 2010-07-19 21:05:41

madziuszka

Re: Przeloty liniami RYANAIR

wiesz, no ja bym nie szukała na forum, tylko zadzwoniła do Ryanaira i tam się dowiedziała- zawsze lepiej u źródła, a wszystko da sie obejść, trzeba tylko wiedzieć jak.

 

#5 2010-07-19 21:19:27

anet_zb

Re: Przeloty liniami RYANAIR

wydaje nam się, że zmiana terminu wylotu jest możliwa, ewentualnie będzie się to wiązało z kosztami - w terminie dogodnym dla ciebie ceny mogą być wyższe i niestety różnicę trzeba będzie dopłacić. Najlepiej oczywiście zadzwoń do Ryanaira i tam zasięgniesz informacji, raczej nie powinno być problemów. Powodzenia:)

 

#6 2010-07-19 21:31:13

nasstazja

Re: Przeloty liniami RYANAIR

tak , dzwoniłam już , ale linia była zajeta, będe próbowała dalej.. tak czy siak dziekuje za informacje..smile

 

#7 2010-07-20 10:49:31

nasstazja

Re: Przeloty liniami RYANAIR

Okazało sie , że nawet za zgodą opiekuna nie moge lecieć... tak więc został mi Kraków... nawet nie wiem gdzie co tam jest... ehh...a opiekuna bym musiała mieć 2 dni przed odlotem, tak wiec i tak nie mogłabym go szukać tego samego dnia co odlatuje...

 

#8 2010-07-20 16:38:32

minifix

Re: Przeloty liniami RYANAIR

A czy to musi być prawny opiekun (np. rodzice), czy ktokolwiek pełnoletni?
Bo jeśli ktokolwiek, to wejdź na jakiś portal rodzaju Gumtree.pl. Tam jest taki dział podróże/bilety itp. Napisz, że potrzebujesz kogoś, kto na chwilę stanie się Twoim "opiekunem" - może akurat trafisz kogoś, kto ma bilet na ten sam lot.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh