Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#46 2011-08-03 11:56:04

TrzyKafki_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

17 stopni temperatury wody,to raczej niewiele... Po stronie poleskiej jest zdecydowanie lepiej,ale wiemy jaka pogada jest nad morzem: jeżeli trafimy na dobrą,to w porządku,ale jeżeli nie to cały czas pada i praktycznie nie ma co robić...

 

#47 2011-08-05 12:24:49

ViktorN

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ja byłem w tym roku w Dźwirzynie fajne miejsce bardzo się zmieniło od kiedy byłem tam ostatnio oczywiście na plus. Nowe falochrony sprawiły że plaża jest szeroka na jakieś 50m, są miejsca, żeby napić się wieczorem piwa i trochę potańczyć jedynym minusem jest remont głównej drogi z tego co się dowiedziałem prace nie mogły być wykonywane w innym terminie ponieważ wcześniej wymieniany był most nad kanałem, ale za rok ma być już skończona cała inwestycja, w pochmurne dni można wybrać się na rower i ścieżką rowerową dojechać aż do Ustronia Morskiego wink no i oczywiście zjeść sobie świeżą rybkę prosto z kutra smile Urzekło mnie to miejsce naprawdę nie jest wiele gorsze od tych Śródziemnomorskich smile

 

#48 2011-09-22 16:35:59

roman_gor

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Wczasy w Sianożętach będziemy wspominać bardzo miło. Pogoda dopisała, dużo zwiedziliśmy, były piękne zachody słońca i sztorm na Bałtyku. Umieściliśmy sporo zdjęć na naszym profilu, zapraszamy do obejrzenia :-)

 

#49 2011-09-22 20:05:11

texarkana

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

 

#50 2011-10-01 11:50:00

myszka

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ostatnio edytowany przez myszka (2011-10-01 11:50:27)

 

#51 2011-10-24 00:23:22

anet_zb

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Każdy kto chce spędzić wakacje nad Polskim morzem niestety musi liczyć się z kaprysami pogody i tak na dobrą sprawę  to loteria jaka będzie pogoda w czasie naszego urlopu.
Co innego wykorzystać ładną pogodę i pojechać na plażę, a co innego zaplanować urlop i być zdany na łaskę lub nie łaskę pogody.
Morze to plaża i brak słonecznej pogody skutecznie zmusza nas do szukania innych zajęć.
Obserwujemy że ilość atrakcji turystycznych wzdłuż naszego morza rośnie bardzo szybko, każdy może dla siebie znaleźć jakąś atrakcję i tak na dobrą sprawę tylko od nas zależy czy będziemy się nudzić.
My obserwujemy że bez względu na pogodę, zawsze w okolicach plaż jest dużo ludzi i parkingi przy plażach rzadko są puste.
Świadczy to o tym że, jednak dużo ludzi lubi wypoczywać nad polskim morzem!!!
Zachęcamy do odpoczywania nad naszym morzem, wspierajmy naszych rodaków prowadzących działalności gospodarcze i niech trochę kasy też zostanie w Polsce..

Ostatnio edytowany przez anet_zb (2011-10-24 00:26:42)

 

#52 2011-10-31 13:18:24

moniasze

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ja kocham wyskoczyć nad polskie morze na dłuższy weekend. Okej, na urlop wybieram miejsca z pewną pogodą, ale na 3 dni w środku jesieni do grecjii nie pojadę a do sopotu owszem. Drogi sa tam juz teraz nienajgorsze, wiec trasa nie jest taka długa a radości pełno.  nawet w deszczu i wietrze spacer nad polskim morzem jest romantyczny, rybka w porcie smakuje znakomicie a wyciszyć się i nałapać energii na najbliższe miesiace można jak nigdzie indziej. Jestem więc za!wink

 

#53 2011-11-30 13:37:41

TrzyKafki_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Należy zgodzić się z powyższym postem,chcący wypocząć nad morzem trzeba liczyć się z kapryśną pogodą,szczególnie na przełomie lata oraz jesieni. Z drugiej strony jednak możemy uniknąć tłumów spacerujących po plażach i liczyć na absolutny spokój.

 

#54 2012-01-20 12:27:23

mariusz35

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasin, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram sasinodominik.pl nie ma takiego tłoku ja w co niektórych miejscowościach nadmorskich.

 

#55 2012-01-20 20:29:15

olala

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Mnie i moich bliskich polskie morze zraziło do siebie kiedy wybraliśmy się na 2tygodniowy wyjazd pod namioty - wróciliśmy po 6 dniach. Nie wytrzymaliśmy ciągłego deszczu, zimna. Chcieliśmy odpocząć, pozwiedzać, ale pogoda nas zniechęciła do jakiegokolwiek działania. W poprzednie wakacje pogoda również nas nie rozpieszczała. Następnego roku wybraliśmy wczasy za granicą wink

 

#56 2012-02-11 12:03:48

Bernadeta_eu

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Pod namiotem jest wg mnie trochę niewygodnie nad morzem.. chodzi o względy higieniczne,ponieważ warto byłoby wziąć prysznic itd- szczególnie po kąpieli w morzu.

 

#57 2012-03-20 15:58:03

agnieszkaslowik1

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Chłapowo jako miejsce pobytu polecam ! Spokojne miasteczko a w poblizu Jastrzebia Gora i Wladyslawowo na wycieczki polecam. Myslalam , ze popelnie blad wyjezdzajac z rodzinka na kemping a jednak bylo przyjemnie no i taniej niz w pensjonatach.. To było u Pana Kowalskiego (Lazurowe)

 

#58 2012-04-01 13:20:35

ewek920

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Polskie morze jak najbardziej tak...jak to mówią cudze chwalicie,swego nie znacie...polecam Niechorze,Pogorzelica,Rowy...

 

#59 2012-04-19 14:56:09

VillaVita

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ja także jestem za,ale pod warunkiem,że mamy dobrą pogodę bo inaczej jest tam bardzo nudno... A same ceny w sklepach również wysokie,wiec jest to z pewnością minus.

 

#60 2012-04-28 16:04:16

DworDziekanow_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Nasz Bałtyk jest piękny. Jedyne minusy to właśnie ta, zimna woda ( Która mogła by być czystsza ), a także nieprzewidywalna pogoda, lecz zawsze znajdą się jego wielbiciele.
Polecam wszystkim Krynice morską, Łebę, Sopot oraz wiele wiele innych miejscowości nad naszym polskim morzem. ;]

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh