Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#46 2011-07-06 19:22:15

anulka

Re: polecane biura podróży

Polecam Wezyr Holidays, Oasis Tour i Alfa Star; nie ważne z jakim biurem jade zawsze wracam zadowolona z wakacji.. bo chyba o to chodzi prawda? smilesmile

Ostatnio edytowany przez anulka (2011-07-06 19:22:58)

 

#47 2011-07-06 19:46:52

Fresh

Re: polecane biura podróży

Ja również polecam Wezyr Holidays. A rozwijając temat to myślę że po pierwsze co osoba to opinia, po drugie w każdym biurze zdarzają się "wpadki". Trzeba więc tylko mieć szczęście, żeby nie trafiały na nas smile

 

#48 2011-07-06 19:50:58

maciekart

Re: polecane biura podróży

No macie racje , a ta wpadka padłą na mnie , może jeszcze raz polecę z tym biurem i się zobaczy , no ale na razie mam mieszane uczucia hmm

 

#49 2011-07-06 21:22:58

anulka

Re: polecane biura podróży

miałeś tym razem pecha ale może inny wyjazd z tym biurem będzie udany, jeżeli się na taki zdecydujesz wink

 

#50 2011-07-06 22:24:07

maciekart

Re: polecane biura podróży

No wiem że to pech , z tym biurem że spróbuje , nie wykluczone  i może następny wyjazd będzie ok ... smile

 

#51 2011-07-16 18:37:31

Wiktoria_Barczewska

Re: polecane biura podróży

... a ja muszę przyznać, że przepracowałam ponad 6 lat w trzech różnych biurach podróży, kiedyś jeździłam jako pilot, więc najeździłam się na maxa i jedno jest pewne, wszystkie większe biura mają to do siebie, że traktują ludzi dość przedmiotowo i w sumie nie ma się co dziwić skoro rocznie sprzedają wycieczki tysiącom osób. ... ale może innym to nie przeszkadza, a to tylko takie moje "zboczenie zawodowe", hehe ;-) W każdym bądź razie dzisiaj zdecydowanie preferuję większe wyjazdy prywatne, albo organizujemy się ze znajomymi, wsiadamy w samochód, pociąg, samolot i jedziemy gdzie chcemy, a najchętniej dołączam do różnego rodzaju grup społecznościowych, np. od paru dobrych lat bardzo prężnie działa coś w rodzaju niezależnego klubu podróżniczego (ventureclub.pl), który 3-4 razy do roku organizuje naprawdę super imprezy! Przede wszystkim wyjazdy przygotowują ludzie, którzy mają coś wspólnego z danym kierunkiem, np. na Ukrainie oprowadzał nas lwowski lokals, który miał konkretną wiedzę praktyczną, dzięki niemu mogliśmy się wtopić w tłum i mieliśmy pewność, że nie wylądujemy w miejscach tzw. "golenia turystów" ;-). Poza tym wszystko jest po kosztach, a ludzie, którzy na to jeżdżą robią tak niesamowity klimat, że miejsca (choć bardzo ciekawe) w których jesteśmy momentami schodzą na drugi plan ;-) Już po chwili w autokarze, panuje klimat, który najłatwiej mi porównać np. do jakiejś "domówki" ;-) Osobiście byłam z venture już 4-5 razy i mam zamiar jeździć tak długo jak tylko będzie im się chciało bawić w ten wolontariat, Powaga, podziwiam ich na maxa!

 

#52 2011-07-19 11:36:54

sahara80

Re: polecane biura podróży

Nie lubie jezdzic z biurami podrozy. W zeszlym roku bylam z Itaka, wczesniej z Triada w grecji,  włoszech i na słowacji i srednio bylam zadowolona. Nie lubie przetloczonych hotelow, miejscowosci typowo turystycznych. W tym roku ze znajomymi w maju zorganizowalismy wyjazd na wlasna reke. Bylismy w Norwegii i wyjazd bardzo sie udał! Pogoda moze nie wakacyjna, ale liczylismy sie z tym. Zwiedzilismy praktycznie polowe kraju w niecale 2 tygodnie. Wypozyczenie samochodu na kilka osob nie wychodzi drogo a wrazenia sa niezapomniane. Korzystalismy ze strony cp-online.pl, moze komus sie przyda ten namiar. Pozdrawiam wszystkich podroznikow smile

 

#53 2011-07-19 21:53:52

Jurek

Re: polecane biura podróży

 

#54 2011-07-31 22:22:00

a_gatka

Re: polecane biura podróży

do bazy dorzucam Unity Line - jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń smile

 

#55 2011-08-01 15:34:15

roman_gor

Re: polecane biura podróży

Od sześciu lat jeżdzimy z RAINBOW TOURS na wycieczki objazdowe + pobyt. Byliśmy zawsze zadowoleni, bo organizacja objazdu jest wspaniała,  pilotów mają profesjonalnych, WIELKIE BRAWA!!! Pobyt /po wycieczce/ organizujemy sobie we własnym zakresie lub korzystamy z wycieczek fakultatywnych organizowanych przez lokalne biura. Na  wycieczki po Polsce jeżdzimy z AGATĄ z Rybnika. Już za dwa tygodnie jedziemy z nimi na wczasy nad nasze morze do miejscowości Sianożęty, oby pogoda dopisała. Wszystkim  życzę udanych urlopów, pięknej pogody i wspaniałych wrażeń :-)

 

#56 2011-08-02 03:07:20

a_gatka

Re: polecane biura podróży

Tak sobie właśnie pomyślałam,  że jak tak oszczędnie o Unity Line na Waszym tle, pozwolę sobie zatem na dwa słowa uzasadnienia. Wyjazdy dopięte na ostatni guzik, uwzględniają zarówno tę część zorganizowaną, jak i tę dla amatorów samotnych wędrówek. Cena rozsądnie wyważona. Obsługa zawsze na plus i nastawiona na klienta. Na kilka zaliczonych wyjazdów nie rozczarował mnie ani jeden, dlatego z czystym sumieniem polecam.

 

#57 2011-08-03 12:19:40

TrzyKafki_pl

Re: polecane biura podróży

Jak wiadomo ile biur podróży,tyle różnych opinii,ale generalnie zawsze wybieram to które ma najwięcej pozytywnych komentarzy. Do tej pory się nie zawiodłem i oby tak dalej.

 

#58 2011-08-18 12:05:30

teddy

Re: polecane biura podróży

Ja zawsze podchodze do biura z dystansem. Liczą się dla mnie opinie i moje własne doświadczenia. Ostatnio właśnie przez nie zrezygnowałam z wycieczek all inclusive i przeszłam na własną organizację. Wybieram sobie docelowe państwo/miasto a następnie rezerwuje przelot, hotel i ubezpieczenie na okeytravel.pl. Ja dotąd nie zawiodłam się w ogóle, a od 2 lat z nich korzystam.

 

#59 2011-08-19 15:15:09

Krysia60

Re: polecane biura podróży

Moim sprawdzonym biurem i godnym polecenia jest "Watra Travel" z Lublina. Byłam z mężem kilkakrotnie na wczasach z tego biura i jesteśmy bardzo zadowoleni. Korzystaliśmy m.in. z oferty Travel Senior. Już trzeci raz będziemy wyjeżdżać. W zeszłym sezonie byliśmy na Costa del Sol i na Menorce. Tej jesieni wybieramy się na Costa de la Luz w październiku. Choć nie jesteśmy z Lublina to wszystkie formalności z Paniami z biura załatwiamy przez tel. lub mailem. Polecam zajrzeć na ich stronę travel-senior.pl lub zadzwonić 817437656.

 

#60 2011-09-06 17:56:02

a_gatka

Re: polecane biura podróży

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh