Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-11-04 12:18:03

pero

Re: polecane biura podróży

Polecam OIS i ich oferty na zimę. Rozpoczęcie sezonu zimowego w Livigno super ceny, poźniej Sylwester wiele możliwości, a zaraz po szaleństwach Sylwestrowych można na ferie się z nimi udać np. na Słowację. Wszystko to w super cenach.

 

#32 2010-11-04 16:04:36

maciekart

Re: polecane biura podróży

Polecam Itakę na wczasy i wycieczki smile

 

#33 2011-03-09 00:23:01

Wakacyjowicz

Re: polecane biura podróży

 

#34 2011-04-14 15:26:33

sahara80

Re: polecane biura podróży

Wszedzie Rainbow Tours, Itaka, Triada... ja w zeszlym roku zdecydowalam sie na mniej znane, wroclawskie biuro centrum podrozy online i jak najbardziej jestem zadowolona. przede wszystkim z ceny, bo sama wyszukalam najtanszy lot i tani hotel. bardzo porzadne biuro, z ktorym niedlugo zaplanuje sobie weekend w londynie dla calej rodziny. polecacie jeszcze jakies mniejsze, tansze ale bezpieczne biura podrozy?

 

#35 2011-04-27 10:54:45

deborah83

Re: polecane biura podróży

Ja moge polecic Scan Holiday (bylam z nimi w Turcji) i Funclub (bylam z nimi w Hiszpanii i w tym roku jade drugi raz - do Grecji).

 

#36 2011-05-12 16:55:18

malginia

Re: polecane biura podróży

ja byłam z Itaki , Scan Holiday ,Tui wszystko załatwione super, a w marcu zwiedzałam Tajlandię w połączeniu z Bali i wszystkie hotele kupione z ofert  niemieckich  poprzez biuro EL-Mundo z Koszalina które to prowadzi p.Ewelinka wszystko załatwione super ,,,

 

#37 2011-05-16 19:02:00

marcinp

Re: polecane biura podróży

Witam. chociaż nie brałem czynnego udziału w dyskusji pozwole sobie na wtrącenie 5 groszy . hi hi hi hi.
całkowicie donośnym głosem popieram . użytkownika "Piea"  jak bajeczne wakacje to tylko 5*+  i ultra all.....
i wtedy napewno  bedą miłe i piekne wspomnienia a jak człowiek wypocznie!!!
gdzieś musi byc róznica miedzy wyjazdem w ten sam rejon za 850 zł ( promocja) a normalnie 3500 zł
ci co tego nie rozumieją  są naiwni i przewaznie rozczarowni raczej zawsze.

kto sie podłacza do wyjazdu na wschód autem 4x4 albo i zwykłym od tak na pare dni pod namiot może w lipcu na luzie bez cisnień
pozdrawiam wszystkich

 

#38 2011-05-17 10:08:07

kangur

Re: polecane biura podróży

Tez zgadzam sie z Piea. Sa ludzie, ktorych nigdy nie da sie uszczesliwic. Nawet takich znam smile .  Jak dokads wyjada to zamiast podziwiac to co piekne i cieszyc sie wakacjami szukaja co by tu skrytykowac. Tacy jak przyjda nawet do ciebie do domu to tez cie potem obsmaruja. Ja im wspolczuje bo nie potrafia sie zrelaksowac smile . Jak bylismy w pieknym resorcie na skraju dzungli na Langkawi to bylem swiadkiem jak pewna Angielka robila w recepcji awanture o to, ze: "jaszczurki biegaja po terenie resortu" i domagala sie zeby obsluga cos z tym zrobila, np.: "popsikala jakims sprajem" hmm . Tylko sie zalamac smile

Ostatnio edytowany przez kangur (2011-05-17 12:52:30)

 

#39 2011-05-17 10:54:28

Kasia6555

Re: polecane biura podróży

prawda..prawda....są ludzie i ludzie...jedni jadą żeby wyjechać  a inni jadą żeby coś zobaczyć...Byłam raz na wyjezdzie ze "znajomymi"-szok....my po powrocie bylismy zachwyceni całym wyjazdem  a głownie  tym co zobaczylismy a oni tylko opowiadali o tym ile to na ten wyjazd pieniedzy nie wydali i w jakich hotelach luksusowych nie mieszkali....

 

#40 2011-05-17 13:51:48

Bernadeta_eu

Re: polecane biura podróży

Ja co prawda nie wyjeżdżałem z żadnym biurem,ale wydaje mi się że w pierwszej kolejności spojrzałbym na liczbę pozytywnych opinii. Im więcej tym lepiej i bardziej wiarygodne biuro.

 

#41 2011-06-01 17:53:37

kase03

Re: polecane biura podróży

ja podróżuje z biurem CRT REKTUR i nie tylko podróżuje bo kupuję u nich ubezpieczenia turystyczne i bilety lotnicze smile polecam smile

 

#42 2011-06-15 13:43:52

sahara80

Re: polecane biura podróży

My juz po weekendzie i ogolnie jestesmy zadowoleni smile pogoda niestety pomieszala nam plany, ale tego nie da sie raczej przwidziec. Mieszkalismy w klimatycznym i cichym hoteliku, wszystko bylo zgodne z oferta ze strony cp-online.pl, dlatego moge wam ja polecic z czystym sumieniem.
Ktos sie wybiera w jakies fajne miejsce na nadchodzacy dlugi weekend?? Ja niestety musze pracowac, ale chetnie poczytam o wrazeniach i doswiadczeniach z innymi biurami.
pozdrawiam

 

#43 2011-06-27 14:58:56

TrzyKafki_pl

Re: polecane biura podróży

Obecnie wszystkie biura oferują coraz lepsze usługi. Konukrencja rośnie, więc trzeba dbać o klienta, bo inaczej rywale z branży okażą się lepsi smile Ta konkurencja naprawdę dobrze robi, bo możemy korzystać z usług na coraz wyższym poziomie smile

 

#44 2011-07-06 13:38:18

Gosia88

Re: polecane biura podróży

AGENCJA TURYSTYCZNA GOMAR TOUR M.WITWICKA
A w Krakowie wszystkim travel maniakom mogę polecić agencje turystyczną Gomar M.Witwicka, która mieści się na Ruczaju i na Kurdwanowie... fachowa obsługa, zawsze wyszukają fajne hotele i wycieczki. Kupuję u  nich wyjazdy już któryś raz i zawsze rewelacyjna obsługa i rewelacyjny urlop. Co do kompetentności to firma jest sprawdzona działa na rynku już od kilkunastu lat i nie ma żadnych obaw a w dodatku można się również u nich ubezpieczyć.   cool
Polecam   cool

Ostatnio edytowany przez Gosia88 (2011-07-10 19:55:57)

 

#45 2011-07-06 19:17:32

maciekart

Re: polecane biura podróży

Odradzam Wezyr Holidays ! byłem raz i jestem zawiedziony sad

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh