Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-06-25 12:06:01

madziuszka

połączenia i nocleg w Tajlandii

Hej, wlasnie kupujemy bilety do Tajlandii. Czy ktos wie jak sie dostac z lotniska w Bangkoku do miasta- interesuje nas najtansza opcja, moze znacie jakis tani nocleg? jak mozna sie dostac z Bangkoku do Ayutthaya? kupilysmy tez bilety Bangkok-Phuket- Bangkok, jakis nocleg w Phuket po okazyjnej cenie tez by sie przydal... nie chcemy mieszkac w typowych hotelach dla turystow... Jakies rady?

 

#2 2009-07-16 16:38:53

atram

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

najlepiej taksöwka ktöra kosztuje grosze.ja nocowalam w china Town w hotelu ktöry kosztowal ok 30$ za dobe ze sniadaniem (nazwy w tej chwili nie pamietam)normalny poköj z lazienka z widokiem na rzeke plynoca przez Bangkok.po Bangk najlepiej poruszac sie tuk tukiem albo taxi.Do Ayuthaya jedzie pociag, my zaspalismy na niego i zeby nie tracic dnia wzielismy taxi na caly dzien,ktöra wozila nas w piekne miejsca+Ayuthaja(taxi caly dzien ok 40$)jezeli jedziesz nie w sezonie mozesz spokojnie poszukac noclegöw na miejscu.

 

#3 2009-07-16 16:47:18

madziuszka

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

dzieki, 30 dolarow jednak to place za miesieczny wynajem domu na Bali... wiec poszukamy czegos tanszego. Podrozujemy zawsze po najtanszej linii oporu, wiem, ze jak dostaniemy sie do Bangkoku to pewnie i za 2 dolary cos znajdziemy, a standard nie wazny;) ale ta taksowka na caly dzien faktycznie tanio...

 

#4 2009-07-16 17:00:44

atram

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

o tanie noclegi w Bangk. mozesz sie na lotnisku spytac.jezeli ci chodzi o bardzo tani  nocleg bez toalety i pradu i tylko drewniany domek nad samym morzem mozna je znalesc np.na Ko samui lub Ko lanta kosztuja ok 6$ za dobe .Moze znajdziesz tez taki w Phuket.odrzywiac sie tez mozna bardzo tanio u ulicznych handlarzy ,jadlam i przezylam,bez zadnych choröb zoladkowych.

 

#5 2009-07-17 13:48:07

madziuszka

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

dzieki.

 

#6 2013-01-19 11:44:11

dorocianka

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Hej.  Obserwuję hotele w okolicach Phuket na booking.com , czy to możliwe żeby nocleg mógł kosztować...ceny nawet od 800 zł za dwa tygodnie dla dwóch osób??
Przykład: http://www.booking.com/hotel/th/tanawan-phuket.pl.html?label=gog235jc-hotel-pl-th-rawaiNpalmNbeachNresort-nobrand-pl-com;sid=e1147d2fdc54a9a68cdb629b215dc643;dcid=1

 

#7 2013-01-19 13:42:28

Fresh

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Jak najbardziej możliwe, jeśli tak jest na Bookingu. Sam przez niego rezerwowałem kilka noclegów i wszystko zgadzało się. Jedziesz w porze deszczowej, więc niektóre hotele mają wtedy niższe ceny. Hotel, który wskazałaś wygląda ok, jedyny minus, to że jest trochę dalej od plaży, ale moim zdaniem to żaden problem smile

 

#8 2013-01-19 16:22:55

kangur

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Po sezonie ceny hoteli na Phuket spadaja na leb na szyje smile Wiele hoteli wprowadza promocje typu: plac za 5 nocy, zostan 10. Prawdopodobnie zalapalas sie na taka wlasnie promocje smile Niestety to koszty przelotow podbijaja cene wakacji w Taj do gory

 

#9 2013-01-19 16:46:15

dorocianka

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Dzięki za info. Przez bookinga dużo razy rezerwowałam ale w Europie i ceny były CIUT inne...dlatego jestem zaskoczona tym co widzę....oczywiście pozytywnie smile Na razie pozostaję na etapie obserwacji..tak więc miło poczytam wasze opinie .Pozdr.

Ostatnio edytowany przez dorocianka (2013-01-19 16:47:11)

 

#10 2013-01-19 16:59:53

kangur

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Hotel nie za blisko plazy ale za to polozony w cichszej czesci Patong smile

 

#11 2013-01-19 18:09:48

dorocianka

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Zastanawiam się czy wybór hotelu z opcją 'śniadanie' to dobry wybór czy nie zwracać na to uwagi???

 

#12 2013-01-19 21:03:59

Mikus

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

w tajlanii sniadania to podstawa smile az sie rano wstawac chcialo takie pysznosci, koniecznie zamowcie sniadania, zycze smacznego tongue

 

#13 2013-01-19 21:17:37

kangur

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

O tak, bezwzgednie, sniadania tam to prawdziwe uczty smile

 

#14 2013-01-20 10:59:14

lordowski

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

sprawdź, jeszcze ceny hoteli pprzez niemieckie biura podróży.. może być jeszcze taniej... http://www.5vorflug.de/, w wyszukiwarce wybierz opcję hotel...
ja np, w marcu lecę na Borneo i za najdroższy hotel w Kota Kinabalu płace 3 x mniej niż cena bookingu (wykupiłem w niemieckim neckremanie).
Swoją drogą ciekawostka, koleżanka wykupiła 5 dniowy pobyt w Nosalowym Dworze w Zakopanem za 130 ojro (śniadania i oboiadokolację) za 2 osoby... na stronie hotelu taki pobyt kosztuje prawie 1500 plnów...
Od jakiegoś czasu rezerwuję hotele tylko przez helmutów.. taniej i 100% zadowolenia.

 

#15 2013-01-20 11:50:30

dorocianka

Re: połączenia i nocleg w Tajlandii

Takie informacje bezcenne ...super !!!!smile)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh