Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Nad jezioro
  •  » Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

#1 2009-06-19 03:13:21

Fresh

Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Możecie polecić jakąś miejscowość/kwaterę/gospodarstwo agroturystyczne na mazurach?

Zależy mi żeby było nad jeziorem oraz, biorąc pod uwagę okres wakacyjny, miejscu gdzie jest jak najmniej ludzi i najlepiej z dala od jakiejkolwiek cywilizacji.

 

#2 2009-06-19 10:17:22

madziuszka

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Nie wiem jak z kwaterami, bo ja spałam zawsze na łajbach, ale na Mazurach jest wiele takich miejsc z dala od cywilizacji, Popielno, Nida, ale jeśli chcesz już tak całkiem odpocząć od ludzi itp to polecam Bory Tucholskie- np ośrodek w Wielonku albo okolice Mąkowarska/ Sokole Kuźnicy- trochę dalej ale pięknie, woda i las.

 

#3 2009-06-19 17:07:04

dagatek

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

A masz jakies ograniczenia cenowe?...konkr.z posilkami czy tez samo spanie...?

 

#4 2009-06-19 17:09:31

Fresh

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Sam nocleg bez posiłków, jeśli chodzi o cenę to tak żeby w miarę rozsądna była.

 

#5 2009-06-19 17:37:13

madziuszka

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

http://www.popielno.pl/noclegi.html

 

#6 2009-06-19 20:16:23

Fresh

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Dzięki Magda, wygląda ciekawie i są bobry smile Ciekawe czy mają też ŻUBRy smile

 

#7 2009-06-19 20:51:51

maciej_moch

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

ŻUBRA można zabrać z WAWY:)

 

#8 2009-06-19 21:25:24

madziuszka

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

sa zubry bo tam jakis rezerwat jest;) i tanie wino.

 

#9 2009-06-19 23:45:59

dagatek

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Gospodarstwo agroturystyczne Piotr Lisocki--Zyzdrojowa Wola. Wejdz na tę strone i zobacz .Tel moge juz dac teraz.....501-51-70-92....Las jest przepiekny...a jezioro...pachnie Mazurami;)...Jak chcesz odpocząć to musisz wziąć pokoj z jednym chociaz posilkiem ...bo do sklepu  daleko:(.....

 

#10 2009-06-20 00:35:04

Fresh

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Dzięki Agata za informacje, właśnie chodzę po ich stronie smile

 

#11 2011-02-05 13:09:09

maciekart

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Ja jeżdżę do malutkiej wioski Warchały smile To malutka wioska nad jeziorem w okolicach Jedwabna . Ma cudny klimacik . Kwaterę wynajmiesz za rozsądną cenę smile jeżeli chodzi o ludzi to w lato trochę ich jest szczególnie w weekendy ... Bardzo polecam big_smile !!!

 

#12 2011-05-24 11:15:30

wayfarer

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Byłem w tamte wakacje w Warchałach, tak jakoś w sobotę. Fajne miejsce, czyste jeziorko ale masa ludzi i trzeba było się postarać żeby znaleźć parking w pobliżu kąpieliska. Jeśli ktoś szuka miejsca w odosobnieniu, z dala od cywilizacji to polecam Folwark Łękuk. Zadbana plaża, czysta woda, spokój, cisza, nic tylko się relaksowaćwink

 

#13 2011-07-04 14:21:15

Blachy

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Popielno to świetne miejsce na spacery i prawdziwe wyciszenie, byłem tam 2 lata temu i chcę wrócić w tym lecz nie wiadomo jak to będzie z czasem wyglądało ponieważ w takim miejscu ciszę i spokój dostrzega się dopiero tak po 2-3dniach wink

 

#14 2011-07-20 20:23:02

teddy

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Znam tylko okolicę jeziora Niegocińskiego, głównie Giżycko, ale to spore miasto. Za to Wilkasy są mniejsze i moim zdaniem w sam raz. Jest tam pensjonacik Skarpa, ceny bardzo niskie, aczkolwiek razem z wyżywieniem skarpa.eu . Ale to może da się jakoś dogadać, bo właściciel jest bardzo miły.

 

#15 2012-06-21 09:59:59

DworDziekanow

Re: Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Polecam hotel Tajty w Wilkasach. Jest tu wiele opinii i Wilkasach, same pozytywne, nic nie trzeba dodawać.

 
  • Index
  •  » Nad jezioro
  •  » Miejsce na Mazurach z dala od cywilizacji poszukiwane

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh