Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-05-27 21:37:44

meeg

Alhambra

ogldajac liczne albumy zakochalam sie w Alhabrze. zbieram sie do wyjazu tam, jednak jakos w ofertach biur podrozy ciezko mi odnalezc taka wycieczke. czy byliscie juz w tej magicznej krainie? czy naprawde jest tam tak pieknie? jechaliscie tam na wlasna reke czy przez jakies biuro?

 

#2 2009-05-27 21:45:36

maciej_moch

Re: Alhambra

czy chodzi ci o ta twierdze w Grenadzie? Bo jeżeli tak to widziałem zdjęcia tych sal coś pieknego:)

 

#3 2009-05-28 15:21:21

katrinka

Re: Alhambra

jak pojedziesz na wczasy na costa del sol to możesz wykupic na miejscu wycieczkę,ja np bylam we Fuengiroli na wczasach i pamiętam że była opcja wycieczki do Grenady, to samo z Malagi (tam bylam na kursie językowym). teraz żałuje że sie na taką wycieczke nie wybrałam:(

 

#4 2009-09-18 22:32:38

ania

Re: Alhambra

Czy już byłaś w Alhambrze?? Ja też planuję tam pojechać... Na razie to zdjęcia oglądam, ale może podzielisz się wrażeniami??

 

#5 2009-09-21 10:59:34

KlaudiaRakocz

Re: Alhambra

zwiedziłam Alehambre w zeszłym roku w maju....przepiękny kompleks pałacowy...niestety podczas mojej wizyty część wnętrz była niedostępna ponieważ trwała renowacja;(...polecam Alehambre z całego serca..jest przepiękna

 

#6 2010-04-21 08:31:56

Ibermaxx

Re: Alhambra

Witam
Włanczając się do dyskusji. Wyjazd można sobie zorganizować samemu, natomiast bilety do Alhambry można kupić wcześniej przez Internet. Szczególnie jeżeli planujesz wyjazd w miesiącach letnich. Jest niesamowita ilość ludzi i często się zdarza że nie wszyscy są wpuszczaniu w danym dniu (są ograniczenia). Na naszej stronie http://www.hiszpania-apartamenty.pl/pl/bilety_alhambra znajdziesz wszelkie aktualne info o biletach do Alhambry i co zobaczyć w Grenadzie również.
Pozdrawiam
Ania

 

#7 2011-01-18 19:45:30

anet_zb

Re: Alhambra

Dokładnie -  bilety w sezonie najlepiej zakupić przez internet, w przeciwnym razie już ok. 7 rano trzeba stać w bardzo długiej kolejce po bilety. O godz. 12 już nie można kupić biletów, nie wszyscy zostana wpuszczeni - bez biletu nie wejdzie się do ogrodów Generalife i do Palacios Nazaries. Bilety można rezerwować nawet z rocznym wyprzedzeniem - cena 13 E.
Bardzo polecamy Alhambrę - jak byliśmy w sierpniu część była niedostępna z powodu prac renowacyjnych. Są tu ogromne tłumy, zwiedzanie jest dość męczące i należy przestrzegać godzin zwiedzania zawartych na bilecie.
( godziny dotyczą ogrodów Generalife i Palacios Nazaries ).
W Grenadzie gorąco polecamy także dzielnicę  arabską ALBAICIN

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh