Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-04-17 23:48:03

PAVULON

podróże spełnionych marzeń

nowy temat napiszcie jakie podróże udało sie wam wykonać o których marzyliście całe życie?
moje to egipt, ziemia święta ,rzym, petra w jordanii

 

#2 2009-04-18 15:05:52

dagatek

Re: podróże spełnionych marzeń

A mozna pisac o tych nie spełnionych?  mam ich całą głowe....

 

#3 2009-04-19 12:32:45

mar2403

Re: podróże spełnionych marzeń

niespelnione jeszcze sa chyba najlepsze -australi-nowa zelandia-japonia-chiny marzenia ktore juz niedlugo musza sie urzeczywistnic.

 

#4 2009-04-19 19:41:52

PAVULON

Re: podróże spełnionych marzeń

o tych spelłnionych jest inny post...chciałem żebyście sie pochwalili miejscami które zapadły na długo w pamięci i które wspomina sie mimo upływu czasu...

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2009-04-19 22:16:45)

 

#5 2009-04-19 20:28:43

atram

Re: podróże spełnionych marzeń

lista takich miejsc jest dluga ,  czesc z nich udalo mi sie juz zobaczyc ale ciagle przybywaja nowe!nastepnym celem jest Brazylia o ktörej zawsze marzylam.

 

#6 2009-04-20 00:17:08

maciej_moch

Re: podróże spełnionych marzeń

mi jedno z marzeń udało się spełnić w lutym czyli Sri Lanka piękne miejsce i zupełnie innych świat:)

 

#7 2009-04-21 14:20:04

KlaudiaRakocz

Re: podróże spełnionych marzeń

Ziemia Święta oczywiście....Mekka chrześcijan...nie mogłam się nasycić tym miejscem....niesamowite uczucie....i Egipt - kolebka cywilizacji.....przytłacza, powala ale i regeneruje jednocześnie.
Dwa miejsca marzeń zaliczone...wiele jeszcze przede mną....

 

#8 2009-04-21 19:19:27

PAVULON

Re: podróże spełnionych marzeń

klaudia witaj w klubie marzycieli!

 

#9 2009-04-23 19:16:30

dagatek

Re: podróże spełnionych marzeń

Skusiłam sie i opowiem o swoim marzeniu;). Chciałabym zwiedzic Nowy Jork i miec zdjecie na tle Statuly Wolnosci...niby nic , a jednak...Nie sądze , by marzenie to sie spełnilo....bo jak pomyslę o tym jak długo trwa lot...jak ciezko jest na lotnisku przejsc przez wszystkie skrupulatne kontrole(badania)...Udawac , ze nie widzi sie  wzroku celnikow-ktorzy chca cie na czyms przyłapać..a na samym koncu usłyszeć-NIESTETY NIE WPUSZCZE PANIA , BO NIE PODOBA MI SIE PANI TWARZ....horror...to juz wole palcem po mapie ....
Moze ktos kto tam byl opowie jak to sie odbywa?prawda czy fausz?

 

#10 2009-04-24 14:49:10

PAVULON

Re: podróże spełnionych marzeń

lot to nie tragedia ok.9 godz. i nie sądzę żęby prawdziwego podróżnika zniechęcały jakiekolwiek problemy?...siła marzeń jest WIELKA!

 

#11 2009-04-24 17:05:11

dagatek

Re: podróże spełnionych marzeń

Tak ,masz racje co do siły marzen...ale podrozujemy nie po to, by sie umartwiac i nie za wszelką cenę... Pieknie zrealizowane marzenia to takie, do ktorych nawet droga jest przyjemnoscią.....Fajnie zdobyć szczyt nie kalecząc sie przy okazji.... Sytuacja jaką opisałam spotkała mojego znajomego w NY. Moze mial pecha -nie wiem.....
A problemy, niestety, mimo wielkich wysilkow,czasami sa nie do przeskoczenia...co wtedy?

 

#12 2009-04-24 18:37:02

zosia09

Re: podróże spełnionych marzeń

Hej, wszystkie problemy sa do przeskoczenia .. tylko trzeba spokojnie pomyslec nad sposobem ich ominiecia ... No i kto powiedzial ze droga do spelnionych marzen powinna byc latwa i przyjemna ? przeciez po pokonaniu wszelkich przeszkod to " wymarzone miejsce " bedzie " smakowac" jeszcze lepiej ....
A mowiac o wymarzonych miejscach to polecam Tasmanie i obie nowozelandzkie wyspy ....

 

#13 2009-04-24 20:55:10

mar2403

Re: podróże spełnionych marzeń

dagatek zdjecie pod Statula Wolnosci w troszke pomniejszonej wersji zrobisz sobie w Paryzu niedaleko wiezy Eiffla

 

#14 2009-04-24 22:15:39

atram

Re: podróże spełnionych marzeń

pierwszy raz slysze takie opowiesci o nie wpuszczeniu do ameryki,ja mam tylko mile wspomnienia z tamtad.Na lotnisku niestety trzeba sie troche naczekac zanim przejdzie sie wszystkie kontrole ,najgorsze jest wypytywanie celniköw poco sie przylecialo,do kogo,na jak dlugo itp. ale trzeba milo odpowiadac ,byc skromnym,(nie wyrözniac sie z tlumu)i sie usmiechac,nie wazne jak czlowiek jest zmeczony po podrözy najwazniejsze ze sie juz jest prawie u celu.Po dlugiej podrözy ciezko jest na poczatku rozumiec angielski(celnikö) bo kazdy ma inny akcent,dlatego przydaja sie znajomosci angielskiego.

 

#15 2009-04-24 22:39:12

asnieszka

Re: podróże spełnionych marzeń

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh