Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-03-14 13:16:50

PAVULON

HEJ ,anonimowi

to pytanie do tych wszystkich którzy nie chcą wpisac swoich danych , przecież nikt tego przeciw wam nie wykorzysta, ostrożności nigdy za wiele ale bez przesad, wstydzicie się swojego wieku? są tu ludzie młodzi i starsi, możę boicie się podac skąd jesteśćie ?tutaj nikt was nie wyśmieje czy jeste ście z małej wsi czy z miasta, tutaj jesteście jak my fanami podróży . zapraszamy!

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2009-03-14 17:16:41

dagatek

Re: HEJ ,anonimowi

Ja juz kiedys poruszalam te sprawe...DOWIEDZIALAM SIE , ZE SA TO  LUDZIE ,KTORZY CHCA TYLKO  POOGLADAC I POKOMENTOWAC NASZE ZDJECIA- NIE CHCA NALEZEC DO NASZE SPOŁECZNOSCI...pisałam o  nich ,,martwe dusze,,

#3 2009-03-14 20:58:12

maciej_moch

Pav musisz anonimowych jakoś zachęcić może jakies akty lub cuś hehe:P

#4 2009-03-14 22:12:52

katerina

A ja mysle,ze nie potrzeba wcale danych osobowych,a tym bardziej wieku:)To nie facebook ana nasza-klasa,wystarcza jakies fotki z podrozy,ktore chetnie obejrza inni travelmaniacy i ktore zacheca ich to podrozy w dane miejsca.

#5 2009-03-14 22:18:58

maciej_moch

katerina napisał:

A ja mysle,ze nie potrzeba wcale danych osobowych,a tym bardziej wieku:)To nie facebook ana nasza-klasa,wystarcza jakies fotki z podrozy,ktore chetnie obejrza inni travelmaniacy i ktore zacheca ich to podrozy w dane miejsca.

Exactly

#6 2009-03-14 22:26:46

katerina

Aκριβως Macius  tu sie rozumiemy.To dobra wola uzytkownikow,ze podaja swoje dane osobowe,a jak nie chca to wystarczy nick-name i fotki,bo nie ma bardziej prywatnych danych od zdjec...

#7 2009-03-14 22:31:11

maciej_moch

Aκριβως = Exactly = Dokłądnie jak zwał tak zwał:)

#8 2009-03-14 22:33:09

katerina

BRAVO  pan moderator zna greckie sklowka!

#9 2009-03-14 22:34:48

maciej_moch

δεν υπάρχει σαφής smile

#10 2009-03-14 22:37:35

katerina

Macku jestem w szoku! Skad znasz grecki?Moze miales starozytna greke na studiach?!

#11 2009-03-14 22:40:39

maciej_moch

Συντονιστής ξέρει τα πάντα smile nie miałem na studiach:)

#12 2009-03-14 22:45:04

katerina

Aπο που ξερει τα παντα?Επιμενω εγω! Wciaz pod wrazeniem...smile

#13 2009-03-14 22:53:33

maciej_moch

δεν είναι πάντα, μια σειρά ετών, ok wystarczy po Grecku bo nikt nas nie rozumie:P

#14 2009-03-14 23:01:58

Fresh

dagatek napisał:

Ja juz kiedys poruszalam te sprawe...DOWIEDZIALAM SIE , ZE SA TO  LUDZIE ,KTORZY CHCA TYLKO  POOGLADAC I POKOMENTOWAC NASZE ZDJECIA- NIE CHCA NALEZEC DO NASZE SPOŁECZNOSCI...pisałam o  nich ,,martwe dusze,,

Dokładnie, już kiedyś ten temat był poruszany i sprawa wygląda mniej więcej jak napisała dagatek. W praktyce jednak wygląda to tak że w takiej masie serwisów w których trzeba podać swoje dane, ludzie są ostrożni i wcale się temu nie dziwię. Ponieważ tworząc Travelmaniaków nie zależało nam na danych osobowych ale na pasji jaką są podróże, nie wymagamy od nikogo podawania swoich danych podczas rejestracji. Później po zalogowaniu się każdy użytkownik może dowolnie zmieniać swoje dane... Nie oznacza to oczywiście że taka osoba nie należy do społeczności, myślę że prędzej czy później jeśli takiemu uzytkownikowi serwis spodoba się bardziej, nawiąże korespondencję z innymi czy to na forum czy prv, ujawni się... i na pewno nie bedzie tego żałował smile

#15 2009-03-14 23:04:28

katerina

A ja jestem tego zywym przykladem po 3-miesiecznym sledzeniu nowinek serwisu...chociaz nie zaczelo sie najlepiej...

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh