Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Aktualne warunki w górach - pytanie

#16 2012-01-11 18:49:01

PAVULON

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

i równie szybko ubywa...jest biało , lecz na narty to do Białki tatrzańskiej, istebnej, lub zakopca, u nas śnieg kiepski mokry nie związany z podłożem(jak bez mrozu?) , lód miejscami , nieszczególnie  polecam na razie , ale podobno idzie zima od środy...

 

#17 2012-01-15 12:19:59

AniaMW

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

Wiadomość z ostatniej chwili: Beskidy białe, śniegu pod dostatkiem i nadal sypie, wczoraj jeździłam na nartach w Szczyrku - warunki znakomite. Nawet na Bieńkuli nie ma kamieni! I tłoku nie ma... smile Polecam!

 

#18 2012-02-11 12:07:25

Bernadeta_eu

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

Teraz działają niemal wszystkie wyciągi narciarskie,w Tatrach panuje pełnia zimy i z tego należy się cieszyć. Tym bardziej,że mamy okres zimowych ferii.

 

#19 2012-02-22 15:59:31

piotrm

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

Ja mam nadzieję, że uda mi się w ten wikend pojeździć. Trunda sprawa, pogoda cały czas figluje. Czy wie ktoś może jak najpeliej dojechać do Czech? Czy pociąg czy autobus? Niestety samochód nie wchodzi w grę. sad

 

#20 2012-02-23 12:13:16

PAVULON

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

a skąd jestes Piotr? mic o tobie nie wiadomo w danych...więc jak ci pomóc...?gdzie chcesz dojechać?ja jestem z południa, ode mnie czy do czech czy na słowację to rzut beretem...
a tak na marginesie do czech łatwiej autobusem, na słowację jeżdżą specjalne zorganizowane busy dla narciarzy,coś jak konkurencja dla pks-u
i jeszcze , jeżeli wybieracie się na słowację:warunki wymarzone, trasy przygotowane wspaniale, ceny przyzwoite, np 2godz . jazdy non stop , trasa dłudości ok 800m, to wydatek 6 euro...porównajcie z Polską...

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2012-02-23 12:15:53)

 

#21 2012-02-23 14:14:46

klepa

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

Ostatnio edytowany przez klepa (2012-02-27 10:01:51)

 

#22 2012-03-07 17:19:56

TrzyKafki_pl

Re: Aktualne warunki w górach - pytanie

Trzeba się śpieszyć,ponieważ synoptycy zapowiadają rychłe nadejście wiosny,więc i stoki opustoszeją a szlaki będą wypełnione przez turystów. Powoli rozpoczynamy przygotowania do sezonu letniego:)

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Aktualne warunki w górach - pytanie

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh