Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-02-24 19:27:21

PAVULON

lokalne biura podróży

tym razem zapraszam do podawania nazw lokalnych biur podóży za granicami z którymi odbyliście lokalne wycieczki a które są sprawdzone i godne polecenia.
zacznę : w TURCJI polecam biuro PACHO TOURS {ORYGINALNE PACHO OD LENY}, byłem z nimi na kilku wycieczkach są sprawdzeni , godni zaufania, konkurencyjni cenowo, świetni przewodnicy mówiący po polsku, polecam
w EGIPCIE popularnością cieszy się AABA SHARM, ma różne opinie lecz tez jest sprawdzone
mnie osobiście w tym roku interesujeą biura na KRECIE czy macie jakies namiary?

 

#2 2009-02-24 21:04:52

maciej_moch

Re: lokalne biura podróży

hm na sri lance jest to tak, ze nie ma biur podróży tylko na plaży siedza kolesie co organizuja wycieczki podejdziesz powiesz ze chcesz gdzieś jechac on 5 minut i już ci podjeżdza busem z przewodnikiem:)

 

#3 2009-02-24 21:06:14

maciej_moch

Re: lokalne biura podróży

Jeżeli chodzi o Egipt to też raczej zawsze wynajmowalem sobie poprostu kierowce z busem i tyle z biur nie korzystam:)
ale w Hurghada jest fajne polskie biuro jego szefowa jest Agnieszka nie pamietam teraz nazwy...

 

#4 2010-02-07 14:54:30

anggiew

Re: lokalne biura podróży

A ja polecam biuro Osheen Tours. Dobre i tanie znajduje sie w Hurghadzie przy duty free shop ( ale nie tym w centrum-Sakali). Sama skorzystalam i mi tez je polecili, do kazdej wycieczki maja polskiego przewodnika. Przykladowe ceny : Luxor 45$, Kair 60$, wyspa Giftun 15$, nurkowanie z butla 27$, Quad Safari 25$. Gosciu ma notatnik z dobrymi opiniami turystow. Tam pracuje polka Ania.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh