Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-02-09 23:10:08

Fresh

Aktualne kursy walut

Właśnie zostały uruchomione kursy walut. Tabela pokazuje aktualny kurs waluty, zmianę procentową oraz dokładny czas notowania. Dzieki temu w każdej chwili macie dostęp do obecnego kursu najważniejszych walut.

Kursy są Wam udostępniane dzięki uprzejmości serwisu stooq.com, który jest jednym z polskich liderów jeśli chodzi m.in. o informacje z rynku walutowego. Wybraliśmy tego dostawcę, gdyż od dłuższego czasu korzystamy z notowań które dostarcza i mamy pewność że dane te są najbardziej aktualne i najwyższej jakości.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2009-02-10 08:28:55

maciej_moch

Re: Aktualne kursy walut

a da się jeszcze tam dożucić funta brytyjskiego?

#3 2009-02-10 08:49:49

maciej_moch

hehe to może poprostu walnać więcej i wszystkie waluty świata:D

#4 2009-02-10 10:15:56

Fresh

W tej wersji  do wyboru są tylko pokazane obecnie waluty, ale pomyślimy nad możliwością dodania także innych.

#5 2009-02-11 21:22:10

Fresh

Prace nad obecną wersją prezentacji kursów walut zostały dziś zakończone.

Jeśli w przyszłości będziecie chcieli sprawdzić aktualny kurs USD, EURO czy CHF, w Travelmaniakach znajdziecie najnowsze notowania.

#6 2009-02-17 10:05:15

maciej_moch

co się kurna dzieje euro prawie 4,90 <szok> dolar prawie 3,80 ale jazda...

#7 2009-02-17 11:48:40

dagatek

A widziales widelki ?Ja śledze dolara i denerwuje sie jak ...Dzis albo troche podskoczy albo poleci na leb ....oj oj..i pytanie- mam sprzedawać czy  jeszcze czekac...???????/

#8 2009-02-17 15:04:11

maciej_moch

kurde jak euro nie spadnie ze złotówke to bedzie tragedia w Dahabie za nurkowania płace w Euro więc przy takim kursie to ja majątek będe wydawał...

#9 2009-02-23 11:58:00

maciej_moch

hurra spadają, spadają:D

#10 2009-02-23 18:15:04

dagatek

Maciek , ja sie nie cieszę...........................

#11 2009-02-23 19:04:25

maciej_moch

ee to sprzedawaj bo bedzie taniec cały czas mysle, ze wróci do poziomu z przed półroku rynek sie stabilizuje:)

#12 2009-02-23 22:31:01

Fresh

Maćku-analityku smile
Ciężko powiedzieć o będzie z kursem złotego. Jeśli będzie spadał to na pewno nie tak szybko jak wzrósł, stawiam że to potrwa z rok. Druga opcja to to że mamy korektę a później dalej złoty będzie spadał, choć jeśli obecny kurs spowodowany jest spekulacjami to tak nie powinno być.

#13 2009-02-23 23:00:15

maciej_moch

czytałem dzisiaj artykuł w pulsbiznesu i tam pisał koleś, że w 5 miesięcy podobno złoty ma powrócić do swojej siły, i mi to odpowiada bo we wrześniu, październiku chce wyjechac hehe ale zobaczymy jak to bedzie:)

#14 2009-04-06 15:52:24

KlaudiaRakocz

Pytanko do wszystkich analityków, finansistów i ludzi, którzy lubią trzymać rękę na pulsie albo po prostu mają dobrą intuicje. Jak myślicie czy Euro i USD będą wciąż spadać? czy to chwilowa tendencja i czeka nas nagły wzrost?
Bardzo to dla mnie pilne...proszę o odpowiedź...

#15 2009-04-06 16:04:54

Fresh

Hmmm... Hobbystycznie interesuje się rynkiem, tylko bardziej Giełdą Papierów Wartościowych niż walutami.
Wszystko zależy od teko czy patrzymy długoterminowo czy którkoterminowo. Jeśli bierzemy w perspektywie powiedzmy miesiąc, to osobiście stawiam że kursy nie będą bardzo zmieniały się, najwieksze zawirowania już za nami.

Polecam lekturę i wypowiedzi analityków na takich serwisach jak bankier.pl czy money.pl, tam na pewno znajedziesz bardziej "kompetentne" prognozy... choć w obecnej sytuacji na rynkach jak będzie na pewno tego nikt nie wie smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh