Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2020-10-19 11:28:14

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#17 2020-10-19 11:31:14

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#18 2020-10-19 11:36:24

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#19 2020-10-19 11:40:41

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#20 2020-10-19 11:42:22

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#21 2020-10-19 11:46:08

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#22 2020-10-19 12:03:44

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#23 2020-10-19 22:12:11

papuas

Re: Redyk w Szczawnicy

no i mieliście możliwość robić foto owieczkom i bacom przy pracy czyli niepozowane  wow
przy tych temperaturach kąpiel mało wskazana  smile
wiele lat chodziłem po górach, ale tak uciaprany nigdy nie byłem  alejaja
inna sprawa, że miałem lepszy strój - buty za kostkę, grube skarpety (ze 2 pary) i spodnie podwinięte do kolan  smile
powrotu w tych warunkach nie zazdroszczę - ileś tam godz napiętej uwagi

 

#24 2020-10-20 11:48:31

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

 

#25 2020-10-20 12:56:07

piea

Re: Redyk w Szczawnicy

Angela! hi..hi... nie nerwujsia się tak! alejaja  Papuas z pewnością nie miał zamiaru Cię wnerwić! smieszne
a buty? skarpety? ... - no pewnie, że każdy swój rozum ma i nosi to w czym mu najwygodniej i najbezpieczniej!  (my zawsze w góry zabieramy nasze trekingi... choć generalnie  nie cierpię tych grubych skarpet!, więc ich nie noszę  terefere  ; ja mam zwykłe campusy, które nie kosztowały majątku!  ale mają świetny traktor pod spodem, idealny na kamluny, korzenie i śliskie błoto! ; mój małż ma takie bardziej wypasione "merrelle" (znacznie droższe) maja te wszystkie "szmery-bajery" -  i niby takie świetne,  a na śliskich kamlunach przy schodzeniu w dół - to on się wywalił, a nie ja! alejaja  - czyli stara prawda: nie cena czyni "dobry but"!  super ; ale zeszłam z tematu....

co do zdjęć - widzę wszystko! tak , (Papuas!, nic nie muszę podkręcać, mam kompa nówka-funkiel z Windows 10! problemem jest "siadający" czasami mój domowy internet! (mam radiowy niestety) i jak jest słaby sygnał, to wtedy czasami jest padaczka - i nie widzę zdjęć, ale dziś hula idealnie- więc obejrzałam wszystkie Citkowe foty!
No te Tatry i mgły - magiczne...! przepiękne!!!   wow ! - mnóstwo innych miejsc też poznaję!  - jakże inaczej to wszystko wygląda przy "pogodzie"!
(a ten imponujący wielkością "Zaskalnik" - to nie wiem czy wiesz, ale to NAJWYŻSZY wodospad w Pieninach! smieszne  ;

Co do samego redyku - to jakoś chyba nie żałuję, że wyjechaliśmy... mało tych łowiecek, w porównaniu z poprzednimi laty...

no nie zazdroszę Wam powrotu w tym śniegu! (my to dopiero byśmy mieli jazdę na tych letnich oponkach! smile ) ,
( jedziecie 8 godzin ze Szczawnicy do Gdyni ???  wow - to nieźle popylacie...  smile  my do stolicy jechaliśmy około 6! ) smile
Piękne  (i widoczne) fotki ! super
Pozdrowionka!

Ostatnio edytowany przez piea (2020-10-20 13:24:25)

 

#26 2020-10-20 18:10:45

papuas

Re: Redyk w Szczawnicy

hi hi czasami lubię troszeczkę pojątrzyć   smile
wsadzić kij w mrowisko i poczekać
ale nie obrażaj się   kwiaty
a o przechwalaniu się mowy nie ma - nie z tej gliny jestem robiony
cóż buty, wiadomo najważniejszy wibram; Wasze są na foto w relacji - takie uciaprane do kolan 2 pary nóg
tak, mój poprzedni wpis jest trochę krytykujący, bo chodzi się w tych warunkach albo w nieprzemakalnych ochraniaczach, albo z gołą łydką, bo po co mieć mokrą odzież??  Ale oczywiście KAŻDY  chodzi JAK  LUBI
no to na podsumowanie pogoda na wyjeździe zmienna, a foty piękne   super

 

#27 2020-10-20 18:51:44

3CiTy

Re: Redyk w Szczawnicy

Papuas spodnie szybkoschnące też wystarczają wink  Zresztą nie spodziewaliśmy się tam aż takiego błota smile A wyglądało tak przez sprowadzane chwilę wcześniej łowiecki smile

Piea my też na letnich alejaja   A co do prędkości jazdy, to na autostradzie tylko koło 130 a tak to przeważnie 120 max wink  Jak zrobią autostradę w całości i zakopiankę do końca to i w 7 się zmieścimy bigok

 

#28 2020-10-21 13:08:50

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

Nie obrażam się - daleka jestem od tego big_smile
Buty z vibramem oczywiście i to mimo zakupu z półki turystyka górska -  w cenie takiej na każdą kieszeń wink bo ja jestem chyba jakimś ewenementem kobiecym i nie lubię zbędnie kasy na ciuchy wydawać smiech W szafie mam  mniej rzeczy niż Citek smiech Za to lubię wydawać na jedzenie smiech A najbardziej to na wszelkie wycieczki - na to to mi nigdy nie szkoda big_smile
Spodnie mamy szybkoschnące - mimo tego błota, całość i tak była sucha - i za to uwielbiam te spodnie - tak swoją drogą zakup z lidla parę lat temu wink Nawet jak pada deszcz, to one właściwie nie mokną, nie wiem co to za materiał, ale jest rewelacyjny.

A co do czasu przemieszczania się to z racji tego że jeździmy nocą i na drogach pusto to podróż Gdynia - Zakopane lub Gdynia - Szczawnica zajmuje nam przeważnie 8 godzin, przy prędkości 130 km/h Powroty bywają gorsze, bo wracamy zawsze za dnia, a to wiadomo  że i ruch większy, więc przeważnie bywa to 10 godzin. Ale tym razem te 12 godzin powrotu to już było mega przegięcie.

 

#29 2020-10-22 15:53:44

hapol

Re: Redyk w Szczawnicy

Oooooo Szczawnica big_smile...szkoda że nas tam nie było, bo może znowu by się coś szalonego urodziło tonguesmiech
Fajna sprawa z tym redykiem super
Coś ostatnio macie pecha do pogody w górach hmm

.....a gdzie Gryzelda? wow

 

#30 2020-10-23 11:35:26

Angela

Re: Redyk w Szczawnicy

Hapol pecha pogodowego to my w tym roku mamy przy każdym wyjeździe, nie tylko w górach. Majowy wyjazd do Antenki z przewagą deszczu, a wrześniowy do Poznania też w słoneczne dni nie obfitował sad

A Gryzelda była oczywiście, tylko przypięłam ją do walizki i zapomniałam o niej smiech Cały wyjazd przesiedziała więc w pokoju jak stróż smiech

Ostatnio edytowany przez Angela (2020-10-23 11:35:56)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh