Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

#76 2017-10-10 18:04:04

Angela

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

 

#77 2017-10-10 18:13:52

hapol

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

 

#78 2017-10-10 18:43:03

Angela

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

A ja myślałam, że samochodem jechaliście, bo tak co kawałek stawaliście na zdjęcia na punktach widokowych. A przynajmniej tak to wygląda z mojej pozycji jako czytelnika smile

 

#79 2017-10-10 20:01:08

hapol

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Na tej wycieczce byliśmy akurat z biura bo było lepiej organizacyjnie i ten teges smile no wink
Autko też było ale stwierdziliśmy że nie warto....ale zaznaczam, że to jest nasze obiektywne zdanie i opinia smile

Ostatnio edytowany przez hapol (2017-10-10 20:06:57)

 

#80 2017-10-10 20:09:30

Angela

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Ok wszelkie opinie własne zawsze mile widziane smile Mnie ciekawi jeszcze czy byliście może w bananowym parku, bo to mi chodzi po głowie tak na przyszłość smile Gran Canarię mam na uwadze od zeszłego roku, właśnie w związku z tą bananową wycieczką - moim niespełnionym do tej pory marzeniem o zjedzeniu banana prosto z drzewa smiech

 

#81 2017-10-10 20:15:48

hapol

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Nie byliśmy....chociaż było w rozpisce i planach ale stwierdziliśmy że trza cuś zostawić na zaś wink

 

#82 2017-10-10 20:21:26

AniaMW

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Ha, też tak mam, że lubię w różnych miejscach zostawić coś na "następny raz" smile

 

#83 2017-10-10 20:23:47

piea

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

piękne widoczki... ech, sobie powspominałam znajome miejsca.... ( nawet byliśmy w tej samej knajpie na objedzie - tylko obiad był nieco inny tongue smilesmilesmile ) ; straszny żal patrzeć na tę spaleniznę... ja mam z tych miejsc bardzo soczysto zielone fotki, ale co zrobić? - na Kanarach co jakiś czas często sie gdzies fajczy sad; jak wrócilismy z Teneryfy (6 lat temu) - to dosłownie kilka tygodni później cała płonęła.... to musiał byc jakiś koszmar! istny kataklizm!  - ale przyroda ma to do siebie że na szczęście szybko sie odradza:) ; szkoda tylko ludzi, strat, tych lasów no i zwirzoli (chocby kanaryjskich jaszczurek i ptaszorków).
Hapol, ja bym tam chyba oszalała w tych serach!!!!!! smilesmilesmile

PS. (Palmitos Park (bo o nim pewnie mowa)- to raczej atrakcja dla dzieci, można sobie darować....;
Angela, bananki prosto z drzewa - lepsze i słodsze niż te kanaryjskie znajdziesz  na Maderze i na Cyprze, więc gdzieś ich napewno w końcu kiedyś spróbujesz)- nic się nie martw- nie skończą się...  tongue

Ostatnio edytowany przez piea (2017-10-10 20:26:27)

 

#84 2017-10-10 20:28:41

Angela

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Hapol a powiedz mi jeszcze czy taką wycieczkę do tego bananowego parku to można samodzielnie sobie zorganizować czy można zakupić tam na miejscu? Chociaż skoro jechaliście sobie z lokalnym biurem, to pewnie i do bananów zawiozą wink

 

#85 2017-10-10 20:35:36

Angela

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Piea z tego co doczytałam, to Palmitos Park jest niedaleko Banana Park smile i można to sobie połączyć w jedną wycieczkę wink
A w Kenii prawie dotykałam palcem banana rosnącego na drzewie i nie spróbowałam niestety sad placze Więc nie wiem czy będzie mi dane spróbować, bo tam szczeście było dosłownie na wyciągnięcie ręki...

 

#86 2017-10-10 21:14:05

oscar

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Pamiętam w Indonezji poprosiliśmy miejscowego pilota by nas gdzieś zawiózł,  bo chcemy pojeść miejscowych owoców. Mieliśmy na mysli jakiś bazarek, stoisko!! Po godzinie kazał kierowcy wjechać w busz . Banany i papaje rosły  na drzewach. To była uczta!!

 

#87 2017-10-10 21:23:53

Antenka

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Hapol- dzień intensywny ale bardzo fajny super Fakt, żal patrzeć na te spalone wzgórza...
Angela- banany prosto z drzewa -pyyyyycha wink ja jak się kiedyś dorwałam, to moja Sis (byłyśmy na wycieczce)  zrobiła wielkie oczy wow i mówi:
- a co ty? Bananów w życiu nie jadłaś???!!! Zachowuj się!!! wink
A mi po prostu potas z magnezem spadł poniżej poziomu morza i musiałam uzupełnić... wink alejaja ale do dziś pamiętam ten smak wink

 

#88 2017-10-10 21:55:27

Angela

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

No bardzo Wam wszystkim dziękuję, że już jedliście banany prosto z drzewa, choć to moje marzenie jest smiech Chyba tak samo długoletnie, jak to o Afryce. Ale skoro jedno udało się spełnić, to to drugie pewnie też się uda big_smile Po ilości bananożerców widać, że to bułka z masłem smiech

 

#89 2017-10-10 22:32:16

Kolka

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Hapol smile Ale się cieszę big_smile big_smile big_smile super Pozdrowienia dla Izy smile
A wyjazdu gratuluję! Fajnie gdzieś się wybrać, oderwać od codzienności - super!
A gdzie wydmy? wink

 

#90 2017-10-11 07:31:20

hapol

Re: RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

 
  • Index
  •  » Hiszpania
  •  » RELACJA - filet z aloesu i ronmiel z ananasem czyli hapolki na GC

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh