Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#106 2017-10-23 09:00:34

piea

Re: Wstępne oferty safari :)

Ostatnio edytowany przez piea (2017-10-23 09:03:08)

 

#107 2017-10-23 09:02:48

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Mały przykład z życia:
W ub roku zdecydowałem się na drogą wycieczkę po Indonezji. Na tyle drogą że zjadła mi następny wyjazd i kawałek trzeciego. Przez 23dni zwiedziliśmy siedem wysp w Indonezji. To była wspaniała podróż. Cóż się okazało? W tym roku trasa została zlikwidowana, a właściwie podzielona. Teraz by to zwiedzić musiałbym pojechać na trzy wycieczki i wydać dwa razy tyle.
Czasami wydać trochę więcej bardzo się opłaca.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każdy ma jakąś cenę zaporową, którą trudno mu przeskoczyć. Tak ułożony jest ten swiat i raczej trudno będzie to zmienić.
Kiedyś wszyscy mieli po równo, ale do tych czasów i wczasów raz do roku pod namiotem w Bułgarii nie chcę wracać. smile smile smile
Uważam że czasami warto przełożyć o jakiś czas wyjazd i pojechać na ciekawszą wycieczkę.
W każdym razie ja tak robię…. Czego i wam życzę

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-10-23 09:43:22)

 

#108 2017-10-23 11:13:06

Antenka

Re: Wstępne oferty safari :)

Jak to leciało? - pieniądze to nie wszystko wink albo dżentelmani o piniądzach nie rozmawiają wink wink wink
Angela- nie odbieraj tak wpisów mocno do siebie wink I wcale nie wywołujesz burzy wink
Jesteś wytrwała w dążeniu do spełnienia marzenia super smile Życzę Ci/Wam spełnienia następnych smile
Czasem środki wyjazdowe są a nie ma możliwości, czasem są możliwości a środków brak wink Życie jest tak przewrotne i nieprzewidywalne wink Taki lajf wink a jak ktoś raz połknął podróżniczego bakcyla, to zostaje jako choroba nieuleczalna wink i dąży się do jakiegokolwiek wyjazdu- czy to z biurem, czy na własną rękę itd. itp.
Ala świetnie ujęła meritum sprawy smile
Jesteśmy wszyscy tak różni, mamy różne zdania, różną sytuację-życiową, finansową, etcetera... można tak wymieniać długo wink
Dla mnie nie ważne jest kto z kim, gdzie, za ile, tanio, drogo, wypasiony wyjazd, czy wypad na działkę. Wszystkie formy są równie ważne i fascynujące. I super jak chce nam się to opisywać, kibicować innym, czerpać wiadomości smile Fajne jest to, że można się tym dzielić, w takim miejscu jak to wink z szacunkiem dla siebie i innych smile

 

#109 2017-10-23 19:52:39

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Antenka to nie do końca tak, że odebrałam to do siebie. Wprawdzie przedstawiłam to na moim przykładzie, ale odezwałam się w tej sprawie prawie jak głos narodu wink smiech bo wiem, że takich ludzi jest niestety sporo hmm a są i  tacy, których nie stać nawet na wycieczkę za 1500 zł...

 

#110 2017-10-23 21:31:38

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!!! smile smile smile
To już było. Zapytaj Angela rodziców jak to się skończyło.
Bez przesady. To że kogoś nie stać na wycieczkę to Ty Angela masz nie jechać do Maroka?? albo ja w gdzieś tam??? a Antenka zrezygnować z Borneo???
No bez przesady!! smile smile
Każdy jest kowalem swojego losu.
Żal mi ludzi ułomnych i chorych. Tym powinno się pomagać i to ZDECYDOWANIE bardziej niż obecnie.
Reszta niech bierze przykład z nas i weźmie się do roboty lub niech przestanie narzekać
Proszę nie brać moich wypowiedzi do siebie!!
Wszystkich nas na coś nie stać. Ciebie prawdopodobnie na ciekawszą Kenię w tym roku. Mnie na Nowa Zelandię, ale to wcale nie znaczy że nie możemy doradzać komuś że koniecznie trzeba  zwiedzić wyspę północną i południową w NZ. a Australia to wielkie czerwone nic!
To jest forum turystyczne. W końcu gdzie jak nie tu możemy wymieniać się opiniami. Pamiętaj to publiczne forum. Nie czytasz go ty, ja, Antenka, Piea, ale dziesiątki innych anonimowych osób.

Wszyscy wchodząc tu liczą na bezstronne i wiarygodne informacje, a taką informacją jest np. ta, że za dodatkowe1500 zł można mieć zdecydowanie więcej niż różnica w cenie.  Dla kogo to za dużo, oleję informację. Drugi dzięki temu  przyjrzy się ofertom i wybierze lepiej dopasowaną do swoich potrzeb.
I o to właśnie chodzi smile

 

#111 2017-10-23 22:51:21

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Oscar masz pewnie rację w tym co piszesz powyżej i wiem, że nie miałeś złych intencji ale wg. mnie tak jakoś niezgrabnie wypowiedziałeś się tu wczoraj, że musiałam się do tego odnieść, bo taki już mam charakter smile Jak coś mi nie pasuje, to mówię to wprost smile

 

#112 2017-10-24 06:33:27

hapol

Re: Wstępne oferty safari :)

 

#113 2017-10-24 07:02:48

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Niezgrabnie ??! a co niby było niezgrabnego??!
W dalszym ciągu podpisuje się pod każdym słowem które tu napisałem. Podobnie jak Ty, mam prawo do własnych opinii. Jeśli program wycieczki mi się nie podoba, to tak napiszę. Jeśli inny podoba mi się bardziej, to mam do tego prawo.
To są moje subiektywne opinie, i możesz się z nimi nie zgadzać. Masz do tego pełne prawo.
Jakim prawem odbierasz to prawo mnie???
Jeśli w dalszym ciągu odbierasz to do siebie to ty masz problem, nie ja.
Koniec kropeczka!
Hapol - Na ciupagi mam  M 1911 smile smile

 

#114 2017-10-24 09:46:52

Kolka

Re: Wstępne oferty safari :)

A wiecie...wczoraj widziałam ofertę przelotu z Genewy do Nairobi za 900zł big_smile I terminy zimowe były smile Aż ślinę przełknęłam jak zobaczyłam...

 

#115 2017-10-24 10:10:38

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Kurcze - nie cierpię takich rozmów w internecie, bo wtedy jeden drugiego nie może kompletnie zrozumieć. W rozmowie na żywo zawsze dokładniej można wytłumaczyć tej drugiej stronie o co dokładnie chodzi. I wyjaśnilibyśmy sobie tą kwestię w godzinę, a nie ciągnie się tu już trzeci dzień.

Wczoraj napisałam Antence, dziś ponownie odpiszę to samo Tobie, bo chyba nie doczytałeś tamtej mojej wypowiedzi - nie odbieram tego do siebie, bo nawet nie byłam na wycieczce Kenia Powitanie z Afryką. Przyczepiłam się jedynie do niezgrabnego wg mnie wyrażenia, jakim określiłeś tę wycieczkę.   
Zamiast napisać :
,,Kenia Powitanie z Afryką"  to strasznie cienki program. Za niewiele większe pieniądze można mieć naprawdę fajną wycieczkę.''
Ja bym napisała tak :
Można wybrać ,,Kenię Powitanie z Afryką'',  a można dołożyć też niewiele większe pieniądze i mieć naprawdę fajną wycieczkę.
I tylko o to mi chodziło, że się zbulwersowałam, bo to poniekąd zabrzmiało tak, jak byś wyśmiewał tych , co chcą jechać na taką ,,byle jaką wycieczkę''. A tak, jak Ci tu napisali już też inni - nie każdego stać, na to samo, co Ciebie i dla wielu właśnie choćby taka tania wycieczka jest spełnieniem wszelkich marzeń. Z nami w hotelu byli ludzie, którzy pojechali tylko na dwudniowe safari do Tsavo, a wrócili zadowoleni jakby szóstkę w totka wygrali, bo spełnili swoje marzenie o safari.

I jeszcze raz przypomnę, że nie mam zamiaru się kłócić na forum smile Jednak też nie wszystko, co się tutaj pisze, musi mi się podobać. A skoro każdy z nas może wyrażać swoją własną opinię, to ja również się wyraziłam. I proponuję zakończyć temat, bo jeżeli dalej się nie rozumiemy, to szkoda naszych nerwów smile

 

#116 2017-10-24 10:33:44

hapol

Re: Wstępne oferty safari :)

Czyli rozumiem że szykuje siem spotkanie lajf....alejaja jestem za jupismile

 

#117 2017-10-24 10:45:52

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-10-24 11:03:02)

 

#118 2017-10-24 11:37:39

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Ostatnio edytowany przez Angela (2017-10-24 11:52:36)

 

#119 2017-10-24 14:27:30

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Kiedyś już był taki zjazd w Kaźmierzu nad Wisłą. W domku adwokata.
To było w 2006r jeszcze z forum Wakacje. To już historia.
Kto dziś pamięta  Hińczyka , Nuskę,  chyba Katrin??  (Antenka pomóż! Koniara zawodniczka w ujeżdżaniu, chyba bywała u Ciebie) z mężem. Było jeszcze kilka osób, ale już nie pamiętam.
Antenka, Ciebie chyba nie było??

 

#120 2017-10-24 15:16:22

piea

Re: Wstępne oferty safari :)

Ostatnio edytowany przez piea (2017-10-24 15:17:37)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh