Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#76 2017-10-11 12:06:18

Antenka

Re: Wstępne oferty safari :)

Asia- jak Angela wyraża zgodę, to zabieramy Cię na wjazd na słoiki wink obojętnie czyje wink
Angela- trzymaj rękę na pulsie odnośnie ofert super Zobaczymy za rok co się zmieniło w tej kwestii, i ile w te słoiki napchaliśmy już wink Nie ma co się od razu zrażać wink Życie bywa nieprzewidywalne wink

 

#77 2017-10-11 15:19:56

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-10-11 15:32:36)

 

#78 2017-10-11 17:13:25

Kolka

Re: Wstępne oferty safari :)

Ja stronę Rainbow, a konkretnie oferty kenijskie sprawdzam regularnie od kilku lat i jeśli ktoś chce kupić jakąś ofertę na obojętnie jaki termin to najlepiej kupować w listopadzie - wtedy wychodzi najtaniej. Poważnie - to się sprawdza co roku.
My za Kenię Clasic płaciliśmy chyba troszkę ponad 7000 /safari + tydzień wypoczynku/, a za Kenię i Tanzanię daliśmy chyba 7500 /też dwa tygodnie, ale hotel na pobytówce gorszy/. I wszystko byłoby ok, bo Rainbow ma fajne Lodge na trasie, szczególnie w Tanzanii, ale jest jeden szkopuł...te wszystkie oferty są na zimę lub wczesną wiosnę, a ja chcę na migrację!!!

 

#79 2017-10-11 18:14:38

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Oscar Kenia Clasic to był mój numer jeden jak szukałam wycieczki do Kenii. Przez parę miesięcy codziennie sprawdzałam ceny, prowadziłam notatki, robiłam tabelki i patrzałam kiedy kupować... I ceny faktycznie były najlepsze w  listopadzie i grudniu czyli poza Wielką Migracją. No i nie chcę tu wyjść na marudę czy biedaka ale nawet jak jest 7 tys, to licząc razy dwa i dodając inne wydatki, które trzeba ponieść jadąc na taką wycieczkę, to zbliżamy się do pułapu 20 tys. I nie wierzę, że zamknąłeś się Oscar tylko w tych 8 tys na osobę. Nie mówię ,,nie'' kolejnej wyprawie do Kenii tylko zwyczajnie zastanawiam się czy poraz kolejny stać mnie na wielomiesięczne  zaciskanie pasa, mając w perspektywie to, że bywają w życiu jeszcze inne wydatki. Ale tak jak napisała Antenka - życie bywa nieprzewidywalne smile

 

#80 2017-10-11 18:35:32

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Przeglądam ostatnio ciągle różne oferty i za fajne pieniądze można pozwiedzać inne części świata. I na chwilę obecną jestem bardzo rozdarta wewnętrznie, bo serce mówi jedno, a rozum drugie wink Ale do kolejnego urlopu jest jeszcze sporo czasu, więc coś się wymyśli smile

 

#81 2017-10-11 18:46:20

hapol

Re: Wstępne oferty safari :)

 

#82 2017-10-11 19:28:39

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Rozum i konto mówią jednym głosem smiech

 

#83 2017-10-11 19:29:22

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-10-11 19:34:31)

 

#84 2017-10-11 19:36:54

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

Ale o której mówisz?  o tej ostatniej??? wow bo cena  fantastyczna  smile
I nie mówię, że oszukujesz, tylko jakieś kieszonkowe trzeba wziąć jakieś napiwki dać, jakoś trzeba dojechać do lotniska, a to wszystko kosztuje i wlicza się w ostateczne ceny wycieczki sad

 

#85 2017-10-11 19:41:24

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

To temat o Keni więc piszę o Kenii z lutego . Do zobaczenia Kenia!
Na tej ostatnie też udało mi się zaoszczędzić ponad 3000 zł kupując parę dni przed wylotem

Ostatnio edytowany przez oscar (2017-10-11 19:53:02)

 

#86 2017-10-11 20:46:27

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

No i właśnie jak pisałam wyżej, że za fajne pieniadze  można pozwiedzać inne części świata, to miałam lasty na myśli smile Choć patrząc na Twoje  ceny Kenii, widać że tam też można poszaleć za niewielkie pieniądze. Zresztą sama to widziałam, jak wtedy szukałam w Kenii Classic, bo najtaniej wypatrzyłam właśnie coś za 4 tys od osoby przy samej tylo objazdówce, bez przedłużenia pobytu. I jak wtedy żałowałam, że nie mogę z tej oferty skorzystać, bo to było za półdarmo..

 

#87 2017-10-11 21:15:07

Antenka

Re: Wstępne oferty safari :)

Fakt, czasem zdarzają się perełki cenowe, ale też nie każdy może lecieć na już, bo praca/urlop/inne życiowe sprawy. Nie mówię tu o długim planowaniu, bo sama nic kompletnie nie mogę planować z dużym wyprzedzeniem.  No plany swoje, życie swoje wink Co nie znaczy, że można coś fajnego upolować wink

 

#88 2017-10-11 21:57:07

Kolka

Re: Wstępne oferty safari :)

Sluchajcie - o tym listopadzie pisałam, że wtedy najlepiej kupować, ale nie koniecznie jechać wink W listopadzie ceny są najkorzystniejsze, ale na różne terminy. Kupujesz w listopadzie np. na termin lutowy. Tak mi wychodzi z moich obserwacji smile
Oskar - możliwość korzystania z takich perełek last minute to marzenie super Szczerze Ci zazdroszczę, że masz taką możliwość. Ja niestety muszę już teraz w pracy oddać cały plan urlopowy na następny rok i d.... Często widzę super okazje, ale mogę wtedy tylko się powściekać sad

 

#89 2017-10-11 22:18:58

Angela

Re: Wstępne oferty safari :)

 

#90 2017-10-11 22:31:01

oscar

Re: Wstępne oferty safari :)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh