Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Kenia
  •  » Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

#61 2017-09-20 22:38:22

Antenka

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Angela- echhhhh... cudnie opisujesz i pokazujesz przygodę życia super Jak mi się tęskni za tą dzikością wink I też czuję  w kościach, że prędzej czy póżniej tam wrócę wink
Już zacieram rączki na safari wink

 

#62 2017-09-21 00:45:35

Kolka

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Dwa lata temu kombinowałam z samodzielną wyprawą do Kenii i Tanzanii, wysłałam zapytania do kilku firm i kilka mi odpowiedziało. Najtańsza opcja kosztowała 1200$ za 7 dniowe safari w wersji budżetowej i przy 4 osobach w samochodzie /wersja budżetowa czyli spanie w namiotach/ Można było oczywiście zwykły namiot zamienić na dowolną ilość nocy w lodge - wtedy dopłacało się ok. 100 - 200$ za noc. Byliśmy strasznie napaleni i szukaliśmy chętnej dwójki do wspólnego podróżowania - niestety, nie było chętnych. Przy naszej dwójce w samochodzie koszty znacznie rosły. W rezultacie wykupiliśmy cały pakiet z Rainbow - wyszło taniej. Wiem, że kiedyś tam wrócę smile Ale tylko w samodzielną podróż i przede wszystkim do Masai Mara big_smile Ten Park mnie zachwycił! Mam już namiary na kilka firm, na kilka osób, wiem mniej więcej w które miejsca chcę jechać - tylko kasa... sad Ta jakoś nie chce się rozmnożyć więc ciułam wink Ceny na pewno od tej pory wzrosły więc ciułać trzeba jeszcze bardziej.
Angela - super, że udało się Wam tak samodzielnie podróżować. Sami decydujecie jak długo w danym miejscu stoicie i nikt nie goni smile Super! super

 

#63 2017-09-21 06:51:30

hapol

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Oskar....Angela alejaja

Kolka....knuj, ciułaj smile ....i jak co to ja jestem chętny wink

 

#64 2017-09-21 09:43:15

Angela

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Mój mąż od powrotu z Kenii też mówi, że chciałby tam kiedyś wrócić, tylko właśnie  na safari budżetowe. Więc pewnie, o ile nas tam jeszcze wiatry poniosą, to wybierzemy taką opcję. Ale kiedy to będzie...?? Byle nie za kolejne 40 lat... smiech

 

#65 2017-09-21 13:06:19

Angela

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Kurde!!! Kolka i Hapol, tak mi tu dajecie do myślenia, że chyba zapytam pani Iwony o grupowe safari budżetowe na przyszły rok smiech Ale by było  super, jakbyśmy pojechali wszyscy razem big_smile Kolka u Was dwie osoby, nie? A u Hapola jaka ilość jest brana pod uwagę?
No zapytam jak nic, bo mnie ciekawość zeżre wink Może jednak będzie mnie stać, a jak nie, to nerkę sprzedam wink - dziewictwa niestety już nie mogę... alejaja smiech

 

#66 2017-09-21 13:12:58

hapol

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Angela....no nie wiem jak liczyć moje ADHD ....tym bardziej że jestem zodiakalny bliźniak alejajaalejajaalejaja
....może się okazać że braknie miejsca w jeepie rotfl

Ostatnio edytowany przez hapol (2017-09-21 13:13:13)

 

#67 2017-09-21 13:15:13

hapol

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Edit....

Po krótkim zastanowieniu jestem w stanie opylić na Ebay'u moje wzorki rotflrotflrotfl

 

#68 2017-09-21 13:20:49

oscar

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

A nie lepiej w przyszłym roku zrobić coś nowego, ciekawszego? Np Okawango!! smile smile

 

#69 2017-09-21 13:39:50

Angela

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Najlepiej to wygrać w totka i zwiedzić cały świat wink smiech

 

#70 2017-09-21 14:45:25

Angela

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Jestem wariat w gorącej wodzie kąpany alejaja Jak mój mąż to przeczyta, to się popuka w czoło smiech Wysłałam zapytanie do pani Iwony o nisko budżetowe safari na przyszły rok, na Wielką Migrację w Masai Mara smiech dla 6 osób big_smile Jak tylko dostanę konkretną odpowiedź, to nie omieszkam się nią podzielić smiech Wstępna oferta jest już przygotowywana, ale Kolka i Hapol nie martwcie się wink to na razie czysta teoria, jednak nie mniej jestem bardzo zainteresowana ceną smile

 

#71 2017-09-21 15:07:34

hapol

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Angela...no to teraz nic tylko zacisnąć pasa big_smile
....no i czekać na info smile

 

#72 2017-09-21 15:11:14

Kolka

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Nie no...Hapol wow takie poświęcenie Twoich wzorków smiech Widać, że zdesperowany jesteś wink
Angela - ze mnie też taki wariat smiech Jestem ciekawa jej oferty, ale ja raczej myśle o 2019r - do przysłego roku za mało czasu na ciułanie jak dla mnie wink

 

#73 2017-09-21 15:13:26

hapol

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Kolcia, tak że mogę tam nawet z buta iść rotfl a skoro plany na 2019 to spoko dojdę alejaja

 

#74 2017-09-21 15:14:13

Kolka

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Tylko zelówki zapasowe weź smiech

 

#75 2017-09-21 15:19:44

Angela

Re: Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Kolka mi by też bardziej pasował 2019 rok, właśnie z tego samego powodu - kasa.. hmm aktualnie jestem totalnie spłukana sad  Tyle, że Hapol pisał o przyszłym roku i tym się zasugerowałam wink ... ale zobaczymy... Na razie tylko zapytałam, jutro mam dostać kilka propozycji. Oczywiście to nikogo do niczego nie zobowiązuje, ale przecież już bym dziś nie zasnęła, jak bym nie puściła swojej myśli dalej w świat smiech

 
  • Index
  •  » Kenia
  •  » Spełnione marzenie o dotknięciu afrykańskiego lądu.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh