Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-05-07 13:30:14

AniaMW

Pozdrowienia z rejsu

Serdeczne, już porejsowe pozdrowienia, ale jeszcze gorące, spod ciepłego, śródziemnomorskiego słońca...
Wyjeżdżaliśmy 28.maja w zimnie, mega-korkach sad i ulewnym deszczu z Polski sad
Pierwszy dzień postoju na lądzie - w Marsylii - jeszcze w chłodzie, ale już bez deszczu!
A potem już tylko słonecznie i ciepło, i pieknie...
Pakując bagaż główny wcisnęłam też trochę słońca i przywiozłam do kraju... lecz póki co, walizka w bagażniku, zaraz zacznę rozpakowywanie, to i promienie słoneczne wypuszczę nad polską ziemię big_smilebig_smilebig_smile
Pozdrowionka!

 

#2 2017-05-07 21:01:31

Fresh

Re: Pozdrowienia z rejsu

Dziękujemy smile Bardzo fajny pomysł z tym rejsem, powiedziałbym że oryginalny sądząc po ilości takich relacji smile
I czekamy na to słońce, bo kurcze mamy deficyt tego jakoś big_smile

 

#3 2017-05-07 22:03:56

Kolka

Re: Pozdrowienia z rejsu

No właśnie!  Ania - Ty lepiej rozpakuj już ten bagażnik bo słońca to mamy deficyt sad
Fajnie, że wróciłaś zadowolona, jak się udomowisz to nam pokażesz - prawda? wink

 

#4 2017-05-08 09:12:06

AniaMW

Re: Pozdrowienia z rejsu

Jasne, wszystko opowiem i pokażę smile
A słoneczko? Wczoraj jeszcze rozpakowałam, ale u nas, tzn. w Bielsku... no i całe popołudnie mieliśmy rozświetlone!
Nie rozumiem tylko, dlaczego dziś jakaś taka dziwna szaruga za oknami sad Może inni powróceni z majowego weekendu w cieplejszych stronach jeszcze nie rozpakowali swoich bagaży...

 

#5 2017-05-11 17:29:26

hapol

Re: Pozdrowienia z rejsu

Hola!
Pozdrowionka od krejzi czwórki z hotelu Riu Lupita w upalnym Playa del Carmen smile
Jest zajeeeeeeebiście !!!!! jupisuper

 

#6 2017-05-11 19:50:20

Antenka

Re: Pozdrowienia z rejsu

Hapolku- no właśnie widzę,że jest zajebiście- jak już nowego swojego wątku nie założyłeś alejaja wink wink
Bawcie się dobrze super smile smile

 

#7 2017-05-11 19:53:48

hyde

Re: Pozdrowienia z rejsu

alejaja to samo sobie pomyślałam big_smile  Hapol piwo2

 

#8 2017-05-12 23:23:39

Kolka

Re: Pozdrowienia z rejsu

Hapol - cyt: "... w upalnym Playa del Carmen..."
Oj drażnisz... smiech
Bawcie się dobrze super

Ostatnio edytowany przez Kolka (2017-05-12 23:24:04)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh