Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2017-05-01 12:10:29

Kolka

Re: Góry dla mniej wymagających

Tacy ludzie jak ta pani to "perełki". Osobiście znam jednego pana, za którym młodzież w wieku nastu lat nie mogła nadążyć smiech ale to chyba inne geny wink Można tylko pozazdrościć!
Dobrze, że są takie miejsca jak to forum - nie wiedziałabym, że tam tak ładnie smile

 

#17 2017-05-08 21:47:01

hyde

Re: Góry dla mniej wymagających

Oskar powiem Ci tylko - pięknie, po prostu pięknie big_smile
Też wpisuję na swoją listę smile

 

#18 2017-05-09 08:43:53

oscar

Re: Góry dla mniej wymagających

Cieszę sie, że pomogłem smile

 

#19 2017-05-16 12:23:58

Wamis

Re: Góry dla mniej wymagających

Zdjęcia naprawdę piękne! Aż sam nie mogę się doczekać swojego wyjazdu big_smile Ja wybiorę się do Karpacza, znalazłem tam ładny pensjonat Daglezja i pewnie w nim spędzę kilkanaście dni smile Polecacie jakieś ciekawe szlaki turystyczne w tamtejszej okolicy? Głównie cenię sobie widoki, ale nie pogardziłbym jakąś nieco lżejszą trasą big_smile

 

#20 2017-05-16 22:18:44

papuas

Re: Góry dla mniej wymagających

Karkonosze, może nie najwyższe, ale widokowo piękne. Sporo malowniczych samotnych grup skalnych takie granitowe pozostałości po erozji; niedaleko Karpacza Pielgrzymy, Słonecznik. Będąc w Karpaczu trza odwiedzić Wang. Nie do końca wiem, co dla trzydziestoletniego mężczyzny jest lżejszą trasą??? W tym wieku wszystko jest lżejsze! Oczywiście wycieczkę można sobie ułatwić wjeżdżając na górę kolejką - więc Śnieżka, Samotnia nad Małym Stawem. Moim zdaniem najfajniejsza wycieczka w Karkonoszach to wjazd na Szrenicę ze Szklarskiej Poręby, zobaczenie Końskich Łbów potem czerwonym do stacji przekaźnikowej nad Śnieżnymi Kotłami zejście na halę pod Łabskim Szczytem i dalej zielonym przez Śnieżne Kotły (dołem) do Jagniątkowa.

 

#21 2017-06-11 22:54:27

texarkana

Re: Góry dla mniej wymagających

Śliczne zdjęcia, zachęcają do odwiedzenia tamtych stron! Ja byłam tylko przejazdem, nie znam detali. Może troszkę Beskid Sądecki.

 

#22 2017-06-11 23:40:02

Kolka

Re: Góry dla mniej wymagających

Muszę sobie sprawdzić tą trasę na Szrenicę smile Jagniątkowo powiadasz wink Fajna nazwa smile Idę zerknąć na mapę

 

#23 2017-06-12 13:28:44

DanielStern

Re: Góry dla mniej wymagających

Piękna ta Wysowa! yikes Dzięki za zdjęcia, może jak jakiś weekend pozwoli, to się wybiorę na wycieczkę w tamte okolice.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh